دختری با خالکوبی اژد‌ها
۹۷۵۰
۱۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۳
۱۹۸۹۰ 
قدم به قدم با فیلم تازه دیوید فینچر
چند روز پیش تریلری ۸ دقیقه‌ای از فیلم جدید دیوید فینچر، دختری با خالکوبی اژد‌ها نمایش داده شد. سایت‌ها و وبلاگ‌های مختلف سینمایی به توصیف این تریلر برای علاقه‌مندان به سینما پرداختند.
ویژگی‌های تریلر از نظر اسلش فیلم:

خبرش دهان به دهان بین علاقه‌مندان به سینما چرخید که قرار است قبل از از نمایش «سگ‌های پوشالی» یک سورپرایز یزرگ اتفاق بیافتد. حاضرین در سالن با دیدن «دیوید فینچر» در سالن شوکه شدند. تصویر بدون نمایش صفحه‌ی ریتینگ MPAA شروع شد و سوپرایز واقعی اتفاق افتاد. یک آنونس ۸ دقیقه‌ای از فیلم دختری با خالکوبی اژد‌ها:

تریلر بی‌نظیری بود. در حالی که بسیاری از تریلرهای ۲ دقیقه‌ای داستان فیلم را لو می‌دهند، این هشت دقیقه فقط کلیات داستان را مطرح می‌کرد و به شدت اشتها را برای دیدن فیلم افزایش می‌داد.

فضای فیلم مخاطب را به یاد هفت می‌انداخت اما فیلم با دوربین‌های RED فیلم‌برداری شده بود. دوربینی که فینچر برای شبکه اجتماعی نیز از آن استفاده کرده بود.

موسیقی «ترنت رزنور» و «اتیکوس راس» هیچ شباهتی با موسیقی شبکه اجتماعی نداشت و ابتدا با سازهای الکترونیکی شروع می‌شد و در انتهای تریلر و با سریع‌تر شدن کات‌ها به موسیقی راک تبدیل می‌شد.

«رونی مارا» در هر صحنه‌ای که ظاهر می‌شد، مخاطب را میخکوب می‌کرد.

بعد از پایان نمایش تریلر حضار شروع به تشویق کردند. اتفاقی که تا به حال برای یک تریلر اتفاق نیافتاده بود.واکنش‌ها به تریلر در سایت‌ها و وبلاگ‌های سینمایی:

First showing: اولا اینکه اگر موسیقی شبکه اجتماعی را دوست داشتید، به شدت منتظر شنیدن موسیقی متن این فیلم باشید. تریلر پر از شات‌های هنرمندانه و مخصوص فینچر بود. به نظر نمی‌آید که فینچر فقط خواسته باشد یک نسخه آمریکایی از رمان را ارائه دهد. من به شدت مشتاق دیدن این فیلم هستم. این تریلر عالی بود

Film stage: فریم‌های هوشمندانه فینچر به همراه لحن تیره و تار فیلم‌هایش در این فیلم نیز حس می‌شوند. حس ترس و وحشت به خوبی از رمان به صحنه‌ها منتقل شده است. موسیقی رزنور به شدت تاثیرگذار است.

Coming soon: تریلر کات‌های زیادی داشت و به خوبی ساخته شده بود. لحن، ریتم، رنگ تصویر و فریم‌های فینچر در اینجا هم حس می‌شد. تصاویر به شدت فضای زودیاک را یادآوری می‌کرد.

 

ScreenRant: اولا که به نظر می‌آید فیلم فینچر به نسخه قبلی فیلم وفادار بوده است ولی چه از لحاظ موسیقی و تصویر در سطحی بالا‌تر به نظر می‌آید. دوما اینکه تدوین تریلر قبلی و این تریلر بی‌نظیر و جذاب بود. برخلاف ظاهر آشفته و ریتم تند تریلر‌ها می‌توان حدس زد که این از آن دست فیلم‌هایی جنایی است که دیالوگ‌ها داستانش را پیش می‌برند. البته این فقط یک حدس است.

Ew: تریلر دختری با خالکوبی اژد‌ها زیبا بود. فضایی سرد، شیطانی و فراموش‌نشدنی.

Aint It Cool News.: واو! تریلر دختری با خالکوبی اژد‌ها اینقدر خوب بود که همه اثر بد این فیلم سگ‌های پوشالی را از بین برد.

LatinoReview: تریلر هشت دقیقه‌ای لعنتی چقدر خوب بود. نمی‌توانم برای دیدن فیلم صبر کنم.

FilmFracture: امشب این تریلر ۸ دقیقه‌ای فیلم جدید فینچر را دیدم. و متاسفانه باید بگویم که خوب نبود.

پوستر جدید فیلم:

اما در این روز‌ها همچنین دومین پوستر از فیلم نیز منتشر شده است. طراح این پوستر «نیل کلرهوس» است که قبلا پوستر شبکه اجتماعی و پوستر اول همین فیلم را نیز طراحی کرده بود.منبع: کافه سینما

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج