آقای سعادتمند، هواداران استقلال را کلافه نکنید
۹۸۶۴۹۲
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
۱۳۰۰
هواداران باشگاه استقلال تهران همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برند و هنوز رنگ و بوی آرامش به خود ندیده‌اند.

ایلنا: تغییرات گسترده در باشگاه استقلال سبب شده است تا هر مدیر جدیدی که به این باشگاه ورود می‌کند با وعده و وعیدهای تکراری، خود را نزد هواداران محبوب جلوه دهد اما پس از گذشت تنها چند هفته، بدون هیچ دستاوردی میز مدیریت را به مدیر جدید تحویل خواهد داد.

وزارت ورزش که متصدی اصلی انتصاب مدیران در باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس است، در ماه‌های اخیر با انتصاب‌های پیاپی مدیران در دو باشگاه سرخابی، ضعف خود را در مدیریت دو باشگاه پرطرفدار کشور نشان داده است و پس از ناتوانی در این مبحث، موضوع فروش و واگذاری این دو سرمایه فوتبال کشور را مطرح کرده که خود به نوعی فراری رو به جلو است.

اوضاع گرچه در پرسپولیس کمی بهتر است اما آنها نیز در آینده‌ای نزدیک پرونده‌های عجیب و غریبی در فیفا خواهند داشت. شرایط اما در استقلال بحرانی است. تیمی که در دهه 80 با قهرمانی‌های مداوم در فوتبال ایران حسابی برای هوادارانش دلبری می‌کرد، اکنون در تنگنای اقتصادی قرار گرفته است و عجیب آنکه هر مدیری بر صندلی ریاست این باشگاه تکیه می‌زند، به دنبال شو رسانه‌ای و وعده‌های توخالی می‌گردد.

پس از عبور هواداران استقلال از مژده‌های امیرحسین فتحی، آنها اکنون با قول‌های سعادتمند رو به رو هستند. قول‌هایی که مشخص نیست رنگ واقعیت به خود خواهند گرفت یا نه اما آنچه برای هواداران استقلال مهم است، به سرانجام رسیدن وضعیت این تیم و حاکمیت آرامش در مجموعه باشگاه است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج