پشت پرده گروگانگیری در سفارت ایران در لندن
۹۸۸۸۸۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
۱۰۹۲۵
ابعاد حمله تروریستی به سفارت ایران در لندن، اعطای هویت جعلی و پرداخت حقوق ماهیانه و امکانات دولتی رایگان به تروریست باقی مانده این حمله و چرایی رد درخواست ایران برای حضور در جلسه آنچه که محاکمه این تروریست خوانده شد همچنان با گذشت ۴۰ سال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و خانواده‌های قربانیان این حمله همچنان در انتظار حقایق ماجرا و اجرای عدالت هستند.

خبرگزاری صدا و سیما: ابعاد حمله تروریستی به سفارت ایران در لندن، اعطای هویت جعلی و پرداخت حقوق ماهیانه و امکانات دولتی رایگان به تروریست باقی مانده این حمله و چرایی رد درخواست ایران برای حضور در جلسه آنچه که محاکمه این تروریست خوانده شد همچنان با گذشت ۴۰ سال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و خانواده‌های قربانیان این حمله همچنان در انتظار حقایق ماجرا و اجرای عدالت هستند.

 

 
پشت پرده ماجرای گروگانگیری در سفارت ایران در لندن
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1399/02/11
وقتی از دیوار سفارت کشورها بالا میریم باید منتظر باشیم از دیوار سفارت ها مون برن بالا و تجاوز کنن......
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
واقعا سفارت ایران رو تو انگلیس با سفارت انگلیس و آمریکا تو کشورهای دیگه مقایسه میکنی؟ واقعا نمیدونی تو هر کشوری برن چه کارها که نمیکنن؟
بدون نام
Turkey
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
جناب واقعا 22:30 واقعا نمیدونی که مامورین امنیتی و اطلاعاتی فقط در سفارت های کشورهای دیگه کار میکنن واقعا نمیدونی که کسانی که اسم دیپلمات دارن در سفارتها همه مامورین اطلاعاتی هستن واقعا نمیدونی که در تمامی سفارت خانه های ایران در کل دنیا پر از مامورین امنیتی و اطلاعاتی به اسم دیپلمات کار میکنن واقعا فکر میکنی اونجا رفتن برای سفیر املت درست کنن؟واقعا نمیدونی که این یک مسئله خیلی عادی و پیش پا افتاده هست و تمامی کشور ها میدونن که سفارتخانه ها فقط محل جمع آوری اطلاعات هست؟
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1399/02/11
مگر گروگانگیران سفارت امریکا در تهران محاکمه شدند؟
این به اون در
خخخ
پاسخ ها
am
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
منظورت لانه ی جاسوسی با انبوهی از دستگاه های جاسوسی آمریکایی هاست دیگه ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
منظورش رو خوب متوجه شدی دقيقأ همون کارها برای اونها میشه جاسوسی برای ما میشه فعالیت، ولی خوب به شرطی که سرت رو از زیر برف نیاری بیرون وفقط حرف بزنی البته که نتیجه رو همه دارن میبینن اگه نفهمیدی که خودت رو زدی به نفهمی کاری نمیشه کرد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
انبوهی از چی؟! داداچ اشتب میزنی لیست اموال مصادره شده رو فقط تو داری. چهل سال عمر کمی نیست توهم طولانی وجالبیه هرکسی هر طور دلش میخواد استفاده میکنه. حضراتی که تسخییییییر کردن رو داشته باشی میبینی خانم ابتکار، آق محمود احمدی نژاد وووووووخیلی جالبه صداقت وراستگویی حضرات به دفعات ثابت شده و هیچکدام نه دنبال مقام بوده اند ونه ثروت فقط برای خدمت آمده اند و حالا یه لقمه نون و رانتی هم خوردن، چه اشکالی داره حقشونه، سهمشونه، ارثیه پدریشونه همین.
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1399/02/11
فقط ما حق داریم به سفارت ها حمله کنیم
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1399/02/11
لعنت بر انگلیس
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1399/02/11
... چرا بعد ار گذشت چهل سال .از گروگان گیری در سفارت ایران در لندن .؟
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1399/02/11
چرا این چیزا رو نمیگن من همیشه فکر میکردم فقط ما یک سفارت گرفتیم
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1399/02/11
مرگ بر پرنده. مرگ بر چرنده. مرگ بر رونده. و ادامه داستان.............
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1399/02/11
مرگ بر روسیه وانگلیس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
مرگ بر این، مرگ بر اون، مرگ، ومرگ و مرگ. چقدر این جملهٔ زشت وزننده تکرار میشه و تنها نتیجه اش تا حالا منزوی شدنمون شده به جز کشورهایی که درحال دوشیدن و غارتمون هستند خوش باش وبه مرگ مرگ ادامه بده تا طبیعت حالیت کنه خواسته ات برای دیگران چگونه به خودت خواهد رسید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج