عمل تنگ کردن واژن
۹۸۶۸۴۲
۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
۳۹۰۶ 
رپورتاژ آگهی
تنگ کردن واژن! بله حرف زدن در مورد این جور چیز‌ها معمولا راحت نیست، اما بیایید روراست باشیم؛ شما به عنوان یک خانم هرگز به مسئله تنگ کردن واژن فکر نکرده‌اید؟ حتی شاید در وبسایت‌ها جستجو کرده باشید تا ببینید آیا راهی برای تنگ کردن واژن وجود دارد که بتوانید آن را امتحان کنید، خصوصا بعد از زایمان.

برترین‌ها: تنگ کردن واژن! بله حرف زدن در مورد این جور چیز‌ها معمولا راحت نیست، اما بیایید روراست باشیم؛ شما به عنوان یک خانم هرگز به مسئله تنگ کردن واژن فکر نکرده‌اید؟ حتی شاید در وبسایت‌ها جستجو کرده باشید تا ببینید آیا راهی برای تنگ کردن واژن وجود دارد که بتوانید آن را امتحان کنید، خصوصا بعد از زایمان.

هر چند تنگ کردن واژن نباید موضوع مهم و ضروری باشد، اما خیلی از زنان در این مورد دچار اضطراب هستند. بعضی از خانم‌هایی که به تنگ کردن واژن فکر می‌کنند، تصورشان این است که واژن‌شان شُل شده و به همین دلیل اعتماد بنفس و مهارت‌های جنسی خود را از دست داده و احساس می‌کنند چیزی کم دارند.

تنگ کردن واژن

آیا واقعا به تنگ کردن واژن نیاز دارید؟

بیشتر خانم‌ها دوست دارند بی‌عیب و خواستنی باشند، خصوصا از جهت جاذبه‌های جنسی. به همین دلیل، بیشتر خیلی‌ها تصور می‌کنند تنگ کردن واژن، راه حل اصلی است، خصوصا بعد از زایمان طبیعی. یک واژن تنگ می‌تواند لذت جنسی را برای هر دو طرف حین رابطه افزایش بدهد.

اما زمانی که واژن شُل می‌شود، ممکن است رابطه جنسی کمتر تحریک کننده باشد؛ و این زمانی است که مسئله‌ی تنگ کردن واژن را می‌توان مطرح کرد. تنگ کردن واژن، فرایندی است که طی آن، عضلات لگن سفت می‌شوند. این کار کمک می‌کند عضلات کف لگن تا حدودی خاصیت الاستیته یا کشسانی بیشتری پیدا کنند و در نتیجه تنگی واژن حاصل شود.

راه و روش‌های طبیعی گوناگونی برای تنگ کردن واژن وجود دارد، اما گاهی خانم‌ها انتخاب می‌کنند که با عمل جراحی، تنگ کردن واژن را انجام دهند. به عمل جراحی برای تنگ کردن واژن، واژینوپلاستی گفته می‌شود.

اما پیش از اینکه به بررسی راهکار‌های تنگ کردن واژن بپردازیم، اجازه دهید به سوال بزرگ‌تری جواب بدهیم: «چرا واژن شُل می‌شود؟». آیا علت شل شدن واژن می‌تواند نداشتن رابطه جنسی، رابطه جنسی بسیار زیاد، زایمان طبیعی و یا انجام نادرست تمرینات ورزشی باشد؟

نیاز به تنگ کردن واژن؛ واژن چطور شل می‌شود؟

برخلاف باور عمومی که رابطه جنسی زیاد می‌تواند واژن را شُل کند، شل شدن واژن می‌تواند چند دلیل داشته باشد که شامل زایمان طبیعی، یائسگی و فرایند اجتناب ناپذیر پیری می‌شود. در هر یک از این موقعیت‌ها، شما استروژن از دست می‌دهید و این می‌تواند منجر به شل شدن یا افتادگی واژن شود. بیشتر یا کمتر رابطه جنسی داشتن هیچ ارتباطی با خاصیت الاستیته یا خاصیت کشسانی واژن‌تان ندارد.

عمل تنگ کردن واژن

نیاز به تنگ کردن واژن بعد از زایمان طبیعی

هر بار که وضع حمل می‌کنید، عضلات کف لگن شما تحت فشار بسیار زیادی قرار می‌گیرند که نتیجه‌ی آن می‌تواند شل شدن دهانه‌ی رحم بعد از هر زایمان باشد. همچنین تعداد زایمان‌ها و فاصله‌ی زمانی کوتاه بین‌شان می‌تواند باعث شود دهانه‌ی واژن، باز و شُل شود.

خیلی از خانم‌ها عمل سزارین را انتخاب می‌کنند تا جلوی وارد شدن فشار بر واژن را بگیرند، اما اجازه دهید همین الان شما را از این تصور اشتباه رها کنیم؛ عمل سزارین نمی‌تواند از باز شدن واژن و شُل شدن آن جلوگیری کند. شما هر شیوه‌ای را برای زایمان انتخاب کنید، این اتفاق خواهد افتاد و دلیل آن نیز، وزن کودک، ژن‌های شما، اینکه طی بارداری تمرینات کف لگن را انجام داده باشید یا نه و تعداد زایمان‌های‌تان است.

نیاز به تنگ کردن واژن به دلیل افزایش سن

تنگ کردن واژن

سن شما نقش مهمی در نحوه‌ی تغییرات بدن طی سال‌های عمرتان دارد. واژن شما نیز مانند سایر قسمت‌های بدن‌تان با گذشت سال ها، ضعیف و شل می‌شود.

دلیلش هم این است که عضلات کف لگن که نگهدارنده‌ی واژن هستند، خاصیت کشسانی خود را با افزایش سن از دست می‌دهند؛ بنابراین اگر متوجه شدید با افزایش سن، این عضو از قسمت خصوصی بدن‌تان تغییراتی پیدا کرده نگران نشوید، چون کاملا طبیعی است و برای هر کسی در زندگی رخ خواهد داد. فقط یادتان باشد چکاپ‌های زنانه‌تان را به طور مرتب انجام دهید و جدی بگیرید. شما حتی با افزایش سن هم می‌توانید واژن خود را جوان و محکم نگه دارید. برای تنگ کردن واژن روش‌هایی وجود دارد از جمله جراحی‌های زیبایی که در این زمینه به دادتان می‌رسند!

روش‌های تنگ کردن واژن

همانطور که گفتیم تنگ کردن واژن هم از طریق جراحی و هم با راهکار‌های طبیعی امکانپذیر است.

تنگ کردن واژن با واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یک عمل جراحی ترمیمی برای تنگ کردن واژن است. طی این عمل، واژنی که به هر دلیلی شل و افتاده شده، تنگ و سفت می‌شود. در عمل جراحی برای تنگ کردن واژن، پزشک دیواره‌های واژن را می‌کشد و سفت می‌کند. به عمل تنگ کردن واژن، جوانسازی واژینال نیز گفته می‌شود. از دیگر روش‌های جوانسازی واژن نیز می‌توان به لابیاپلاستی، تزریق ژل و چربی، کربوکسی‌تراپی و مزوتراپی اشاره کرد.

عمل تنگ کردن واژن

برخی از خانم‌ها تصمیم می‌گیرند عمل ترمیم پرده بکارت را انجام دهند و به وضعیت بکارت برگردند. برخی نیز انتخاب می‌کنند که طی عمل جراحی، بافتی که روی کلیتوریس را می‌پوشاند بردارند.

بعضی‌ها نیز ترجیح می‌دهند نقطه G را بزرگ‌تر کنند که طی این عمل، کلاژن به دیواره‌ی جلویی واژن تزریق می‌شود تا تحریک جنسی افزایش بیابد. 

تنگ کردن واژن با لیفت واژن با نخ

در عمل لیفت واژن با نخ، دهانه‌های واژن را بالا کشیده و موجب تنگ شدن آن می‌شوند. سپس با استفاده از بخیه‌هایی ظریف دهانه واژن را به همان فرم نگه داشته و ناحیه تناسلی را به حالت اولیه خود بازمی‌گردانند.

فیزیوتراپی عضلات کف لگن برای تنگ کردن واژن

یک متخصص فیزیوتراپی می‌تواند بر اساس عملکرد عضلات کف لگن شما، یک برنامه‌ی ورزشی برای‌تان در نظر بگیرد. این برنامه‌ی تمرینی بر اساس نیاز‌های خاص شما و وضعیت واژن‌تان طراحی می‌شود؛ بنابراین مثلا اگر تازه زایمان کرده باشید، پس روتین تمرینی‌تان باید در ابتدا سبُک باشد و کم کم پُرشدت‌تر شود.

تمرینات کگل برای تنگ کردن واژن

تمرینات کگل تمرینات بسیار معروف هستند که حتما در موردش شنیده‌اید و تنگ کردن واژن یکی از مهم‌ترین اثرات این تمرینات است. تمرینات کگل حرکاتی هستند که شامل مراحلی برای انقباض و آزاد کردن عضلات کف لگن می‌شوند. قبل از شروع باید مثانه‌تان را خالی کنید. عضلات کف لگن خود را منقبض کرده و تا ۱۰ شماره نگه دارید، رها کرده و دوباره تکرار کنید. با انجام منظم و مرتب این تمرینات، متوجه تفاوت چشمگیری خواهید شد.

آیا تنگ کردن واژن، رابطه جنسی‌تان را بهتر می‌کند؟

واقعیت این است که فقط خود شما می‌تواند جواب این سوال را بدهید. از خودتان بپرسید، آیا یک واژن تنگ‌تر به شما احساس جذابیت جنسی بیشتری می‌دهد؟ آیا تصور می‌کنید از زمانی که واژن‌تان را جوانسازی کرده‌اید، نظر همسرتان نسبت به شما تغییری کرده است؟ اگر پاسخ‌تان به همه‌ی این سوال‌ها مثبت بود، پس تنگ کردن واژن برای شما شگفت انگیز بوده است!

اما اجازه دهید مسئله‌ای را برای‌تان روشن کنیم. ارگاسم زمانی روی می‌دهد که بین نواحی حساس واژن و آلت تناسلی مرد، تماس و اصطکاک ایجاد شود. این تحریک هر چه بیشتر باشد، ارگاسم بهتر و قوی‌تر خواهد بود. در نهایت اینکه شما چگونه به ارگاسم می‌رسید واقعا ربطی به تنگ بودن واژن‌تان ندارد بلکه به ارتباط عاطفی و فیزیکی شما و همسرتان بستگی دارد.

اینکه دوست دارید مطمئن باشید واژن‌تان سفتی و تنگی کافی را دارد اشتباه نیست. اگر تنگ کردن واژن به شما احساس بهتری می‌دهد، پس مناسب شماست و باید برای تنگ کردن واژن اقدام کنید. به هر حال رابطه جنسی و احساس خوب داشتن در مورد آن بستگی به سلیقه و الویت‌های شما دارد.

منابع: asiaone ،branchoutshop

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

دکتر سیده سعیده اسدی - متخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ جراحی های زیبایی زنان از موسسه زیبایی آمریکا American association of aesthetic

 • جوانسازی و سفید کردن واژن
 • جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)
 • درمان زگیل تناسلی
 • HPV
 • مراقبت‌های بارداری، زایمان
 • تست‌های پاپ اسمیر
 • فریزکردن (کراپوتراپی)

جهت مشاوره و نوبت دهی کلیک کنید.

کلینیک دکتر اسدی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات است. امیدواریم مراجعین محترم نیز با رعایت موارد زیر ما را در این امر یاری کنند.

 • از پذیرش شما عزیزان بدون ماسک و دستکش معذوریم.
 • از پذیرش شما عزیزان در صورت داشتن علائم سرماخوردگی به داخل کلینیک معذوریم.
 • لطفا سر وقت تعیین شده حضور نمایید.
 • همراه داشتن کارت بانکی الزامیست، از آوردن همراه خودداری نمایید.

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۶۷۰۰۵۱۸

۰۹۰۳۱۷۰۷۴۵۷

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

جهت کسب اطلاعات بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

@drsaeidehasadi

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

آدرس: تهرانپارس، بین فلکه ۲ و ۳ تهرانپارس، کوچه رحمانی (داروخانه مینا)، پلاک ۱۱۴، واحد

انتشار یافته: 71
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1399/02/07
راست میگه تنگ خیلی بهتره
پاسخ ها
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
کاملا مشخصه که یه آقایی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
متاسفم برای این سایت زرد
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
خجالت داره
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1399/02/07
چرا باید اینکارو بکنیم؟؟ برای رضایت شوهرمون؟؟ به درک که ناراضیه همینه که هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
اول لذتشو خود خانوما میبرن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
طلاقت میده بزودی بای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
خب شوهرتون میرن جایی که تنگ باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
منکه از خدامه طلاقم بده. خودم شاغلم مهریه امم میده میرم پی کارم. اگه تا حالا سکوت کردم بخاطر دوتا بچه امه
ایثار
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
اگه شوهرت پول عمل بده چه ضرری داره انجام بده خو.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
طلاقت میدم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
عملش خطرناکه
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1399/02/07
واقعا خجالت آوره!جمع کنید این بساط بی شرمی و بی حیایی رو!!!!!
پاسخ ها
Hadi
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
درود بانو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
واقعا خجالت داره
محسن
Romania
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
جای این جور حرفها تو رسانه های عمومی نیست این جور مطالب جای خاصی باید مطرح بشه
ع.م
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
خب نخون، نکن زوری که نیست.
مهرشاد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
هنوز هم زنان سرزمین ماشرم وحیادارند‌ایکاش این شبکه هم قیدپول این تبلیغ رومیزدواینقدربیحیابی روترویج نمیداد.نظرماروکه نمایش نمیدن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
تو نکن پزشکیه کاملا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
تو مرحله آلوورا رو انجام بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
شعور ندارن که !
علی 11
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
بی حیایی خیانت و طلاقه نه یه مبحث پزشکی
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
ب اندام شما ک اشاره نشد ک اینچنین برآشفته شدی، ما خوب این مسائلو میدونیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
خدایی جای این مطلب ها اینجا نیست، خجالت آوره، درست نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
چشم سودابه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
اصلا هر چی سودابه بگه
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1399/02/07
برترین‌ها لطفا در انتخاب اخبارتون بیشتر دقت کنید، نباید به هر مطلبی چنگ زد برای بالا بردن بیننده،،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
نترس ..برای زندگی زوجها خوبه این مساعل..بشرطی که اهل منطق و فرهنگ باشیم
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1399/02/07
تشکر از برترینها که تابو شکنی میکنه
این حق هر زوجیه و برای دوام روابط زناشویی خیلی مفیده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
دقیقا
این ساختارشکنی ها واقعا لازمه
یسری ها میان میگن وای زشته و نزارید!شما فکرتون خرابه عزیزان این مطلب کاملا علمی و پزشکی هستش
از یه جایی به بعد باید این رفتارهای سنتی و احمقانه جمع بشه
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1399/02/07
از برترینها بعید است اینگونه مسائل در اپلیکیشنی که هر سنی ممکن است مطالعه داشته باشد جایز نیست و هر کسی میتواند شخصا در فضای گوگل شخصی سرچ این موضوعات را داشته باشد .
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1399/02/07
لطفا ادرس و پزشک معتمد البته پزشکی کار بلد باشد هم معرفی میکردید تا به ان مراجعه کنیم پزشک نابلد ممکن است بیشتر گشادش کند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
خخخخخخخخخخخ
دهنت سرویس
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1399/02/07
اون کفن من کو!!
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1399/02/07
تنها راش فقط اناره. زود. تضمینی هست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
لطفا طریقه استفاده را هم بفرمائید، مثل روغن بنفشه که نیست.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
چرا عزیزم باید انارو شیافت کنی
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1399/02/07
باید رابطه عاطفی قوی باشه
پاسخ ها
امین سنندج
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
خیلی مزخرفه و خیلی بی حیا بوده کسی که این بحث را اورده
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
شما زن زندگی هستی واقعا
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1399/02/07
توروقرآن مدیر شبکه خجالت بکش این تبلیغهارونذار.زنان مااینقدرباحیابودن دکتررفتن وبه شوهراشون نمیگفتن .حیاروخوردیدآبروقی کردید.
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1399/02/07
برترینها اینگونه موضوعات رو درصفحه سلامت بگذار،تاهرکس دوست داشت چنین حرفهایی را آنجا بخواند
نه درصفحه اصلی
کمی هواست باشد میفهمی که چی میگم،نه برترینها؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
بله دقیقا، زشته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
زشت تویی که میایی مطلب رو میخونی و کامنت هارم میخونی و قیافه حق به جانبم میگیری
خب خوشت نمیاد نخون عزیزم
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1399/02/07
بدترین اینو مطلبو گذاشتی که آقایون بیان بخوننن؟؟؟
پاسخ ها
ایثار
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
مگه آقایون ندیدن
Netherlands
17:39 - 1399/02/07
عجببببببب!
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1399/02/07
ديگه شورشو درآورديد
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1399/02/07
امت همیشه در صحنه ای که فقط اومدن کامنت بخونن!خدا قوت پهلوان خسته نباشی دلاور!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
خوشم میاد ذهنت مثل من منحرفه و توام کامنت هارو داریی میخونی خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
امان از تجربه
خدا به توام قوت بده خخخخ
آب هویجم زیاد بخور
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1399/02/07
بابا ۴ روز زندگی دیگه ارزش نداره این همه دنگ فنگ,زن و مرد باید عاشق هم باشن واژن تنگ یا....الکیه
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1399/02/07
برترین درسته عده ای ازین بحث برآشفته شدن،ولی تو همین کارو انجام بده
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1399/02/07
خجالت بکش برترینها زشته، بچه اینجا هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
اتفاقا بچه تو اونجاس
تو واژن پس باید بفهمه
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/02/07
فارغ شو زعشوه های تن از نور بپوش جامه و پیراهن. از مرز تنانگی گذر کن با عشق اداب فرشتگی بیاموز ای زن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
لایک، عالی
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1399/02/07
من یک پسر نوجوان دارم اینگونه مطالب اصلا شایسته سایت برترینها نیست تکرار نشود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
بیچاره پسرت آگاه بشه بده
ذهنتون منحرف نباشه
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1399/02/07
برترینها دمت گرم . همش از این چیزها بزار.
United Kingdom
00:39 - 1399/02/08
به هر مطلبی میگین بی حیایی .عقب افتاده ها
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1399/02/08
تو همین سایت پرشده از تبلیغ عمل های جراحی زیبایی

در چهره ها به بازیگران تیکه میانداره
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1399/02/08
الان واقعا دغدغه تون همینه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1399/02/08
حالاتنگ بهتره ؟
پاسخ ها
R
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خدا شفات بده
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1399/02/08
آقایون افزایش سن ندارن؟چرا اینقدر خانمها رو از افزایش سن که یک روند عادی زندگی هست می ترسونید؟بهتره به زوجها یاد بدید که چگونه با این روندطبیعی به زندگی سالم زناشویی ادامه بدن.
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1399/02/12
مگه پیدا میشه گشتم نبود نگرد نیست
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1399/02/31
گفتن مسایل زناشویی به این شکل هیچ اشکالی نداره چون قسمتهای اصلی بدن وجایی که انسان شکل میگیره توضیح داده شده ممکن است افرادی نزدپزشک هم خجالت بکشندمشکل زناشویی مطرح کنند ولی درشبکه اجتماعی براحتی مطالعه میکنی
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1399/02/31
افرین خبری که موضوعات جنسی رابراحتی مطرح کردی هرچندکه امثال من دیگه پیرشدم ولی لازمه که اگاهی بیشتربشه.
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1399/02/31
اگرزوجی همدیگربه صورت واقعی دوست داشته باشندازنشستن وصحبت کردن بایگدیگروحتی نگاه به چهره لذت میبرندآن زیروروشدن هم عالیترمیشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج