حبس یک جوان در عمق 25 متري زمين
۹۷۷۷
۰۶ مهر ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۸
۱۳۷۸۹ 
به دليل تنگي لوله، وي در عمق 25 متري گرفتار شده است و نه مي‌توان او را با تجهيزات با‌لا كشيد و نه مي‌توان لوله را به علت پوسيدگي برداشت و جابه‌جا كرد، زيرا در هر دو مورد جان وي به خطر مي‌افتد.
جام جم: در يك حادثه كم‌نظير جوان سيرجاني با سقوط در عمق 25‌متري زمين در داخل لوله چاه متروكه‌اي حبس شده است.

تلاش براي نجات جان اين جوان 23ساله كه از عصر دوشنبه در لوله چاه متروكه آب كشاورزي محبوس شده همچنان ادامه دارد.

محمد‌علي توحيدي فرماندار سيرجان كه از لحظات اوليه خود را به روستاي برج شيله محل وقوع حادثه رسانده است، در اين باره گفت: پس از اطلاع از وقوع اين حادثه تمام‌ اكيپ‌هاي امداد‌ و نجات، هلال‌ احمر و آتش‌نشاني تلاش گسترده‌اي را براي نجات جان اين جوان آغاز كرده‌اند.

وي افزود: به دليل تنگي لوله، وي در عمق 25 متري گرفتار شده است و نه مي‌توان او را با تجهيزات با‌لا كشيد و نه مي‌توان لوله را به علت پوسيدگي برداشت و جابه‌جا كرد، زيرا در هر دو مورد جان وي به خطر مي‌افتد.

توحيدي افزود: تنها راه نجات جوان گرفتار، حفر يك چاه 25 متري كنار لوله است كه البته باز هم خطراتي را در پي دارد، اما تاكنون 6 متر از اين چاه را با احتياط حفر كرده‌ايم.

وي تصريح كرد: پس از اعلام اين حادثه به استانداري كرمان، استاندار دستور اعزام اكيپي را براي نجات وي به اين روستا صادر كرده است. به گزارش فارس، بدن نيمه‌جان اين جوان با پروژكتورهاي قوي قابل رؤيت است كه گاهي درخواست نجات مي‌كند. روستاي برج شيله در 40‌كيلومتري جنوب سيرجان واقع شده است.

منبع: تابناک

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج