زمان افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد
۹۸۸۲۵۵
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
۱۳۷۰۴
مشاور معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی گفت که برای افزایش حقوق بازنشستگان رایزنی‌های لازم با هیات وزیران انجام خواهد شد و نحوه و میزان پرداخت افزایش حقوق‌ها تا پایان اردیبهشت ماه تعیین تکلیف می‌شود.

خبرآنلاین: مشاور معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت که برای افزایش حقوق بازنشستگان رایزنی های لازم با هیات وزیران انجام خواهد شد و نحوه و میزان پرداخت افزایش حقوق ها تا پایان اردیبهشت ماه تعیین تکلیف می شود.

نحوه ارائه خدمات در ایام کرونا و تاکید بر ارائه خدمات غیرحضوری از یک سو و ارائه دیگر تسهیلاتی که این نهاد برای کارفرمایان و کارگاه ها در نظر خواهد گرفت در کنار افزایش حقوق بازنشستگان از جمله مهم ترین سوال هایی است که در این روزها اذهان عمومی را به خود مشغول کرده است.

ارائه خدمات غیرحضوری به بازنشستگان

لیلا متعارفی، مشاور معاون بیمه ای مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این رابطه گفت: طی دو ماه اخیر نگارش و برنامه ریزی برای ارائه خدمات غیرحضوری به بازنشستگان و مستمری گیران انجام شد که در مراحل پایاتی قرار دارد.

او افزود: با توجه به وضعیت کرونا، درخواست بازنشستگی مشمولین تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری ارائه و مورد بررسی قرار می گیرد.

متعارفی بیان کرد: در سامانه تامین اجتماعی فرم مربوطه درج می شود و افراد متقاضی می توانند از این طریق مشخصات خود را تکمیل کرده و در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار دهند. امید است این سامانه تا اواسط اردیبهشت ماه فعال و در دسترس عموم قرار گیرد.

تسهیلات تامین اجتماعی به کارگاه‌ها

مشاور معاون بیمه ای مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به مصوبه ای که بنا دارد تا تسهیلات بیمه ای به برخی کارگاه‌ها ارائه دهد، اظهار کرد: بخشنامه‌ای در حوزه بیمه مبنی بر اینکه کارگاه‌هایی که ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مشخص کرده، صادر شد تا تسهیلات ویژه‌ای به مشمولین تعلق گیرد از جمله اینکه لیست‌های بیمه اسفند، فروردین و اردیبهشت این مراکز به صورت 7 درصد حق بیمه دریافت شود و همان مبلغی است که از کارگر دریافت می شود و 20 درصد باقی مانده نیز در تیر ماه تعیین تکلیف خواهد شد.

متعارفی تاکید کرد: در تیرماه این مراکز می توانند مبالغ این سه ماه را به صورت دفعی و یا تا پایان سال، به صورت چند بخشی پرداخت کنند.

تصویب افزایش حقوق بازنشستگان؛ به زودی

مشاور معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی در پایان با اشاره به تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در رابطه با افزایش حقوق بازنشستگان نیز رایزنی های لازم با هیات وزیران انجام خواهد شد و نحوه و میزان پرداخت افزایش حقوق ها تا پایان اردیبهشت ماه مشخص می شود.

انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:27
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1399/02/10
خدا به خیر کنه بیمه ی ما را گران میکنند شما که حرف دل ما رو نمیگی ولی من میگم شاید یکی شنید
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1399/02/10
چرابازنشسته تامین اجتماعی برج 3و4بایداضافه حقوق رادریافت کنند ولی لشکری وکشوری اسفندماه قبل ازسال نو
پاسخ ها
امیرمسعود
United Kingdom
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
چون اونا نورچشمین
مسعود.
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
اونا بچه مامانن، ما بچه زن بابا!!!!!
AAAAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
دولت با لشکری و کشوری طرف است و اگر فوری اقدام نکند کند کاری های دولت را لو میدهند
تامین اجتماعی بی صاحب است مگه خبر نداری
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1399/02/10
نگفتین همسان سازی شده یانه,
پاسخ ها
..... به من نچسب ...
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
... حالاکو تا آخراردیبهشت ماه ؟؟
امیرمسعود
United Kingdom
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
۹ سال اجرا نشد . الان اجرا یشه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1399/02/10
یعنی تا سه ماه دیگه هم هیچ خبری نیست باد بخوریم و هوا را نگاه کنیم تا آقایان شاید از راه دل سوزی و سر رحمت چند ریالی به حقوق من مستمری بگیر اضافه کنند. خدایا شکرت.
Germany
12:19 - 1399/02/10
به ما بازنشستگان تامین اجتماعی
نیاز نیست صدقه بدهید
سی سال حق بیمه گرفتید
که در دوران پیری پس از سال ها استفاده
از آن به اندازه حقوق و تورم به ما بدهید
حق ما را با احترام قبل از سال براساس
تورم محاسبه و بدون تبلیغات پرداخت کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
کارگرها‌ رو‌ دریابید‌
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
کارگرها‌ رو‌ دریابید‌
مسعود.
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
چشم!!!
چرا زودتر نگفتی؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1399/02/10
ماهرچه میکشیم ازدست تامین اجتماعی میکشیم این داره به ماظلم میکنه ادعاش میادمن خودم یه ارگان مستقلم پس چراتصمیم نمیگیره عیدی هامونوباکارمندهامیده حقوقمونوکارگری حساب میکنه بمیری باین ارگانت خدالعنتون کنه
United Kingdom
12:55 - 1399/02/10
خدا وکیلی برای کشوری ولشگری همسانسازی از چند سال پیش دارن انجام میدن ولی تامین اجتماعی از سال ۸۶قرار شده انجام بدن که ندادن اما بیان خدا وکیلی این قشر خاموش را دلشونو شاد کننهمسانسازی حقوق انجلم بدن اولا پول مال سازمان تامین اجتماعیه پول خودشه دولت برده خرج کرده الان باید بدهیشو بده صدقه که نمیده خوب اگر تامین اجتماعی نبود این سازمان ثروتمند که الاان به اینروز انداختنش آدمهای نابلد ومغز فندقی بدهی سازمانو دولت بده منت سر دولت داره بده کهما هم به حق وحقوق چندینسالمون برسیم انشاله
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1399/02/10
قانون اضافه حقوق باید برای همه بازنشستگان دریک زمان انجام شود لشکری .تامین اجتماعی.کشوری .کارگاهی همه زحمت کشیدند واز جوانی مایه گذاشتند میوه فروشی که نیست سوا کن جدا کن....
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1399/02/10
من ی موضوع بیان میکنم برید تحقیق کنید نگین دردغه من سال ۹۸ بازنشست شدم هنوز کمیته در ادریبهشت در شعبه ۲۲ برگزار نشده گفتند شاید تو خرداد برگزار بشه که حکم بازنشستگی ما صادر بشه نه حقوق داریم نه صدامون کسی میشنوه بعد این تیتر میزنید آخه آدم دردش میاد شعبه ۲۲ بخش مستمری بررسی کنید ممنونتم بازنشستگان سال ۹۸
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1399/02/10
وقتی مدیریت یه سازمان غیر دولتی رو دولت انتخاب میکنه میشه وضعیت کنونی سازمان.
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1399/02/10
افزآیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بلای جان مسئولین میباشد هرسال میمیرند و زنده میشوند تا حق ناچیز قشر مظلوم این جامعه را بدهند چند ماه باید پول ما توی حساب سازمان بماند بعد قطره چکانی بدهند خجالت هم خوب چیزیه والا
Iran, Islamic Republic of
04:33 - 1399/02/11
باعث تاسف است.
30 سال حق بیمه پرداخت کردیم...
سازمان تامین اجتماعی گردن کلفت الان برای دوزار حقوق بازنشستگیمان بازی درمیاره.
براستی چرا اینقدر تبعیض...!؟
Iran, Islamic Republic of
05:10 - 1399/02/11
هیت وزیران تصمیم گیری خواهدشد.! اگه مادرشوهربزاره
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/02/11
س جان قران این ماه حقوق اضافه کنید من که پدر ندارم و یک مادر پیر دارم و خودم مجرد هستم و تمام منبع درامدمون همین حقوق کم است جان قران این دو میلیونی گفتید به من بدهید که بیکار هستم و وضع مالی خوب نداریم بقران هنوز تو خونه ما فریزر یا تلویزیون یا لباسشوی نداریم تو را قران به ما کمک کنید بیکار بودم با یک چرخ کوچک برای دوستان ماسک درست میکردم شما دارید به همه کمک کنید به من هم کمک کنید من از بم پیام میدهم قسم قران و این ماه ع دادم مالی و زندگی خراب بخدا امشب نان و تخم مرغ خوردیم باید صبح روزه بگیریم به ما کمک کنید منتظر زنگ تماستان هستم جان این ماه ع خواشتید ادرسمون میدهم ممنون تا وسط هفته و شنبه این وام چون سرپرست مادرم هست بدهید وگرنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج