شنیده‌های عجیب درباره نقل و انتقالات استقلال
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۸۴۰۲۳
۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
۴۳۳۱
امیر قلعه نویی،مهدی پاشازاده، علیرضا منصوریان و پرویز مظلومی شاخص ترین نفراتی هستند که احتمال دارد در لیگ بیستم جای فرهاد را روی نیمکت سرمربیگری استقلال بگیرند.

ایلنا: هنوز تکلیف لیگ نوزدهم روشن نیست و بر سر ادامه یا تعطیل شدن آن اختلاف نظر هایی وجود دارد و اخباری متفاوت و متناقض به گوش می رسد. از طرف دیگر چه بازی ها ادامه پیدا کند و چه نیمه کاره رها شود بازهم درباره کلیات و جزئیات آن از جمله تعیین تکلیف تیم قهرمان و تیم های سقوط کننده وسهمیه آسیایی و دستمزد بازیکنان و نقل و انتقالات و شروع فصل آینده هنوز تکلیف هیچ چیز مشخص نیست.

مشکلات و بحران مالی ناشی از تحریم ها و بحران کرونا و شایعات مطرح شده درباره ممنوعیت یا محدودیت حضور بازیکنان و مربیان خارجی در لیگ بیستم هم موضوعی است که بسیار تعیین کننده خواهد بود. در نتیجه تکلیف تیم ها از جمله استقلال برای فصل آینده هنوز مشخص نیست. تغییرات و اختلاف های مدیریتی این بلاتکلیفی را برای آبی ها دوچندان هم کرده است.

به خصوص اینکه طبق شایعاتی که فرهاد مجیدی هم تاکنون مقابل آنها سیاست سکوت در پیش گرفته است و فقط هراز چندگاهی پست هایی رمز گونه و چند پهلو منتشر می کند، احتمال تغییر کادرفنی و استعفا یا برکناری فرهاد مجیدی در پایان این فصل وجود دارد. گزینه های جانشین هم که در گمانه زنی ها نامشان مطرح شده و تا دلتان بخواهد زیاد و متنوع هستند. امیر قلعه نویی،مهدی پاشازاده، علیرضا منصوریان و پرویز مظلومی شاخص ترین نفراتی هستند که احتمال دارد در لیگ بیستم جای فرهاد را روی نیمکت سرمربیگری استقلال بگیرند.

در چنین شرایطی پرداختن به نقل و انتقالات و توجه به شایعات مطرح شده درباره آن چندان درست و منطقی نیست. در این شرایط خبر می رسد که فرهاد مجیدی لیست ورودی و خروجی های استقلال برای فصل آینده را مشخص کرده است. موضوعی که پذیرفتن آن کمی سخت است.اول اینکه همان طور که خود فرهاد هم به ان اشاره کرده بود، در شرایط فعلی تنها یک خواسته دارد و آنهم پرداخت شدن حقوق معوق بازیکنان است . کاری که سعادتمند قول داده حداکثر تاپایان این هفته انجام دهد و به تمام بازیکنان داخلی و خارجی پرداختی داشته باشد.

غیر از این هنوز اختلاف نظر بین سعادتمند و مجیدی برطرف نشده است و هیچ نشانه و خبری در این خصوص دیده نمی شود!در این شرایط بعید به نظر می رسد که کادر فنی لیست ورودی و خروجی را برای تحویل دادن به مدیریت باشگاه آماده کرده باشدف آنهم وسط بحران کرونا که کمتر بازیکن و مدیر برنامه هایی پیدا می شود که به فکر مذاکره برای فصل مبهم و نا مشخص آینده باشد. از سوی دیگر هنوز 9تا 10 بازی به ایان لیگ باقی مانده است و به لحاظ عرف و اخلاف فوتبالی مذاکره و تماس رسمی با بازیکنانی که هنوز تحت قرارداد هستند دور از ذهن است.

البته لیست خروجی های احتمالی استقلال کار چندان سختی نیست. ذائقه و سلیقه فرهاد و بازیکنان ناراضی که خواهان جدایی بودند تا حدود زیادی روشن است. مرتضی تبریزی، علی دشتی، رضا آذری، نیکلاس بودوروف و هرویه میلیچ نفراتی هستند که دست کم خودشان خواهان رفتن و جدایی از استقلال در پایان فصل شده اند. غیر از میلیچ سایر گزینه ها هم عملکرد فنی شان به گونه نبوده است که کادر فنی و باشگاه بخواهند برای تمدید قرارداد یا حفظ آنها به آب و آتش بزنند. محسن کریمی همیشه مصدوم هم که احتملا امسال از لیست زیر 25 سال هم خارج می شود ولیست محدود بزرگسالان را پر می کند هم از دیگر گزینه های جدی خروج از استقلال است و بعید به نظر می رسد فرهاد یا هر مربی دیگری به لحاظ فنی به این بازیکن احساس نیاز پیدا کند.

از آن طرف لیست بازیکنان احتمالی مورد نظر فرهاد هم تا حدود زیادی روشن است.آرمین سهرابیان،هادی محمدی،الهیار صیادمنش،آیاندا پاتوسی،مهدی رحمتی،آرمان رمضانی،مهدی ترکمان،سعید واسعی،دانیال اسماعیلی فر و عقیل کعبی بازیکنانی هستند که در نیم فصل هم گفته می شد در لیست بازیکنان مورد نظر فرهاد مجیدی قرارداشتند و در پند مورد هم باشگاه رسما با این بازیکنان یا باشگاه های آنها وارد مذاکره شد که موفق نبود.

لیست جدید فرهاد که از آن صحبت می شود هم احتمالا همین بازیکنان یا منتخبی از آنها خواهد بود.باید به این نکته هم توجه داشت که احمد سعادتمند می خواهد تا کمیته ای موسوم به کمیته فنی را تشکیل بدهد و بحث نقل و انتقالات باشگاه را به سرمربی و آنها بسپارد.

کمیته ای که هنوز اعضای ان و در نتیجه سیاست و دیدگاهشان هنوز مشخص نیست و اصولا معلوم نیست که تشکیل شود یا نه؟! در این شرایط برای صحبت از نقل و انتقالات زود است و شاید هدف اصلی این اخبار مطرح شده بیش از هرچیز گرم کردن تنور فوتبال است که ویروس سمج و چموش کرونا آن را حسابی سرد و بی روح کرده است. قبل ار هرچیز باید دید سعادتمند می تواند به قولش درباره پرداخت بخشی از پول بازیکنان عمل کند یا نه، تا بعد از آن راحت تر بشود درباره سرمربی فصل آینده و بازیکنان مورد نظرش صحبت کرد و تحلیل کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1399/01/31
یعنی واقعا همین مونده بود این مربیای با کارنامه درخشانو دوباره بیاریم سرمربی کنیم .
پاسخ ها
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
اقا من از الان میگم حتی اگه فرهاد نره 6.7 تا از بهترینا میرن
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
از الان بگم اگه فرهاد نره هم کلی از بازیکنامون میرن
France
12:37 - 1399/01/31
اگه لیست فرهاد مجیدی برای فصل بعد امثال سهرابیان و ...است همان بهتر که برود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
همون موقع که قرار بود ارسلان مطهری در نیم فصل جذب هم همین حرف هارو زدید و بعدا دیدید که بهترین بازیکن ما هم شد پس بهتره دهنتون رو ببندید و به نظر سرمربی احترام بگذارید
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
کاربر 16.16دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1399/01/31
اینارو این نویسنده احمق از خودش درمیاره
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1399/01/31
اون مطهری واقعا خوب بود ولی اینا دیگه.. آرمان رمضانی رو مربیش هم نمیشناسه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
زمردی_فوتر اصلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی