رامین رضاییان دلتنگ پرسپولیس است
۹۹۰۶۰۴
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۱
۲۶۳۵ 
مدافع تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد یکبار دیگر برای پرسپولیس به میدان برود.

خبرگزاری پانا: رامین رضاییان مدافع راست تیم الشحانیه قطر با وجود بازی در دفاع راست در گلزنی و پاس گل آمار خیره‌کننده‌ای به نام خود ثبت کرده است. رامین در الشحانیه بسیار خوب کار کرده و ستاره تیمش بوده، هر چند شاید نداشتن مکمل موجب شده تا این تیم برخلاف بازی‌های مؤثر ستاره ایرانی‌اش در جدول رده‌بندی در جایگاه آخر قرار بگیرد.

این مسأله گمانه‌زنی‌ها را برای جدایی رامین زیاد کرده، هرچند که مسئولان الشحانیه هم اصرار زیادی بر حفظ او دارند. باید دید رامین رضاییان که فصل بسیار موفقی را در تیم الشحانیه سپری کرده در این تیم به فعالیتش ادامه خواهد داد یا نه؟ با وجود پنج هفته به پایان لیگ قطر تیم الشحانیه در رده آخر ایستاده و بخت اول سقوط است که شاید همین موضوع رضاییان را مجاب به جدایی کند.

در پست‌هایت مرتب فیلمی از تمرینات سخت و فشرده منتشر می‌کنی و در بعضی فیلم‌هایت هم کنار پورعلی‌گنجی تمرین می‌کنی. از کرونا نمی‌ترسی که اینطور بی‌محابا تمرین می‌کنی؟

(می‌خندد) شما که مرا می‌شناسید و می‌دانید اگر روزی کمتر از ۴ ساعت تمرین کنم روزم به شب نمی‌رسد. از همه این موارد گذشته من فکر می‌کنم لیگ قطر هم بالاخره شروع خواهد شد، از همین‌رو من خیلی جدی تمرین می‌کنم تا وقتی تمرینات تیمی و بازی‌های‌مان شروع شد مشکلی نداشته باشم و بدنم حسابی روی فرم باشد. با مرتضی هم که از مدت‌ها قبل با هم رفیقیم و هم استانی محسوب می‌شویم. به این دلیل که در لیگ قطر بازی می‌کنیم، مرتب از حال یکدیگر خبردار می‌شویم. از همین‌رو بعضی وقت‌ها با هم قرار می‌گذاریم و با قدرت در کنار هم تمرین می‌کنیم. بالاخره تمرین دو نفره هم در شرایط فعلی، آن‌هم در کنار دوست عزیزم مرتضی خیلی برایم مهم و با اهمیت است و کلی به من انگیره می‌دهد.

اما جواب ما را ندادی!

از کرونا حرف زدید. نه، من از کرونا هیچ ترسی ندارم. همه موارد بهداشتی را رعایت می‌کنم و خیلی هم بدنم را قوی نگه داشته‌ام. هیچ کاری جز چیزی که پزشکان گفته‌اند انجام نمی‌دهم. از طرف دیگر بدنم اینقدر قوی است که باور کنید کرونا سمت من نمی‌آید و از من حسابی می‌ترسد.

آمار خیلی خوبی به لحاظ گلزنی و عملکرد در لیگ ستارگان قطر به نام خودت ثبت کرده‌ای. تصور این همه موفقیت را داشتی؟

بالاخره سرمربی و مدیر باشگاه‌مان خیلی به من اعتماد داشته و دارند. از همین رو من هم سعی کردم جواب این اعتماد زیاد را با گلزنی و پاس گل و ارائه بازی‌های خوب بدهم و خدا را شکر با عملکرد مثبت در تیم الشحانیه بودم.

تیم‌تان در رده آخر قرار دارد و مالک باشگاه‌تان در حال رایزنی است که با موافقت مسئولان فدراسیون قطر تیم‌تان را در لیگ نگه دارد؟

تیم ما در رده آخر قرار دارد و شانس همراه ما نبوده است. در بعضی از بازی‌ها واقعاً مستحق باخت نبودیم، اما شرایط به گونه بدی در فاز نتیجه‌گیری برای‌مان رقم خورد.

در لیگ ستارگان قطر با وجود بازی در پست دفاع راست آمار خیلی خوبی داری، چطور اینقدر خوب از دفاع جدا می‌شوی، در حملات شرکت می‌کنی و در نهایت گل هم می‌زنی؟

من نفر هشتم جدول گلزنان قطر با ۸ گل هستم و البته سه پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایم مهیا کردم که فکر می‌کنم این آمار برای یک مدافع راست در فاز گلزنی و گلسازی واقعاً ایده‌آل است. البته آمار کلی من این نیست، چون من در صورت در نظر گرفتن جام به لحاظ گلزنی و عملکرد در مجموع آمار بهتری دارم.

تو یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی در سال‌های اخیر هستی. به نظرت با تغییرات کادر فنی و حضور دراگان اسکوچیچ موفق می‌شویم؟

اسکوچیچ شناخت خوبی از فوتبال ایران و پتانسیل بازیکنان دارد و من خیلی خوشبینم که بتوانیم با هدایت ایشان روز‌های خوبی را برای تیم ملی رقم بزنیم.

فکر می‌کنی بتوانیم دو شکست عجیب مقابل بحرین و عراق را جبران کنیم؟

اطمینان داشته باشید که آن دو باخت دیگر تکرار نخواهد شد و ما با اسکوچیچ و کادر فنی خوب‌مان و پتانسیل بالایی که من از بازیکنان سراغ دارم در ورزشگاه آزادی هم بحرین را شکست می‌دهیم و هم عراق را.

نظرت در مورد حضور کریم باقری و ادامه همکاری وحید هاشمیان چیست؟

در مورد آقا کریم و وحید هاشمیان هم باید بگویم آن‌ها در زمان بازیگری جزو بزرگان فوتبال ایران بوده و در مربیگری‌شان هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و قادرند خیلی به سرمربی و بازیکنان تیم کمک کنند.

بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنی؟

مگر می‌شود بازی‌های تیم محبوبم را دنبال نکنم؟ خدا را شکر پرسپولیس به لحاظ امتیازی حاشیه امنیت خوبی در بالای جدول برای خودش درست کرده و با اقتدار در جایی قرار گرفته که انتظار دیگری هم جز آن از این تیم وجود ندارد. پوکر قهرمانی و خلق این رکورد را برای پرسپولیس شدنی می‌دانی؟

پرسپولیسی که من دیدم حتماً می‌تواند هر کار بزرگی انجام بدهد. من به توانایی آقا یحیی کاملاً واقفم، چون با ایشان کار کرده‌ام و از پتانسیل بالای بازیکنان پرسپولیس هم کاملاً خبر دارم و آگاه هستم. به همین دلیل هم می‌گویم که پرسپولیس قهرمان می‌شود و با چهارمین قهرمانی متوالی و پوکر کردن رکورد جاودانه‌ای را برای لیگ برتر هوادارانش خلق می‌کند.

ممکن است به پرسپولیس برگردی؟

هواداران پرسپولیس در قلب من جای دارند. آن‌ها بهترینند و روز‌های خوب و به یاد ماندنی‌ای را برای من ساخته‌اند و موفقیت‌هایی را که با آن‌ها کسب و تجربه کردم هیچ‌گاه فراموش نخواهم کرد. امیدوارم تیم محبوب من با پوکر کردن خوشحالی زیادی را برای من و هواداران میلیونی‌اش به همراه بیاورد. قطعاً من هم خیلی مشتاقم تا روزی اگر قسمت شد دوباره به تیم محبوبم برگردم و در ترکیب پرسپولیس دوباره خاطره‌سازی کنم.

با وجود عملکرد درخشانت در لیگ قطر، الشحانیه دوازدهم است و در انتهای جدول قرار دارد. پنج هفته هم تا پایان لیگ بیشتر نمانده، نگران سقوط الشحانیه نیستی؟

هنوز پنج هفته باقی مانده و ما با تیم بالای سر خودمان ام‌صلال فقط چهار امتیاز فاصله داریم. کارمان سخت است، اما با توجه به ۱۵ امتیاز باقی‌مانده خیلی کار‌ها می‌توان انجام داد. به همین دلیل ما امیدواریم که در لیگ ستارگان بمانیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج