ادامه جنگ‌های لفظی و تنش مدیریتی در بارسلونا
۹۷۹۹۴۳
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸
۱۳۴۵ 
انتظار می رود که امیلی روسود به عنوان جانشین یوسپ بارتومئو و رئیس باشگاه بارسلونا انتخاب شود.

ورزش سه: انتظار می رود که امیلی روسود به عنوان جانشین یوسپ بارتومئو و رئیس باشگاه بارسلونا انتخاب شود.

رسانه‌های اسپانیایی امروز در گزارش هایی اعلام کردند یوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا در جلسه هیات مدیره این باشگاه که از طریق کنفرانس ویدیویی برگزار شده در یک اقدام عجیب خواهان استعفای امیلی روسو د نایب‌رئیس این باشگاه شده و مدعی شده که او با اقدامات تک‌روانه و بدون اطلاع رئیس باشگاه به بارسلونا ضربه زده است.

بعد از کودتای عجیب و غریب بارتومئو در جلسه هیئت مدیره باشگاه بارسلونا که روز سه‌شنبه برگزار شد، نایب‌رئیس بلوگرانا یعنی امیلی روسود عقب‌نشینی خاصی در رابطه با نامزد شدن برای پست ریاست تیم کاتالانی داشت.

روسود بعد از جلسه هیئت مدیره به رادیو کاتالونیا گفت: " من نامزد شدن خودم را برای پست ریاست باشگاه در جلسه سه‌شنبه اعلام نکردم چرا که ابتدا می خواستم چشم انداز باشگاه را درک کنم. در این جلسه اتفاق نظری وجود داشت که اگر اوضاع به همین شکل ادامه پیدا کند من درگیر چیزی نخواهم شد. من واقعاً این را می‌خواستم چون یک هوادار بزرگ باشگاه بارسلونا هستم."

روسود همچنین در ادامه صحبت های عجیبی را مطرح کرد: " بارتومئو با من تماس گرفت تا بگوید که می‌خواهد آنچه را که در جلسه اتفاق می‌افتد تغییر دهد. همچنین او به برخی از مدیران مشکوک بود که من هم شامل آنها می شدم. چیزهایی به مطبوعات منتقل شده بود که به بازیکنان آسیب می رساند و او فکر می کرد من نسبت به نحوه عملکرد هیئت مدیره انتقاد کرده ام.

من به بارتومئو گفتم که با مطبوعات صحبت می کنم اما چیزی به بیرون انتقال نداده ام. من می دانم که رئیس به دنبال یک شخصیت متفاوت است اما او می‌توانست چند هفته صبر کند اما بارتومئو پیش از این تصمیم گرفته بود که معاونان خود را نابود کند. "

روسود در در پایان گفت: "ما به خاطر مسائل ویروس کرونا در شرایط سختی قرار داریم و نمی‌توانیم همه بدهی‌ها را بپردازیم. با این حال در جلسه چند هفته پیش هیچکس خواستار استعفای بارتومئو نشد بلکه اکثر اعضای هیئت مدیره موافقت خود را برای ادامه کار او نشان دادند."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج