کیمیش: به دنبال سه‌گانه هستیم
۹۸۰۷۴۹
۲۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
۴۶۴
ستاره تاثیر گذار بایرن مونیخ از روزهای سخت خود و هم تیمی هایش سخن به میان آورد و تاکید کرد که در صورت ادامه فصل شانس قهرمانی در سه گانه را دارند.

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، جاشوا کیمیش از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار بایرن مونیخ به شمار می آید که توان بازی کردن در چند پست را دارد.

از کیمیش به عنوان فیلیپ لام جدید بایرن مونیخ سخن به میان می آید.

او درباره شرایط این روزهای تیمش گفت: در شرایط سختی به سر می بریم. باید سلامت بازیکنان و مردم را اولویت اول و آخر خود قرار دهیم و بعد از آن برای دیگر اقدامات برنامه ریزی کرد. بحران کرونایی که با آن مواجه هستیم سراسر جهان را به خود مشغول کرده است و باعث شده تا همه برنامه ها نقش برآب شود.

او ادامه داد: شرایط کنونی شبیه به تعطیلات تابستانی است. البته تمرینات ما ادامه دارد اما در شرایط سختی برگزار می شود. در صورت ادامه فصل فوتبالی، ما شانس کسب سه گانه را داریم هر چند که شرایط بسیار سخت خواهد شد.

کیمیش درباره تمدید قرارداد با فلیک گفت: این تمدید قرارداد منطقی بود چرا که تیم با فلیک نتایج بسیار خوبی کسب کرد. او رابطه خوبی با بازیکنان دارد و همه شرایط را مد نظر قرار می دهد.

بایرن مونیخ بعد از آمدن فلیک به کلی متحول شد و الان نه تنها به صدر جدول بوندسلیگا برگشته بلکه در لیگ قهرمانان اروپا هم از آماده ترین و بهترین تیم ها نشان داده است.

ستاره ملی پوش بایرن مونیخ در پایان گفت: ما تیم بسیار قوی و باکیفیتی داریم. از همه نظر تیم خوب و باکیفیتی هستیم و منطقی است که شانس قهرمانی در هر رقابتی را داشته باشیم. آنچه که می توانم بگویم این است که بایرن آماده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج