جباری: خبر فوت پدرم را منصوریان به من داده بود
۹۷۹۵۶۹
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
۳۳۰۵ 
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال به خبرورزشی گفت: علیرضا همیشه خاطراتی را از پدرش برای ما تعریف می‌کرد که مشخص می‌شد رابطه او با پدرش بی‌نهایت دوستانه و نزدیک بوده است به همین خاطر حتم دارم که او در حال حاضر لحظات سختی را سپری می‌کند.

خبرورزشی: مجتبی جباری، هم‌تیمی سابق و دوست صمیمی علیرضا منصوریان در گفتگو با خبرورزشی ضمن ابراز ناراحتی بابت درگذشت پدر دوست صمیمی اش در ارتباط با حال و احوال این روز‌های منصوریان و خاطره درگذشت پدر خودش در سال ۱۳۸۷ حرف زد.

خبر فوت پدر علیرضا منصوریان را شنیدید؟

بله و از صمیم قلب به دوست خوبم تسلیت می‌گویم. فوت پدر غم بزرگی است. البته می‌دانم این موضوع برای علیرضا شاید تلخ‌تر از بقیه هم باشد!

چطور؟

علیرضا همیشه خاطراتی را از پدرش برای ما تعریف می‌کرد که مشخص می‌شد رابطه او با پدرش بی‌نهایت دوستانه و نزدیک بوده است به همین خاطر حتم دارم که او در حال حاضر لحظات سختی را سپری می‌کند. علیرضا عاشق پدرش بود. از خداوند می‌خواهم به او صبر بدهد تا بتواند این وضعیت را تحمل کند.

حرفی با او دارید که بخواهید از این طریق بگویید؟

قطعاً با توجه به شرایط امروز دنیا و شیوع بیماری کرونا دور و بر علیرضا هم خلوت‌تر از روز‌های مشابه برای همه ماست. به یاد دارم روزی که پدرم فوت کرد خیلی از دوستان و نزدیکان با حضورشان مرا آرام کردند. این رسم خوبی است که در فرهنگ ما وجود دارد، اما در شرایط فعلی باید بپذیریم که انجام کار‌های همیشگی در چنین روز‌هایی ممکن نیست. همچنین باید به بزرگواری خانواده منصوریان اشاره کنم که با وجود غم بزرگی که تحمل می‌کنند از همه مردم خواسته‌اند به بهشت زهرا (س) نروند. این نشان می‌دهد علیرضا در این شرایط هم به فکر سلامتی مردم است. خدا به آن‌ها صبر بدهد.

به یاد داریم که روز درگذشت پدر شما در بهار ۱۳۸۷ علیرضا منصوریان این خبر را به شما داد. درباره آن روز توضیح می‌دهید؟

بله آن مسابقه را هرگز از یاد نمی‌برم. اتفاقاً بازی خداحافظی علیرضا هم همان روز بود. پس از پایان بازی از من خواست تا با ماشین او به سمت منزل برگردیم. من که تا آن لحظات هنوز از ماجرای فوت پدرم خبر نداشتم در حین حرکت به سمت خانه کم‌کم موضوع را به من گفت. البته یکی، دو نفر دیگر از دوستان هم در ماشین بودند.

پس حال علیرضا را به خوبی درک می‌کنید؟

البته! یک نکته جالب دیگر هم این است که علیرضا به نوعی غمخوار همه رفقایش بوده و همیشه در چنین روز‌هایی کنار هم‌تیمی‌ها و دوستان صمیمی اش است. خیلی خیلی ناراحتم از اینکه نمی‌توانم در این وضعیت کنارش باشم. علیرضا منصوریان از بزرگان استقلال است و قطعاً همه هواداران برای او ناراحت هستند. باز هم از طریق روزنامه خبرورزشی این ضایعه را به علیرضا و خانواده‌اش تسلیت می‌گویم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:06 - 1399/01/20
روح پدر داش علی شاد و قرین آرامش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج