مدیریت اقتصادی کشور باید عوض شود
۹۸۰۰
۰۶ مهر ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۵
۵۱۵۵ 
رضایی:
ما امروز به مکتب حسینی برای حل شدن اقتصاد نیاز داریم و نباید فراموش کرد که ایرانیان با آگاهی و شعور و آگاهی هوشمندانه اسلام را پذیرفته‌اند و ما خودمان اشکال داریم که اسلام را می خواهیم عوض کنیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید مدیریت اقتصادی و مدیریت جهادی کشور عوض شود.

محسن رضایی شامگاه سه شنبه در یادواره شهدای شهر خوراسگان و آیین رونمایی از کتاب یادمان شهدای شهر خوراسگان حاوی زندگینامه و وصیت نامه 480 شهید شهر افزود: برای مدیریت اقتصادی و اجرای مدیریت جهاد اقتصادی، باید همان قواعد جنگ را در اقتصاد و فرهنگ و دانشگاه پیاده کرد که اگر همان قواعد پیاده و اجرا شود دیگر اختلاسی را شاهد نخواهیم بود و تورمی نیز شکل نمی گیرد.

مقام معظم رهبری می‌توانند محور هدایت جهان اسلام باشند
رضایی در ادامه سخنان خود یادآور شد: مقام معظم رهبری می‌توانند محور هدایت جهان اسلام باشند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه یادآور شد: جهاد اقتصادی یعنی اینکه انگیزه ما برای خدا باشد و آرزوی شهادت از میان ما نرود.

وی تصریح کرد: باید سوال کرد که چرا با این همه شهید، طلاق در جامعه ما زیاد شده و چرا باید سرقت و دزدی و بی اعتمادی را داشته باشیم.

رضایی در ادامه سخنان خود گفت: باید بدانیم شهدا چه کرده اند و در واقع باید گفت این افراد شکست قطعی را تبدیل به پیروزی بزرگی کرده‌اند زیرا ما در آغاز جنگ چیزی نداشتیم و دست ما خالی بود.

نیازمند مکتبی حسینی برای حل شدن مشکلات اقتصادی هستیم
رضایی در ادامه سخنان خود یادآور شد: ما امروز به مکتب حسینی برای حل شدن اقتصاد نیاز داریم و نباید فراموش کرد که ایرانیان با آگاهی و شعور و آگاهی هوشمندانه اسلام را پذیرفته‌اند و ما خودمان اشکال داریم که اسلام را می خواهیم عوض کنیم.

منبع: مهر

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج