همه حاشیه‌های نوروزی تلویزیون
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۷۸۴۴۹
۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
۵۲۹۴
مثل تمام مناسبت‌های دیگر، این‌بار هم تلویزیون در ایام نوروز، بدون حاشیه نبود. طبیعتاً تعداد حواشی خیلی بیشتر از ۱۰ موردی است که اینجا به آن‌ها اشاره کرده‌ایم، اما خب امکان پرداختن به تک تک آن‌ها در این فضای کم میسر نبود.

روزنامه هفت صبح: مثل تمام مناسبت‌های دیگر، این‌بار هم تلویزیون در ایام نوروز، بدون حاشیه نبود. طبیعتاً تعداد حواشی خیلی بیشتر از ۱۰ موردی است که اینجا به آن‌ها اشاره کرده‌ایم، اما خب امکان پرداختن به تک تک آن‌ها در این فضای کم میسر نبود. با نگاهی به ۱۰ حاشیه مهم نوروزی، می‌توانیم نتیجه بگیریم که بخش مهم آن‌ها به سانسور و اعتراض‌هایی از این دست برمی‌گردد. البته در این بین عملکرد اشتباه، اعتراض‌های مردمی، کیفیت پایین سریال‌ها و ... هم دیده می‌شود. فعلاً در این بخش سراغ نکات مثبت و منفی برنامه‌ها نرفته‌ایم و روز آینده به‌طور مفصل درباره‌شان خواهیم نوشت.

۱. شاکی نوروزی | صحبت‌های اعتراضی امیرحسین رستمی

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

امیرحسین رستمی، شب عید مهمان ویژه برنامه تحویل سال «فرمول یک» شد و تا توانست از عملکرد دولت و مسئولان اعتراض کرد. او بعد از مرور تمام حوادث وحشتناک یک سال اخیر، به ماجرای شیوع ویروس کرونا رسید و گفت که از ۲۴ ژانویه می‌دانسته کرونا به ایران آمده، اما وزارت بهداشت تا روز ۳ اسفند این مسئله را پنهان کرده و بعد گفت: «چه اصراری بود کهت پرواز‌های ماهان کنسل نشود. وقتی می‌دانستیم مرکز بیماری ووهان چین است «و ... او از وضعیت فیلتر تلگرام هم گلایه کرد. بعد از این حرف‌ها برنامه با پخش آگهی بازرگانی قطع شد و وقتی علی ضیا به آنتن برگشت گفت از آنجایی که حرف‌های رستمی مغایر فضای امیدبخش برنامه بود از او خواستیم در موقعیت دیگری به برنامه بیاید. صحبت‌های رستمی با واکنش‌های فراوانی روبه‌رو شد و وزیر بهداشت در نامه‌ای به دادستان کل کشور از او به خاطر انتشار مطالب خلاف واقع در رسانه‌ها شکایت کرد. نهایتاً رستمی از وزیر بهداشت عذر خواست.


۲. دستکاری‌کن نوروزی | بنیامین زیر تازیانه وارثان ترانه فرهاد

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

حضور بنیامین بهادری در برنامه «دورهمی» با حواشی زیادی روبه‌رو شد. بنیامین بعد از پخش مصاحبه‌اش از شبکه نسیم، در صفحه اینستاگرامش از سانسور صحبت‌هایش گلایه کرد. او پست اعتراضی مهران مدیری درباره سانسورهای «دورهمی» را بازنشر داد و روی آن نوشت: «این درد مشترک» و آن را با هشتگ سانسور منتشر کرد. حاشیه اصلی گفت‌وگوی بنیامین با مدیری، چیز دیگری بود. بنیامین در این برنامه، ترانه «بوی عیدی» فرهاد را با تغییرات بسیاری اجرا کرد و این دستکاری، با اعتراض ترانه‌سرا و آهنگساز آن همراه شد. شهریار قنبری، ترانه‌سرای این آهنگ در صفحه اینستاگرامش نوشت: «شعر من اسباب‌بازی نیست. آقای بنیامین بهادری به شکل گستاخانه و بی‌شرمانه‌ای در متن ترانه دست می‌برد و هر چه دم دستش است را ول می‌کند در متن ترانه و ...» بعد از او اسفندیار منفردزاده آهنگساز این اثر هم به شدت از بنیامین بهادری انتقاد کرد و او را «سارق» نامید و نوشت: «کار شما دستبرد و سرقت است. «سلیقه» مفهومی نسبی است، اما اعتمادبه‌نفس در بی‌سلیقه بودن، به‌طور مطلق شرم‌آور است.»


۳. کم‌حرف نوروزی | اعتراض مدیری به سانسور دورهمی

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

یکی از مهم‌ترین اتفاق‌هایی که در «دورهمی» امسال به چشم آمد، کوتاه شدن پلاتو‌های مدیری بود. بعد از حذف بخش‌های پرسش و پاسخ مدیری با شرکت‌کنندگان در استودیو، کوتاه شدن پلاتو‌ها هم باعث شد که برنامه بیش از حد کوتاه شود. البته شنیده می‌شد که بخشی از گفت‌وگوی برخی مهمان‌ها هم سانسور شده است و این مسئله اعتراض‌های زیادی را هم به همراه داشت. مهران مدیری، روز ششم فروردین در اعتراض به سانسور برنامه دورهمی پستی منتشر کرد و در آن نوشت: «تیغ... تیغی که سال‌هاست با من است... و هر روز تیزتر... یا تو با درد من بیامیزی یا من از تو دوا بیاموزم.» البته اعتراضش به سانسور برنامه تبه همینجا ختم نشد. در بخش پایانی برنامه «دورهمی» در روز ۱۲ فروردین مستقیم به سانسور برنامه‌هایش اشاره کرد و گفت: «بعضاً دوستانی از من می‌پرسند که چرا در برنامه‌هات کمتر از گذشته حرف می‌زنی، می‌گویم من به همان اندازه گذشته حرف می‌زنم، ولی سانسور می‌شود. می‌گویند که خب حرف‌هایی بزن که پخش شود؛ چشم الان انجام می‌دهم.»


۴. بچه‌بازی نوروزی | قهر و بداخلاقی علی ضیا در لحظات سال تحویل

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

علی ضیا بار‌ها و بار‌ها نشان داده با وجود تجربه طولانی که در اجرای برنامه‌های زنده تو البته برنامه مناسبتی دارد، اما همچنان در بزنگاه‌ها ضعیف‌ترین و منفعلانه‌ترین عملکرد را از خودش بروز می‌دهد. او در برهه‌های حساس نشان داده مجری شش‌دانگی برای جایی که کار به بحران می‌خورد نیست، او نه‌تن‌ها قابلیت کنترل بحران جلوی دوربین را ندارد، بلکه اگر اتفاقی در پشت صحنه هم افتاده باشد، بازتاب آن اتفاق را کاملاً در اجرای او می‌بینیم. مثل اتفاقی که در لحظات باقی مانده تا سال تحویل افتاد. آن‌ها طبق برنامه از پیش تعیین شده قبلی، آیتم خاصی را برای لحظات پیش از سال تحویل آماده کرده بودند و برای آماده‌سازی آن‌هم طبق گفته ضیا متحمل چند ساعت بی‌خوابی هم می‌شوند، اما آیتم مورد نظر مجوز پخش نمی‌گیرد و همین عامل موجب شد تا ضیا لحظات منتهی به سال تحویل را با انرژی پایین و با دلخوری اجرا کند. دلخوری او تا حدی مشخص بود که حتی مهمان برنامه هم به او این ماجرا را گوشزد کرد.


۵. کپی نازل نورزی | بی‌احترامی به مفاخر در مسابقه ایران

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

شکل و شمایل مسابقه ایران کاملاً هویدا می‌کند که شبکه یک به نوعی قصد داشت تا در مسیر مسابقه موفق برنده باش گام بردارد. منتها مسابقه ایران با وجود بهره بردن از کارگردان و تهیه‌کننده برنده باش و استفاده از یک بازیگر شناخته شده به نام «سام درخشانی» نتوانست به بخش کوچکی از موفقیت برنده باش دست پیدا کند. مسابقه‌ای که سال گذشته در ایام نوروز به شکل شبانه روی آنتن رفت و جزو برنامه‌های پرمخاطب شد. آنچه موجب شد تا ایران با انتقاد‌هایی روبه‌رو شود و در شبکه‌های مجازی نسبت به آن موج منفی ایجاد شود، نحوه طراحی و پاسخگویی مهمانان به سؤالات مطرح شده بود. طبق طراحی انجام شده، گزینه‌ها روی زمین نقش می‌بست و فرد شرکت‌کننده با پا روی گزینه‌های مورد نظرش می‌رفت و اگر غلط بود گزینه قرمز می‌شد و اگر صحیح بود سبز. انتقاد مردم به این بود که چرا باید اسامی شهر‌ها و نام مفاخر زیر پای شرکت‌کننده‌ها لگدمال شود.


۶. ما فقط خوبیم نوروزی | غلو کردن ۲۰:۳۰ در پوشش شیوع کرونا در جهان

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

بخش‌های خبری در ایام نوروز به مانند روز‌های قبلترش، بخش عمده‌ای از خبر‌های خود را به ماجرا‌های کرونا در ایران و جهان اختصاص می‌داد. اما آنچه که در ایام نوروز بیش از همه به چشم آمد عملکرد بخش خبری ۲۰:۳۰ در پوشش اخبار شیوع این ویروس در سطح جهان بود. بخش خبری ۲۰:۳۰ اخبار شیوع این ویروس در سطح جهان به خصوص اروپا و آمریکا را به‌طور یک‌جانبه و به دور از هرگونه ملاحظه‌ای پوشش می‌داد. طبق اخبار ۲۰:۳۰ کرونا در همه دنیا در حال گسترش روز افزون است، کادر‌های پزشکی در سراسر دنیا از کنترل آن عاجز شده‌اند و میزان مرگ و میر هم روز به روز در حال افزایش است. از سوی دیگر، اما در ایران همه چیز تحت کنترل بوده و کرونا در حال مهار است. ۲۰:۳۰ بی‌توجه به اینکه کرونا موضوعی است جهانی و پوشش اخبار تلخ آن در هر نقطه‌ای دردناک است، به این رویه نه‌تن‌ها ادامه داد بلکه هر روز غلظتش را بیشتر هم می‌کرد.


۷. این دیگه چی بود نوروزی | کیفیت پایین دوپینگ و کامیون

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

با وجود کیفیت بالای سریال «پایتخت» و استقبال اکثر مخاطبان از آن، دو سریال «دوپینگ» و «کامیون» جزو ضعیف‌ترین آثار تلویزیون در چند وقت اخیر هستند. گویا مدیران شبکه دو و سه فراموش کرده‌اند قرار است سریال نوروزی روی آنتن بفرستند و باید استانداردهایشان را بالا بیاورند. نکته قابل توجه اینجاست که سریال «دوپینگ» با وجود بازیگران درجه یکی مثل شبنم مقدمی و هادی حجازی‌فر، می‌توانست در فهرست پرمخاطب‌های تلویزیون قرار بگیرد، اما از حد یک ایده اولیه فراتر نرفته و به اثری کاملاً سطحی تبدیل شده است، تا جایی که بعضی‌ها نوشته‌اند این سریال مختص گروه سنی کودک و نوجوان است و تماشای آن برای بزرگسالان خجالت‌آور است. این مشکل درباره سریال «کامیون» چند برابر بیشتر وجود دارد. چون «کامیون» حتی هسته مرکزی درستی هم ندارد و مخاطبان هنوز نمی‌دانند باید منتظر به پایان رسیدن چه داستانی باشند. بازی جوان‌های تازه‌کار آن، آن‌قدر ناملموس است که بیشتر مخاطبان را پس می‌زند تا برای تماشای آن مشتاق کند.


۸. مشکی‌پوشان نوروزی | لباس مشکی مهمان‌های دورهمی

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

پژمان جمشیدی، بهنام بانی، بهرام افشاری، محمدحسین مهدویان، بنیامین بهادری و برخی دیگر از مهمان‌های برنامه نوروزی «دورهمی»، با لباس مشکی به استودیوی این برنامه آمدند و این مسئله با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد. خیلی‌ها نوشتند که پوشیدن لباس‌های مشکی توسط مهمان‌های برنامه دلیلی داشته و حتماً آن‌ها قصد داشته‌اند نشان دهند که شاد نیستند. خیلی‌ها نوشتند که پژمان جمشیدی علاوه بر اینکه لباس مشکی پوشیده، با چهره‌ای غمگین و ناراحت به برنامه آمده و سایر مهمان‌ها هم حال و هوایی متناسب با برنامه نوروزی نداشته‌اند. البته برخی در پاسخ به این انتقاد‌ها نوشته‌اند که پوشیدن لباس مشکی دلیل بر غمگین بودن نیست و احتمالاً به خاطر خوش‌تیپی یا لاغرتر نشان دادن هیکل، دست به پوشیدن آن زده‌اند. به هر حال دلیل لباس مشکی پوشیدن آن‌ها هر چیزی هم که باشد این روز‌ها با اعتراض روبه‌رو شده و مخاطبان این برنامه می‌گویند که در شرایط فعلی جامعه، هنرمندان وظیفه دارند روحیه دهند و آن‌ها را شاد کنند نه اینکه با اندوه مقابل‌شان بنشینند.


۹. دخل و تصرف نوروزی | سانسور قصرشیرین و سرخپوست و ...

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

سانسور فیلم‌های سینمایی ایرانی در روز‌های اول نوروز با واکنش‌های زیادی همراه شد. بعد از پخش فیلم سینمایی «قصرشیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی، اعلام شد که موسیقی متن این فیلم بدون هماهنگی با کارگردان تغییر کرده و یکی از سکانس‌های آن (سکانسی که حامد بهداد به پلیس راهور رشوه می‌دهد) هم حذف شده است. میرکریمی در مصاحبه‌ای از مخاطبانش خواست تا نسخه اصلی فیلم را در شبکه نمایش خانگی ببینند و گفت: «کار ناشایستی با موسیقی فیلم شد و دو قطعه از موسیقی فیلم حذف و به جای آن موسیقی که خودشان صلاح می‌دانستند روی آن گذاشتند. اولین بار نیست که در تلویزیون این اتفاق برای فیلم‌های من می‌افتد و با توجه به اینکه دیگر از این روند ناامید شدم و به نظرم اعتراض به تلویزیون فایده ندارد، چون شرایط آن روز به روز بدتر می‌شود، ترجیح می‌دهم از مردم و تماشاگران فیلم عذرخواهی کنم.» البته پخش با سانسور فیلم‌های «هامون»، «سرخپوست» و «پینوکیو و عامو سردار» هم با واکنش‌های زیادی همراه بود.


۱۰. زیر تیغ نوروزی | اعتراض عوامل پایتخت به سانسور‌ها

یک نوروز و این همه شاکی و معترض!

درباره حواشی سریال «پایتخت ۶» لازم بود در مرور حواشی حتماً به آن اشاره کنیم. از جمله مهم‌ترین حواشی سریال پایتخت در فصل جدید، شوخی با عملکرد مسئولان و برخی مسائل اعتقادی بود. اتفاقی که پیشتر در هیچ سریال دیگری نظیرش را ندیده بودیم. این مسئله با اعتراض برخی رسانه‌ها و اشخاص حقیقی روبه‌رو شد. البته نکته اصلی ماجرا اینجاست که تلویزیون از یک جایی به بعد مداخله کرد و میزان ممیزی سریال را افزایش داد. به طوری که هر شب بعد از پخش هر قسمت از سریال، محسن تنابنده و احمد مهران‌فر نسبت به دستکاری سریال معترض می‌شدند. حتی یکی از شب‌ها مهران‌فر بخشی از دیالوگ‌ها را منتشر کرد تا مخاطبان متوجه شوند تلویزیون چه چیز‌هایی را سانسور کرده است. مهران‌نفر روز گذشته به حذف سکانس رقصش در عروسی رحمت هم واکنش نشان داد.

انتشار یافته: 30
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1399/01/17
وای که چقدر سام درخشانی رو مخ بود
چقدر لوس اجرا میکنه
پاسخ ها
Ak
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
خیلییییییییییییییییی:|||||||||
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
علی ضیاروچرانمی گی؟این آقاهه حالش خوبه؟
الف زند
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
بازیش هم‌مزخرفه این که دیگه چیزی نیست
یه ادم لوس و بی نمک و فوق العاده بی سواد
کسی که از روی نوشته هم غلط میخونه سده مجری مسابقه ای که اسم بزرگان این کشور برده میشه
واقعا مسخره س این مسابقه
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1399/01/17
سریال کامیون حداقل خنده دار بود ولی پایتخت نه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
پایتخت همه جوره قشنگ بود
البته از رفتار های حاشیه ای تنابنده جدا از سریال بسیار بدم اومد
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1399/01/17
دوپینگ سریال خیلی خوبیه
پاسخ ها
سپیده صمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
خیلی بهتر از پایتختی بود که پر از بد اموزی و شوخی های سطح پایین بود بی احترامی به بزرگترها فک‌میکنم پیام فیلم‌بود کاملا
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1399/01/17
آخری ک برن بمیرن
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1399/01/17
واقعا اینکه از مرگ انسان های دیگه خوشحال باشیم و با افتخار بیان کنیم شرم آوره حالا اهل هرجا که میخوان باشن واقعا از شعور به دوره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
والا
الف زند
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
دقیقا
سالهاست این مملکت در هر جمعه مرگ‌همه ادما رو داد می زنه
خیلی بده خیلی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
مرگ آمریکا و اسرائیل و انگلیس شد همه دنیا؟!!!!! اگر اینها نبودند ما الان اینطوری در تحریم شدید بودیم؟!
United Kingdom
11:27 - 1399/01/17
من نمیدونم چرا مد شده از نگاه مردم اطهار نظر می کنن هادی حجازی فر و نیما شعبان زاده ترکوندن تو دوپینگ همپای پایتخت خندونده بعد به جای حرف میزنین که دوپینگ ضعیف بوده رو چه حسابی ؟!
-
13:47 - 1399/01/17
واقعا سریال دوپینگ و کامیون صعیف بودن.. سانسورهای تلویزیون هم که بیداد میکنه.. 20.30 هم که گل سر سبد تلویزیون میلی هست.. علی ضیا هم که واقعا درک باید کرد. کل برنامه اش رو داره با ترس از ممنوع فعالیتی اجرا میکنه. کافیه یه حرفی خلافی بزنه که کارش تمام.
-
13:54 - 1399/01/17
بنیامین بهادری اشتباه کرد بدون اجازه یه آهنگ به این خوبی رو برداشت توش دست برد. و خیلی هم بد بود.
سریال‌های شبکه 2 و 3 افتضاح. شبنم مقدمی و بحرانی با این دیالوگ ها و نقش رو مخ بودن...
همه ی مردم ایران شاد نیستن. نه تنها مهمانای دورهمی
20. 30 هم که خوشحال از تلفات در غرب و اروپا. انگار نه انگار اونا هم انسان وکشور خودمون رو نمیبینن و به تمام معنا یک جانبه و همه چی تو ایران گل و بلبل..
سانسورهای فیلم های سینمایی و سریال‌ها که مال دیروز و امروز نیست. سالهاست.
و. واقعا نمیدونم چرا همه بازیگرا فکر میکنن اگه مجری بشن خوبه. مث آقای درخشان که بازیگر خوبی هست و اصلا به درد مجری بودن نمیخوره.. ولی برنامه مسابقه اش خوبه یکم اطلاعاتمون بالا میره
United States
14:58 - 1399/01/17
مجله برترین ها معلوم شد که پرسپولیسی هستی !
حاشیه اریا عظیمی نژاد در برنامه عصر جدید را نگفتی !!
مستند برنامه شب های فوتبالی و توهین به باشگاه تاج را ندیدی ؟
پاسخ ها
آسمان
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
دمت گرم یادت بود بنظرم پرسپولیسی اه
amir
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
کیستو بکش گل بیشتر از این مغزمنو جراحت نده.
الف زند
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
تاج دیگه چه کوفتیه

اه
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1399/01/17
بنیامین بهادری یه آهنگ نوروزی داره به اسم عید منی که خودش ساخته و آهنگ شادی هم هست نمیدونم چرا اونو تو دورهمی نخوند به جای بوی عیدی(کودکانه). اگه میخواند هم برنامه شاد میشد هم جنجال واسش درست نمیشد
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1399/01/17
به نظر من همون فیلن هایی که مگید ضعیف هستن (دوپینگ و کامیون)بهتر از پایتخت هستن
معلومه وقتی که فیلم ها به سمت محتوای مبتذل برن مردم پحتواس مبتذل رد بیشتر دوست میدارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
خوب این نظرتواست....نظر من پایتخت است....چون واقیعت است....توخواهرت یابرادرت توگوشی نیستن...‌کسی ازفامیل از زندان بیادبیرون بهش کار وپول میدی...مثل نقی راننده یک مجلسی بشی ومکه بروی قیافه نمیگیری....همش واقعیته...مثل بهتاش دروازه بان ۴باشی وبزارندجای دروازه بان اصلی نساجی بازی کند...غرور تورا نمیگیره...
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1399/01/17
ضعیفترین سریالهاییکه تابحال از تلویزیون پخش شده دوپینگ و کامیون.واقعا افتضاح بودن
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1399/01/18
من شخصا دوپینگ رو دوس داشتم و بد هم نبود !
بعضی ها به نظرم روی پایتخت تعصب پیدا کردن.
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1399/01/18
کی الان تشخیص داده که پایتخت با کیفیت بود و عالی و به به و چه چه؟؟؟
سریال پر از شوخی های بعضا جنسی و کاملا سخیف بود ، بی احترامی به بزرگترها روتین فیلم بود
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1399/01/18
سریال کامیونکه‌واقعا سطح پایین بود ، با توجه به بد آموزی های فوق العاده زیاد پایتخت، بی موضوعی و ترویج هرررچیزی که بده ، دوپینگ فک میکنم جذاب تر بود !
United States
21:17 - 1399/01/18
پایتخت چون موضوع درست حسابی نداشت متوسل شد به شوخی های لوس و بیمزه جنسی که مخاطب جذب کنه
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1399/01/18
بیست و سی مزخرف ترین چیزیه ک تا حالا تو زندگیم دیدم.یه برنامه ی کاملا سیاسی و دروغ محور .این حجم از دروغ و عقده رو فقط تو ایران پیدا میکنید.همه جای دنیا ویران شده.ایران بهترین کشور دنیاس.البته تو آمار بدبختی
پاسخ ها
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۲
رسانه های آمریکایی و اسرائیلی وقتی کرونا وارد ایران شد از خوشحالی ۲۴ ساعته اخبار کرونای ایران رو پوشش میدادن با کلی شایعه؛ تو شایعات گفتن کرونا فقط تو چین و ایران میمونه و نصف جمعیت ایران رو میکشه! اون موقع چرا علیه دروغ های خارجی ها حرف نمیزدید؟!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر اصلی
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر