حنیف: چهار برد پیاپی در دربی لذت عجیبی داشت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
ریزخور_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۸۷۷۳۰
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
۱۶۵۰
مدافع تنومند سابق استقلال گفت: با این تیم خاطرات خوبی دارم که قهرمانی در لیگ برتر و دیگری چهار پیروزی پیاپی برابر پرسپولیس که‌ به نماد هواداران تبدیل شد و لذت عجیبی داشت.

خبرگزاری ایرنا: «حنیف‌ عمران‌زاده» چهره‌ای ویژه در بین هواداران استقلال محسوب می‌شود، بازیکنی که سال‌ها در خط دفاعی آبی‌پوشان تهرانی به میدان رفت و لقب «بچه غول» را از هواداران گرفت.

عمران‌زاده حرف‌های جالبی را بر زبان آورد، از خاطراتش با پیراهن آبی، امیر قلعه‌نویی، درگیری‌اش با سوشا مکانی، خداحخافظی‌اش از فوتبال حرف زد.

لقب بچه غول را چه کسی بر روی تو گذاشت؟

هواداران استقلال، این لقبی‌ بود که در سال دوم حضورم در این تیم به من دادند.

از این که لقب بچه غول را برای تو گذاشتند ناراحت نشدی؟

نه تنها از این لقب هیچ وقت ناراحت نشدم بلکه خوشحال شدم. اتفاقا از این که به من لقب بچه غول را دادند خیلی خوشحال شدم.

چرا این لقب را به تو دادند؟

این لقب را به خاطر این به من دادند که هیچ بازیکنی از من نمی‌توانست عبور کند، من طوری بازی می‌کردم که بازیکنی جرات نکند سمت من بیاید.

حضورت در استقلال با محرومیت همراه شد؟

وقتی من به استقلال آمدم محروم شدم، درباره این محرومیت نمی‌خواهم حرف بزنم چرا که همه می‌دانند برخی افراد چه کارهایی کردند تا من محروم شوم. آن‌ها را به خدا واگذار کرده‌ام.

برای پایان این محرومیت سختی‌های زیادی کشیدی؟

خیلی شاید باور نکنید اما در آن روزها که محروم بودم زجر زیادی کشیدم تا محرومیتم به پایان برسد و بتوانم بازی کنم. دوران عذاب‌آوری بود.

چطور شد به استقلال رفتی؟

اردوی تیم ملی بودم، «علی دایی» هدایت این تیم را بر عهده داشت، از باشگاه استقلال تماس گرفتند تا با من مذاکره کنند، آن روز علی آقا به بازیکنان استراحت داده بود، نزد او رفتم و ماجرای پیشنهاد استقلال را مطرح کردم، اجازه داد و رفتم قرارداد بستم و دوباره به اردوی تیم ملی برگشتم.

اولین بازی‌ات پس از پایان محرومیت مقابل کدام تیم بود؟

مقابل پیکان بود، پنج دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کردم، برای بازی کردن خیلی انگیزه داشتم و می‌خواستم خودم را نشان بدهم. آن موقع به قدری برای فوتبال بازی کردن انگیزه داشتم که می‌خواستم زمین چمن را گاز بزنم.

بهترین خاطره‌ات از حضور در استقلال چیست؟

من با استقلال خاطرات خوبی دارم اما ۲ خاطره هیچ وقت از ذهنم پاک نمی‌شود، یکی قهرمانی با استقلال در لیگ برتر و دیگری چهار برد پیاپی برابر پرسپولیس که‌ به نماد هواداران استقلال تبدیل شد، برایم فراموش شدنی نیست و تا ابد فراموش نمی‌کنم. این چهار پیروزی برایم لذت عجیبی داشت.

بدترین خاطره؟

شکست مقابل اف سی سئول در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که باعث شد از رسیدن به فینال این تورنمنت محروم شویم.

شکست سه بر ۲ مقابل پرسپولیس چطور؟

اگرچه ناراحت کننده بود اما به اندازه بازی با اف سی سئول ناراحت کننده نبود، آن قدر شهرآورد را برده بودیم که حالا یک شکست چیزی از ارزش‌های آن کم نمی‌کند.

شوخی‌های عجیب غریبی می‌کردی، یکی از این شوخی‌ها را برایمان تعریف کن.

زمانی که در استقلال بودم، مربی بدنساز «علی مولایی» نام داشت، فرزند شیطانی داشت و با بازیکنان شوخی می‌کرد. یک روز قبل تمرین نوبت ماساژم بود، او را گرفتم در کمد انداختم، صندلی ماساژ را جلوی کمدم گذاشتم، بچه ۱۰ دقیقه‌ای لگد زد و بد وبیراه گفت اما دلم براش نسوخت، ۴۰ دقیقه‌ای او را در کمد نگه داشتم و وقتی بیرون آمد دیگر نه شیطنت می‌کرد و نه حرف بدی می‌زد!

پدرش حرفی به تو نزد؟

نه اتفاقا گفت من نتونستم این پسر را ادب کنم اما تو این کار را انجام دادی.

از بازی با بوریرام تایلند بگو که قرار بود بین ۲ نیمه تعویض شدی؟

بازی با بوریرام تایلند بود، بازیکنی که مامور مهارش بودم بلند شد روی سرم و گل زد، بین ۲ نیمه «امیر قلعه‌نویی» از من انتقاد کرد، گفتم من اصلا بازی نمی‌کنم، گفتم یک کارت زرد دارم، اگر کارت زرد دوم را بگیرم شما بیچاره‌ام می‌کنید، گفت بازی نمی‌کنی، گفتم نه، پژمان را صدا زد و گفت به پژمان نوری بگویید گرم کند، جواد نکونام و مهدی رحمتی آمدند بالا سرم و آرومم کردند، رفتم تو زمین و گل دوم استقلال را به ثمر رساندم.

ماجرا دعوایت با سوشا مکانی چه بود؟

بازی تمام شده بود، پرسپولیس به برتری رسیده بود، مکانی سمت هواداران استقلال خوشحالی می‌کرد، عدد ۶ را نشان می‌داد و الفاظی را به کار می‌برد، سمت وی رفتم و به او گفتم برو سمت هواداران پرسپولیس خوشحالی کن، ما هم وقتی برنده می‌شویم سمت هواداران خودمان شادی می‌کنیم، گفت همینه و دلم می‌خواهد، منم ناراحت شدم و دعوا شد، کریم باقری آمد و جدا کرد، اگر او نمی‌آمد کار بیخ پیدا می‌کرد، یک خاطره برایتان تعریف کنم که بخندید.

چه خاطره‌ای؟

برای تست دوپینگ رفتم، منتظر بودم دیدم آقایی که کارت گردنش است محکم به پشت من کوبید، من یک لحظه فکر کردم از اعضای پرسپولیس است، گردن او را محکم گرفتم و به زانویم چسباندم، بنده خدا می‌گفت دکترم من، گفتم دکتر چی؟ گفت دکتر دوپینگ، کارتش را نشان داد، معذرت خواهی کردم و رفتم تست دوپینگ دادم.

بهترین گلی که برای استقلال زدی؟

بازی با شهرداری یاسوج، از فاصله ۴۰ متری گل زدم و استقلال به فینال جام حذفی صعود کرد.

بدترین اشتباهی که در استقلال انجام دادی؟

بازی با الریان قطر بود، جواد نکونام مامور مهار رودریگو تاباتا بود، استقلال یک بر صفر جلو افتاد من تکل‌ زدم و به سود حریف پنالتی شد، مساوی شدیم، ۲ بر یک جلو افتادیم به سود الریان خطا اعلام شد، توپ را سانتر کردند و من آمدم دفع توپ انجام دهم توپ به سرم خورد و به گل قطری‌ها تبدیل شد، گل سوم را زدیم در دقیقه ۹۰ هافبک الریان توپ را پشت پژمان منتظری چیپ انداخت، من بدن گذاشتم و چند بار فریاد زدم مهدی (رحمتی) بیا نیومد، بعد چند ثانیه از دروازه بیرون آمد اما همان بازیکن از کنار من توپ را رد کرد و گل زد، قلعه‌نویی فریاد زد نکونام تاباتا را ول کن عمران‌زاده را بگیر.

بهترین مهاجمی که روبروی آن بازی کردی؟

همه مهاجمان خوب بودند اما عماد رضا بازیکن فوق‌العاده‌ای بود.

از خداحافظی‌ات بگو؟

خیلی سخت بود اما برای این کار خیلی فکر کردم، با همسرم مشورت کردم. ۶ بار با هم صحبت کردیم و در نهایت تصمیم گرفتم تا به طور رسمی برای همیشه کفش‌هایم را آویزان کنم. ‌بعد از اینکه‌ از استقلال رفتم، دیگر حسی نسبت به بازی فوتبال نداشتم. دیگر از فوتبال لذت نمی‌بردم. فوتبال زندگی من بود، سال‌ها به بازی مشغول بودم و هرگز فکر نمی‌کردم که ‌روزی یکی‌ از چهره‌هایی شوم که‌ ‌هواداران به او علاقه دارند. البته این اتفاق برای همه فوتبالیست‌ها خواهد افتاد. بازیکنانی قبل از ما بودند که یک روز به فوتبال روی آوردند، محبوب شدند و با چشم‌های اشکبار، فوتبال را ترک کرده و از آن به بعد تنها خاطرات دوران بازیگری‌شان را مرور می‌کردند.

از علیرضا منصوریان ناراحت هستی زیرا او تو را در فهرست مازاد استقلال قرار داد؟

از منصوریان ناراحتم البته نه به دلیل اینکه‌ من، آرش برهانی و وحید طالب‌لو را از استقلال کنار گذاشت، مربیگری سلیقه‌ای است و هرکس طبق سلیقه خودش عمل می‌کند. شاید من هم اگر روزی مربی شوم، به یک بازیکن اعتقاد زیادی داشته باشم و دیگری را نپسندم اما هنوز برایم قابل هضم نیست که‌ منصوریان چنین رفتاری با ما کرد. نحوه برخورد او بسیار بد بود چرا که‌ حرمت ما سه نفر را نگه نداشت و ما از این موضوع ناراحت هستیم. منصوریان می‌توانست به راحتی با ما صحبت کند و این موضوع را به خود ما بگوید اما لیست مازاد و قرار دادن عکس‌ ما سه نفر در یک‌ قاب، در شان ما نبود.

بعد از جدایی استقلال به خونه ‌خونه بابل رفتی. وقتی برای بازی دوستانه با استقلال راهی زمین شماره ۲ آزادی شدی، چرا گریه می کردی؟

برایم بسیار سخت بود مقابل تیمی قرار بگیرم که‌ سال‌ها با جان و دل برایش بازی کردم. برایم خیلی سخت بود که‌ مقابل هواداران استقلال قرار بگیرم. واقعا هرگز فکر نمی‌کردم یک روز از این تیم جدا شده و بخواهم مقابل آن بازی کنم. نمی‌توانستم جلوی احساساتم را بگیرم و اشک از چشمانم جاری شد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 32
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1399/02/09
البته جناب داور بازي توضيح دادن كه چطور بردين.با ال سي دي و سه ميليون پول ناقابل.من نميگم خود داور گفت خخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
کیسه کشا هیچ وقت شماره دربیهایی که مدهی هستم پشت سر هم بردن رو نمیگن میدونید چرا ؟ چون بینشون یک دربی دوستانه مساوی شده برای همین از شماره دربیها اسم نمیبرن. گرچه با پوکر سوزش پوزشونو میزنیم که دیگه ۴هم نشون ندن خخخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
جریان چیه امسال ۴نشون نمیدن نکنه بخاطر پوکرسوزشه خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1399/02/09
۴گل تو یک بازی یجا زدن و ندیدی حالا
اون عجیب لذت داره
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1399/02/09
برای ما هم چهار سال قهرمانی متوالی
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1399/02/09
پس معنی لذت نمیفهمی چیه طفلک !
چون لذت اصلی بردن ۴ تا جام قهرمانی پشت سر همه !
خخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
داداش کیسه لذت ۷جام در سه سال چشیده یا لذت برد دوصفر عقب بودن تا دقیقه ۸۰ وازاون به بعد در ده دقیقه ۳گل از ایمون زائد خوردن اونم از نیم ده نفره وبازم لذت بیشتر اینک ۳گل رو یک نفر بزند این لذت دارد آقا حنیف اگر اون لذت داره ابن چی داره
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1399/02/09
تویک دربی هم چهارتاگل خوردین حال داشت
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1399/02/09
نظرت در رابطه با ۱۰ دقیقه ۱۰ نفره چیه یا ۷ جام تو سه سال و پوکر قهرمانی که ۴ جعلیتون رو به باد میده یا پاس میده یا هت تریک میکنه و یا بازیهایی که روبروی تیم محبوبت میکردی و بقولی بازی رو براشون در میاوردی و الا آخر
همون که قلعه گفت برات خوبه که تاباتا رو ول کن عمران زاده رو بچسب
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1399/02/09
چند سال با این حرفای مسخره خودتون و هواداراتون سرکار گذاشتید آبرو ریزیتون جمع کنید
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1399/02/09
چهار گل در یک بازی خوردن هم لذت داشت؟خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1399/02/09
چهارتاو۶تاتوی بازی زدن ببین چه حالی میده یاپوکرقهرمانی چه فازی داره بیچاره هاتنها دلخوشتون همین یچیزه هی بهمش بزن فیلمش ببین چطوری بردین فقط ایمون زاید براتون بسه
United Arab Emirates
10:17 - 1399/02/09
چه جالب 6 بار با خانوم حرف زده تا خداحافظی کنه شش تایی خخخخخخ خ
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
آخه‌این‌ کجای‌این‌فوتبال‌بوده
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1399/02/09
پیرشدی هنوزم دروغ میگی؟چهاربرد پیاپی؟
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1399/02/09
ولی بدم چهارتاخوردین کیسه
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1399/02/09
لذت واقعی اونجایی بود که ای دنبال مهدی بدو ای دنبال مهدی بدو
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1399/02/09
خدای هوچیگری آخه چجوری چهار تا برد پشت سر هم پس اون مساوی 2/2 چی؟
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1399/02/09
عقده ای شدی بیچاره بسکه دربی هاروباختین.دوهیچ جلوبودین 10دیقه ای 3تاخوردین.ووهنوزسرگیجه طارمی پاس میده یاهتریک میکنه خوابتونوحرومتون گرده.
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1399/02/09
کدوم چهار برد متوالی.خودتون و هواداراتون رو اینهمه گول نزنید
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1399/02/09
میشه 4تا دربی ک میگی رو بگی دربی چند و چند چند
خوبه میدونین 3تا بوده ن 4 و بینش ی مساوی شده
بعدشم ارزوی تیم های کوچک بردن تیم های بزرگ و ارزوی تیم های بزرگ بردن جام های معتبر
ما داریم تو لیگ پوکر میکنیم
شما تو باد 4 جعلیتون بخابین
پاسخ ها
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
اخه بچه قول استیلی مربی بود که شما چهار تا دربی در پیتی را بردید چرا چند سال است دیگه دم نمی زنید 6 تایی شدین 4تا گل خوردیدن 4 نا پوکر قهرمانی داریم شما خواب اینا را هم دیگه نمی بینید
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1399/02/09
اره ولی نه به اتدازه چهار قهرمانی پیاپی ویا گرفتن ۷جام دررسه سال ولی اون چهار بار هم درد ۹سال از قهرمانی دوربودن خنثی نمیکند وقهرمانی پیشگش رنگ صدر دیدن اونم با بازیکردن همه تیم ها نه سه تیم یکی دوبازی عقب افتاده داشته باشند دوهفته صدر باشید خخخخخ سپاس خدایی که دشمنان ارتش سرخ را از میان احمقها انتخاب کرد
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1399/02/09
حنیف جان بردن ۷جام در سه سال چی زدن ۳کل در ده دقیقه آخر بازی چه زدن ۳کل اونم به وسیله یک نفر چی ۴قهرمانی متوالی چی زدن ۶گل و۴ گل در یک بازی چه برنده شده در فیفا بخاطر جام حذفی چه ودر آخر اینک تیمی از ترستون از کشور فرار کند چه پس لذت رو ندیدی حنیف جوننننننننن
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1399/02/09
البته لذت داشت اقای حنیف این هم بدون که تیمهای کوچک از بردن تیمهای بزرگ لذت میبرن ...اما تیمهای بزرگ از جام بردن لذت میبرد عزت زیاد
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1399/02/10
۴ برد پیاپی
آخه متوهم کیسه کش بازی که خودت گل زدی و ۲...۲ شد پ چی بود .از یه طرف میگی گل دربی زدم از یه طرف بازی حسابش نمی کنی .مونگل
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1399/02/10
سه جام .هفت جام در سه فصل والبته ایمون زاید و صدالبته ۶ تایی ها را کجای دلم بزارم.خخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
بچه غول کیسه ۶ تایی برای ما هم لذتبخشتر این است که ۳ جام قهرمانی وپوکر ان بزودی و۷جام پی درپی اما حسرت کیسه دراین مدت زیا د بردن یک افتابه ابی هاهاهاخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1399/02/22
اقای حنیف چهار قهرمانی پیاپی چه لذتی داره؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر