کمک ۵میلیاردی شهرداری تهران به دستفروشان
۹۷۹۹۸۴
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
۸۵۴۹ 
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پنج میلیارد تومان کمک از سوی بنیاد مستضعفان به دستفروشان تهران اختصاص یافت، جزییات پرداخت این کمک را تشریح کرد. وی گفت: پنج هزار دستفروش مبلغ یک میلیون تومان دریافت می کنند.

ایرنا: عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پنج میلیارد تومان کمک از سوی بنیاد مستضعفان به دستفروشان تهران اختصاص یافت، جزییات پرداخت این کمک را تشریح کرد. وی گفت: پنج هزار دستفروش مبلغ یک میلیون تومان دریافت می کنند.

«زهرا نژادبهرام» روز چهارشنبه یا انتشار مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت که در مرحله دوم کمک به معیشت دستفروشان، پنج میلیارد تومان میان دستفروشان تهرانی توزیع می شود.

به گفته وی، بنیاد مستضعفان برای کمک به دستفروش این مبلغ را به شهرداری تهران می دهد.

«نژاد بهرام» که خبر اختصاص پنج میلیارد تومان به دستفروشان را در صفحه توییتر منتشر کرده بود، در گفت و گو با ایرنا درباره جزییات این کمک اظهار داشت که این کمک از سوی بنیاد مستضعفان به شهرداری تهران اختصاص یافت که از بنیاد برای اختصاص این مبلغ سپاسگزار هستیم.

وی تأکید کرد: در این مرحله پنج هزار دستفروش مبلغ یک میلیون تومان دریافت می کنند.

نژاد بهرام با بیان اینکه این کمک به دستفروشان شناسایی شده، اهدا می شود، ادامه داد: طی یکسال گذشته شرکت حریم بان تعداد یکهزار و ۲۰۰ دستفروش را شناسایی کرد.

عضو شورای تهران خاطرنشان کرد: همچنین شرکت ساماندهی مشاغل نیز دستفروشان فعال در بازارچه های شهری و پاساژ پروانه را شناسایی کردند که به آنها نیز کمک می شود.

به گفته نژاد بهرام برخی دستفروشان نیز از سوی شهرداران مناطق پیش از این شناسایی شده بودند.

وی یادآور شد که دستفروشان شهروندان ما هستند که در قبال آنها احساس وظیفه داریم و توانستیم از بنیاد مستضعفان در این حوزه و برای کمک به آنها، این مبلغ را تهیه کنیم.

نژاد بهرام یادآور شد: پیش از این نیز کمک معیشتی به چهار هزار و ۳۶ نفر اهدا شد.

به گزارش ایرنا بنیاد مستضعفان پیش از این نیز به برخی مشاغل کم‌درآمد پایتخت کمک کرده بود.

در حال حاضر به دلیل شیوع کرونا، فعالیت بسیاری از مشاغل سیار و صنوف در پایتخت ممنوع است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:27
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1399/01/21
دروغ میگید من دست فروش بودم و تا امروز چیزی از شهرداری و دیگر ارگانها ندیدم چرا شایعه پراکنی میکنید تمام دستفروشهارو جمع کردید بعد میگید کمک کردید؟از کجا پیدا کردید دستفروشهارو من که به صورت قانونی وثبت شده دستفروشی میکردم چزی ندیدم بعد اونایی که کنار خیابون بودنو چطور شناسایی کردید برای کمک؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج