صحبت‌های وریا غفوری در اینستاگرام رسمی باشگاه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۸۲۴۴۱
۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۴
۵۰۰۴
کاپیتان استقلال امشب در لایو اینستاگرام شرکت کرد و در مود مسائل اخیر باشگاه صحبت کرد.

ورزش سه: کاپیتان استقلال امشب در لایو اینستاگرام شرکت کرد و در مود مسائل اخیر باشگاه صحبت کرد.

وریا غفوری امشب پس از مدت ها از خودش در لایو اینستاگرام باشگاه استقلال رونمایی کرد و به سوالات محمد نوری فرد مدیر رسانه ای باشگاه پاسخ داد که در ادامه آن را می خوانیم.

صحبت‌های کاپیتان وریا غفوری در لایو اینستاگرام باشگاه استقلال:

-قبل از شروع قرنطینه به سنندج سفر کردیم و اکنون نیز بیش از یک ماه است که در این شهر هستیم. در منزل پدری حضور دارم و قرنطینه خانوادگی را سپری می کنم. تنها برای تمرین و در یک فضایی که تنها خودم و یک همراه دارم، با حفظ فاصله اجتماعی تمرین می کنم.

-قرنطینه می تواند روی روان آدم ها تاثیر بگذارد و روی اقتصاد نیز تاثیر گذاشته است. ماندن در خانه سخت است. نمی دانم تا چه زمانی شرایط ادامه دارد. یک سری از مردم می توانند این شرایط را تا ماه ها تحمل کنند اما برخی این شرایط را ندارند و یک مشکل بزرگ است که باید حل شود.

-در بخشی از روز مطالعه می کنم و چند ساعت نیز مشغول تمرین هستم و در دیگر اوقات آزاد نیز با خانواده وقت می گذارنم. اگر کتاب خواندن نبود، این روزها خیلی سخت تر می گذشت.

- سال 98 در کلیات سال بدی بود و روزهای بدی را سپری کردم؛ این موضوع هم فوتبالی و هم غیر فوتبالی بود. برای استقلال انواع تغییرات اتفاق افتاد که شاید این موضوع هر 200 سال یک بار رخ بدهد. واقعا بچه ها با تمام وجود خود کار و تلاش کردند تا این تیم بتواند سر پا باشد و به نسبت نتیجه بگیرد. امسال واقعا سال سختی بود و تغییری که برای تیم صدرنشین استقلال رخ داد، به تیم ضربه زد. بعد از این تغییرات هنوز به ثبات نرسیدیم و مشخص نیست مدیریت جدید نیز ثبات خواهد داشت یا نه و نباید با بی ثباتی جلو برویم تا تیم و هواداران ضربه بخورند.

-صحبت های آقای سعادتمند را شنیدم و امیدوارم این صحبت ها به عمل تبدیل شود. ای کاش مدیران استقلال به اندازه می ماندند تا بتوانیم کار آنها را قضاوت کنیم. از روزی که من آمدم هر سال مدیریت تغییر کرد و امسال بیش از همیشه شاهد تغییرات بودیم.

-اگر شرایط نرمال باشد و ساختار به درستی کار کند، هیچ مربی و بازیکنی نباید در امورات باشگاه دخالت کند اما وقتی می بینیم در باشگاه خود ما کارها پیش نمی رود و مشکلات زیادی وجود دارد، بازیکنان صحبت می کنند.

-کادرفنی ما برای دوران قرنطینه برنامه ریزی کردند و بعد از تعطیلی ابتدایی، برنامه دقیقی به ما ارائه شد و هر کسی تمرین کرده باشد شرایط بدنی خوبی دارد. اگر فرصت ۲۰ روزه ای داشته باشیم، بازیکنان ما می توانند به شرایط ایده آل برسند.

-همه دنیا با این مشکل رو به رو هستند و می توانیم از نظرات کارشناسان کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا استفاده کنیم. می توانیم در یکی از شهرها که وضعیت سفید دارد به میدان برویم و یا اینکه مسابقات را برگزار نکنیم اما اگر دیر برگزار کنیم برای فصل بعد هم مشکل خواهیم داشت.

-تیم ما وضعیت خیلی خوبی ندارد. از نظر امکاناتی شرایط سختی داشتیم و اکنون نیز با کرونا دست و پنجه نرم می کنیم. شرایط خیلی جالبی نداریم و به ویژه جوانان تیم و بازیکنان با من تماس گرفتند و پیگیر مطالبات شدند. امسال دیدیم که قبل از عید باشگاه هیچ پرداختی نشد و این موضوع که برای اولین مرتبه رخ داد، خیلی بد بود. متاسفانه در واکنش به پیگیری بازیکنان چیزی نمی توانیم بگوییم و امیدوارم مشکلات برطرف شود تا یک پرداختی به بازیکنان انجام شود.

-امسال زمان مناسبی برای بدنسازی برخلاف سال های قبل داشتیم و دیدید که در اوایل لیگ تیم ما هماهنگ بود. تیم در حال پیشرفت بود و شرایط من نیز رو به جلو بود و امسال وضعیت خوبی داشتم و امیدوارم این فصل خوب در پایان با یک نتیجه خوب برای تیم محبوب استقلال همراه باشد.

-معنی شادی گل من علاقه من به استقلال است. در بازی های حساس که گل های خوبی زده می شود دوست دارم این شادی گل را انجام دهم تا تعصبم به استقلال را نشان دهم.

-در دیداری که برابر استقلال گل زدم، ابتدا عقب بودیم و آقای مجیدی به ما گل زده بود. استقلال آن سال خیلی قوی بود و یک لحظه یاد شوت آندو برابر بوریرام افتادم و شانس خود را آزمایش کردم و در نهایت توپ گل شد و بازی با تساوی به پایان رسید. این گل قشنگ ترین گل دوران فوتبالم بود.

-از اول فوتبال دفاع راست نبودم و مهاجم بودم اما با گذشت زمان من را عقب بردند و در نهایت دفاع راست شدم. منصورخان افتخارات زیادی در استقلال داشت و برای من نیز افتخار است که در پست ایشان بازی می کنم و امیدوارم جای ایشان را پر کنم و تا آخرین روز بازی های خوبی به نمایش بگذارم.

-آن زمان من در پاس بازی می کردم که متاسفانه الان با سوئ مدیریت منحل شد. اما آن موقع اقای اولیایی به من اجازه نداد که به استقلال منتقل شوم و یک مقدار دیر شد که همیشه حسرت میخورم که ایکاش می توانسنتم زدتر به استقلال بیایم چون بازی کردن در تیم های بزرگ یک حس دیگری دارد.

از میان پنالتی هایی که تبدیل به گل نکردم از هم هبیشتر حسرت این پنالتی آخر را می خورم که در مقابل الاهلی می خورم چرا که در دفعات قبلی بازی ها بردیم اما در برابر الاهلی تن به شکست دادیم .

زمانی که فرگوسن در منچستر بود، این تیم را دوست داشتم. از روزی که او رفت، نتایج منچستر خوب نبود.و از میان ورزشگاه ها استادیوم الیانس آره نا را خیلی دوست دارم.

- علاقه قلبیم این است که با پیراهن استقلال از فوتبال خدحافظی کنم. البته‌ خیلی‌ها دوست داشتند این اتفاقات برایشان رخ دهد ولی این موضوع برای آن‌ها اتفاق نیافتاد و امیدوارم من بتوانم با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم.

- من یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارم.

- با همه بازیکنان استقلال رفیقم ولی اگر بخواهم یک نفر را نام ببرم، علی کریمی.

- هدفم این است که آنقدر خوب کار کنم و آماده باشم که در جام جهانی بعدی حاضر باشم. من لیاقت حضور در جام‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ را داشتیم. در دومی به دلیل حضور در استقلال به من پرداخته شد ولی در ۲۰۱۴ با وجود بازی کردن در تمام بازی‌های نفت، حق من را خوردند.

- سر اینکه به جام جهانی نرفتم از کی‌روش ناراحتم ولی او یک مربی بزرگ و جنتلمن بود و شکی نیست که به فوتبال ایران خیلی کمک کرد.

- بهترین گلم در دربی ۸۶ بود. اولین گلم با پیراهن استقلال مقابل استقلال اهواز را هم دوست دارم.

- می‌خواهم ادامه تحصیل دهم و وارد مدیریت ورزش شوم. قطعا کلاس‌های مربی‌گری را هم می‌روم ولی فضای مدیریت را بیشتر دوست دارم. در ایران فقر مدیر ورزشی داریم. الان دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی هستم و از استادم دکتر ویسی هم تشکر می‌کنم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:20 - 1399/01/27
یه صلوات بفرستیم واسه اینکه عده ای معلوم الحال نیان، فحش بدن
پاسخ ها
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۷
خدایی آره مگه ادم حسابی تر از وریا داریم که میان فحش میدن
پس الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1399/01/27
کیسه کش بعداز چندسال بادوتا بازی بیشتر دوروز صدرجدول بودین کدوم صدرنشینی توهم زدی ظرفیت هم چیز خوبیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۷
آخه چی میگی برا خودت لنگی جان هنوزم که هنوره حسرت قهرمانی آسیا رو دارین خخخخخخ
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۷
خداوکیلی چرا چر میگی اخه اینا به ما میگن کیسه یعنی لنگ هم تغییر هویت داده
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1399/01/27
استقلال قهرمان آسیا،قبول تو لیگ جام مال شما بخاطر اینکه نمی تونیم سلطانی فر شکست بدیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر