زمان آغاز لیگ چین اعلام شد
۹۸۴۶۲۸
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵
۲۶۵۷
با وجود این که فدراسیون فوتبال چین تاریخ رسمی برای بازگشت لیگ این کشور اعلام نکرده است اما بر اساس گفته ها این رقابت ها از اواخر ژوئن (خرداد) آغاز خواهد شد.

خبرگزاری ایسنا: با وجود این که فدراسیون فوتبال چین تاریخ رسمی برای بازگشت لیگ این کشور اعلام نکرده است اما بر اساس گفته ها این رقابت ها از اواخر ژوئن (خرداد) آغاز خواهد شد.

به نقل از آس، چین، کشوری که فراگیری کرونا از آن جا آغاز شد از بحران خارج شده است و در حالی به کندی به روال عادی باز می‌گردد که جهان در قرنطینه به سر می‌برد. با بهتر شدن شرایط می‌توان از فوتبال صحبت کرد و به از سرگیری لیگ فکر کرد که از فوریه به خاطر شیوع کووید ۱۹ تعلیق شده بود. هنوز فدراسیون فوتبال چین تصمیم قطعی نگرفته اما اکنون مشخص است می خواهد تلاش کند در اواخر ژوئن بازی ها را برگزار کند.

هاونگ شنگهوا، رییس تیم فوتبال گوانژو R&F این موضوع را تایید کرد و گفت: بر اساس شرایط کنونی فصل جدید از اواخر ژوئن (خرداد) یا اوایل جولای آغاز می‌شود. همچنین فصل کوتاه نخواهد شد و ۳۰ هفته به طور کامل برگزار خواهد شد.

با وجود این که کرونا در چین کنترل شده است اما نگرانی درباره شیوع دوباره این ویروس وجود دارد. این موضوع به خاطر خارجی های این کشور است. در لیگ چین تنها یک بازیکن به کووید ۱۹ مبتلا شد و او مروان فلینی بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج