اولین مصاحبه رونالدینیو پس از زندانی شدن
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۸۷۵۶۹
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
۱۷۷۵
ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل در اولین گفت‌و‌گویش با رسانه‌ها پس از زندان شدن در پاراگوئه، درباره ماجرا‌هایی که طی دو ماه اخیر برای او رخ داده توضیح داد.

خبرگزاری تسنیم: نزدیک به دو ماه پیش بود که رونالدینیو و برادرش روبرتو ده‌‌آسیس به دلیل استفاده از گذرنامه‌های جعلی که در آن ملیت آنها پاراگوئه‌ای درج شده بود، وارد این کشور و در پایتختش دستگیر شدند. او یک ماه پشت میله‌ها بود و بعد از آن هم در حصر خانگی به سر برده که تا هنوز ادامه دارد.

رونالدینیو در اولین بازجویی‌ها مدعی شد که این گذرنامه‌ها را در فرودگاه آسونسیون به او برادرش داده‌اند اما توضیحات آنها برای قاضی پرونده قانع کننده نبوده و به همین دلیل روند تحقیقات برای مشخص شدن دلیل واقعی استفاده آنها از این گذرنامه‌های جعلی ادامه دارد. گفته می‌شود در صورتی که ثابت شود او عامدانه و با یکسری اهداف خاص مانند پولشویی و کلاهبرداری و ... از این گذرنامه‌ها استفاده کرده، ممکن است 5 سال حبس برای ستاره سابق بارسلونا در نظر گرفته شود.

رونالدینیو از آن زمان تا کنون با هیچ رسانه‌ای درباره اتفاقات رخ داده صحبت نکرده بود اما شبکه تلویزیونی آب‌ث کولور پاراگونه توانسته با او در هتل محل اقامتش گفت‌و‌گویی انجام دهد.

رونالدینیوی 40 ساله در این باره گفت: زمانی که فهمیدیم گذرنامه‌های‌مان قانونی نیستند، شوکه شدیم. از آن زمان به بعد تمام تلاش‌مان را برای همکاری با سیستم قضایی پاراگوئه جهت مشخص شدن حقایق انجام داده‌ایم. از آن روز تا به امروز ما همه چیز را توضیح داده‌ایم و هر کاری که از ما خواسته شده بود، انجام دادیم.

رونالدینیو درباره حس خود زمانی که به او خبر دادند باید به زندان برود هم گفت: ضربه سنگینی بود. من هرگز تصور نمی‌کرد که به چنین دردسر بیفتم. در تمام عمرم سعی کرده‌ام که به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن زندگی کنم و با بازی‌هایم مردم را سرگرم و خوشحال کنم.

دوران حبس برای رونالدینیو اگرچه سخت اما خالی از لطف هم نبود. او در آنجا دوستان زیادی برای خودش پیدا کرد که با آنها توانست فوتبال بازی کند. شاید به همین دلیل است که او می‌گوید با وجود بازداشت و زندانی شدنش در پاراگوئه، از مردم این کشور کینه به دل ندارد. او همچنین گفت اعتقادات مذهبی‌اش به او کمک کرده که روزهای سخت اخیر را سپری کند.

رونالدینیو افزود: من از همان اولین روزی که وارد این پاراگوئه شدم تا به امروز خونگرمی، محبت و احترام تمام مردم این کشور را احساس کرده‌ام و بابت این موضوع بسیار قدردان آنها هستم. من اعتقادات خودم را دارم و همیشه برای اینکه کارهایم درست شود، دعا می‌کنم. امیدوارم این وضعیت هم هرچه زودتر به پایان برسد.

ستاره پیشین بارسلونا سپس به دردسرهایی که شیوع ویروس کرونا برای فوتبال دنیا ساخته است اشاره داشت و در پاسخ به این سؤال که اولین کارش بعد از آزادی از پاراگوئه چه خواهد بود گفت: اولین کاری که انجام خواهم داد این است که می‌روم و صورت مادرم را می‌بوسم. او این در مدت خیلی عذاب کشیده و به خاطر شیوع کرونا هم مجبور بوده در خانه‌اش بماند. بعد از آن به فکر جبران ضربه‌هایی خواهم بود که این وضعیت به وجود آورده است و با قدرت و ایمان به زندگی ادامه دهم.

وکلای رونالدینیو پیش از این مدعی شده‌‌اند که گذرنامه جعلی که در هتل محل اقامت رونالدینیو کشف شد، هدیه‌ای از سوی یک اسپانسر محلی بوده و خود او هم خبر نداشته که مرتکب چه تخلفی می‌شود. سال گذشته گذرنامه‌های برزیلی و اسپانیایی رونالدینیو به خاطر درگیری‌های حقوقی‌اش با دولت برزیل و بدهی چند میلیون دلاری‌اش به دولت کشورش ضبط شده بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
انجمن پرستاری ایران_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
انجمن پرستاری ایران_3
انجمن پرستاری ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
انجمن پرستاری ایران_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر