هالند: شم گلزنی‌ام را مدیون سولسشر هستم
۹۷۹۶۷۳
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
۹۹۵ 
ارلینگ هالند پدیده نروژی از مربی سابقش اوله گنار سولسشر تمجید کرده و می‌گوید سولسشر بوده که به او یاد داده چطور باید به گلزنی تمام‌عیار تبدیل شود.

ورزش سه: ارلینگ هالند، مهاجم نروژی و گلزن بوروسیا دورتموند می‌گوید مربی سابقش، اوله گنار سولسشر که در حال حاضر هدایت منچستریونایتد را به عهده دارد، به او یاد داده که چطور می‌تواند به گلزنی قهار و تمام‌عیار تبدیل شود.

هالند: شم گلزنی‌ام را مدیون سولسشر هستم

هالند که اخیرا با درخششی خارق‌العاده نامش را به عنوان یکی از بهترین مهاجمین اروپا مطرح کرده از زمان انتقالش از سالزبورگ اتریشی به دورتموند در ماه ژانویه برای تیم آلمانی در 11 بازی موفق به زدن 12 گل شده است. این پدیده 19ساله اولین بازی حرفه‌ای خود را در شانزده سالگی، در کشورش نروژ در تیم مولده انجام داده و در آن روزها سولسشر مربی‌اش بوده است.

هالند درباره نقش سولسشر در پیشرفت فوتبال او به یورواسپورت گفت:" یادم هست که به عنوان یک مهاجم جوان چقدر همه چیز برایم سخت بود چون در جریان تمرینها همه چیز بر خلاف میلم پیش می‌رفت. من بودم و دروازه‌بان و سانترهایی که اوله گنار سولسشر برایم می‌فرستاد ولی من نمی‌توانستم آنها را گل کنم و همه را از دست می‌دادم. یادم هست اوله گفت ناراحت نباش، تازه شروع کرده‌ای. فقط باید آماده باشی".

پدیده نروژی در ادامه گفت:" من و سولسشر تمرینهای زیادی برای زدن ضربات آخر انجام دادیم. نه فقط روی سانترها، از هر موقعیت ممکنی. سولسشر قواعد ساده‌ای یادم داد که واقعا به دردم خورد. سولسشر یادم داد که آرامش خودم را حفظ کنم و همیشه آماده و مترصد باشم و خودم را در موقعیتی قرار بدهم که توپ دقیقا در مکان و زمانی به من برسد که آماده گل کردنش با صرف کمترین انرژی هستم".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج