رد شایعات قرنطینه احتمالی هافبک بارسا
۹۹۰۵۱۴
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
۷۶۸
فرانکی دی یونگ هافبک هلندی بارسلونا باید مانند سایر بازیکنان این تیم تست های پزشکی را پشت سر بگذارد و هیچ قرنطینه ای برای او در کار نخواهد بود.

ورزش سه: فرانکی دی یونگ هافبک هلندی بارسلونا باید مانند سایر بازیکنان این تیم تست های پزشکی را پشت سر بگذارد و هیچ قرنطینه ای برای او در کار نخواهد بود.

فرانکی دی یونگ، یکی از بازیکنانی که در تابستان راهی نوکمپ شد، حالا در شهر بارسلونا به سر می‌برد. هافبک هلندی به همراه همسر خود اخیراً شهر بارسلونا رسیده است چرا که او یکی از معدود بازیکنانی بود که بعد از اعلام قرنطینه در اسپانیا این کشور را ترک کرده و راهی هلند شد.

رد شایعات قرنطینه احتمالی هافبک بارسا

در حالی که دی یونگ نیز مانند سایر بازیکنان بارسلونا در این مدت تمرینات خانگی خود را برای حفظ آمادگی پشت سر گذاشته، حالا دوباره به بارسلونا برگشته تا مرحله دوم قرنطینه را در آنجا سپری کند.

در حالی که طی روزهای گذشته شایعاتی در رابطه با احتمال قرنطینه شدن دی یونگ و همسرش بعد از ورود به بارسلونا مطرح شده بود اما به نظر می رسد که چنین چیزی صحت ندارد و او نیز مانند سایر بازیکنان بارسا باید یک سری پروتکل های بهداشتی که توسط لالیگا مشخص شده را پشت سر بگذارد.

بازیکنان باید در چهار مرحله این پروتکل ها را پشت سر بگذارند تا در صورت تایید نهایی احتمالاً بازی ها دوباره از سر گرفته شود. حتی بدون حضور تماشاگران.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج