بهروان: می‌توانیم لیگ برتر را به پایان برسانیم
۹۸۱۷۰۶
۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
۴۳۱۹
رئیس هیأت فوتبال مازندران گفت: فوتبالیست‌ها، مربیان و اهالی این رشته باید در مسؤولیت‌های اجتماعی‌شان عملکرد بیشتر و بهتری داشته باشند.

خبرگزاری فارس: غلامرضا بهروان در مورد شیوع ویروس کرونا و این که فوتبالیست‌های ما نسبت به سایر کشورها مسؤولیت اجتماعی کمتری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجرا کرده‌اند و حتی دستمزدهایشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کاهش ندادند، اظهار داشت: در خیلی از کشورها بازیکنان دستمزدهای خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کاهش دادند، در اسپانیا، انگلیس،‌ فرانسه و آلمان بخشی از قراردادها کم شده، اما باید دقت کنیم که در آن کشورها منابع مالی باشگاه‌ها کاملا مشخص است، ولی در فوتبال ما باشگاه‌ها منابع درآمدی مشخص و پایداری ندارند. در فدراسیون و سازمان لیگ هم همین شرایط هست. با این حال قبول دارم فوتبالیست‌ها، مربیان و اهالی فوتبال باید در مسؤولیت‌های اجتماعی‌شان عملکرد بیشتر و بهتری داشته باشند.

بهروان تصریح کرد: برخی بازیکنان و مربیان با همت شخصی خود در این روزهای کرونایی به کمک مردم آمده‌اند که باید از آنها تقدیر کرد، اما اگر انتظار عمومی بدانیم که همه اهالی فوتبال باید بخشی از دستمزدهای خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کم کنند، باید بگویم همه باید در این روزهای سخت به همدیگر کمک کنیم. باور کنید بسیاری از بازیکنان حتی نمی‌دانند چقدر از قراردادشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ممکن است باشگاه به آنها نپردازند.

وی افزود: در گذشته هم همین شرایط بوده و همه مبلغ قراردادها پرداخت نمی‌شده. با این حال مردم و مسؤولان و همه قشرهای مختلف جامعه باید دست به دست هم بدهیم تا از این روزهای سخت عبور کنیم. این که فقط انتظار داشته باشیم باشگاه‌ها و بازیکنان بخشی از درآمد خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کم کنند، راه چاره نیست. بسیاری از توانمندان و همه بخش‌های مختلف جامعه باید دست به دست هم بدهیم. خوشبختی یک تعبیر احساس جمعی است و نه فردی. همه باید کمک کنیم.

وی با اشاره به کرونا گرفتن فرزندش اظهار داشت: این بیماری بسیار سخت و طاقت‌فرساست. پسر من به این بیماری دچار شده است و واقعا مرگ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جلوی چشمانم دیدم. اکنون خطر رفع شده و او شرایط بهتری دارد، اما بیماری بسیار سختی است و باید همه کمک کنیم.

مشاور سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد این که مسابقات لیگ چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد، گفت: مسؤولان در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بیکار ننشسته‌اند و طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای ادامه مسابقات در نظر گرفته‌اند، اما در این روزهای کرونایی اولویت با سلامتی تمامی اقشار جامعه است. باید ببینیم ستاد ملی کرونا چه زمانی اجازه برگزاری تمرینات و برگزاری دیدارها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خواهد داد، اما فکر می‌کنم تا پایان ماه رمضان اگر این اجازه صادر شود می‌توانیم مسابقات این فصل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به پایان برسانیم. هر چند بازی‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مجبوریم به صورت فشرده برگزار کنیم که همه باید در این زمینه هم همکاری کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1399/01/25
بازیکننان اگر غیرت داشته اند از نظر پولی در این روزهای حساس کمک می کردند حتی قراردهای میلیاردی خودشان را هم کم نکردند انیها ادعای جوانمردی هم می کنند یاد بگیرید از بازیکنهای لیگهای اروپایی از هیچ کمکی به مردم دریغ نمی کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج