مبل شویی در منزل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۹۱۳۹۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
۱۳۶۶۴
با نزدیک شدن به ایام نوروز، اهمیت شستشوی مبلمان نیز بیشتر می‌شود. مبل شویی در منزل نیز در روز‌های سخت کرونایی می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. اما آیا می‌دانید بهترین مبل شویی کدام است؟

برترین‌ها: امروزه استفاده از مبلمان در خانه‌ها امری عادی و همگانی به حساب می‌آید و می‌توان گفت مبلمان به یکی از اصلی‌ترین لوازم منزل تبدیل شده و در بیشتر خانه‌ها یافت می‌شود. از همین رو تمیزی و نظافت آن برای خانم‌های خانه‌دار یک دغدغه مهم به حساب می‌آید. در برخی از موارد شما قادر هستید مبلمانتان را خودتان تمیز کرده و یا بشویید، ولی برای برطرف کردن لکه‌هایی که به سادگی و یا حتی با دستگاه‌های خشکشویی پاک نمی‌شوند، به خصوص زمانی که رنگ مبلمان شما روشن باشد، شما نیاز به افراد متخصص در زمینه مبل شویی خواهید داشت.

مبل شویی در منزل

با وجود شرایط کنونی و همه‌گیر شدن ویروس کرونا در کشور، بیشتر افراد مبل شویی در منزل را به حمل مبلمان به مراکز مبل‌شویی ترجیح می‌دهند. با وجود شرکت‌های بسیاری که خدمات مبل شویی در منزل را ارئه می‌دهند، می‌توان با صرف هزینه‌ای کمتر، ضمن شستشوی مبلمان، در وقت نیز صرفه‌جویی کرده و از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا نیز جلوگیری کرد. اما لازم است پیش از اقدام به این کار ابتدا اطلاعاتی در این باره داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خدمات مبل شویی در منزل انتخاب کنید.

دلایل اهمیت مبل شویی در منزل

برای نگه‌داری هرچه بهتر مبلمان و افزایش طول عمر آن‌ها، بهتر است که از دستگاه شستشوی مبل استفاده شود. از آن‌جا که قیمت دستگاه شستشوی مبل بالاست، بهترین راه سپردن مبلمان به شرکت‌های ارائه‌دهنده مبل شویی است. متخصصین مبل شویی در منزل با بررسی دقیق مبلمان شما و پارچه و چوب آن، بهترین دستگاه‌ها و فرچه‌ها را برای شستشوی آن انتخاب می‌کنند و به‌همین‌خاطر مبلمان شما کمترین آسیب ممکن را خواهد دید.

از سوی دیگر انتخاب و استفاده از مواد شوینده‌ی نامناسب می‌تواند آسیب‌هایی جدی به مبلمان وارد کند که در این‌صورت احتمالا شما ناچار به تعویض مبلمان خواهید بود، ولی با شرایط اقتصادی کنونی خرید مبلمان امری نه چندان سهل به حساب می‌آید. پس بهترین و عقلانی‌ترین کار این است که شما شستشوی مبلمانتان را با هزینه‌های به‌مراتب کمتر از خرید مبلمان، به متخصصان مبل شویی بسپارید.

مبل شویی در منزل چه قدر زمان می‌برد؟

اگر خودتان بخواهید کار مبل شویی در منزل را انجام دهید، قطعا این پروسه زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. ولی اگر این کار را به متخصصان این زمینه و شرکت‌هایی که خدمات مبل شویی در منزل را ارئه می‌دهند، بسپارید این پروسه در ۱ تا ۲ ساعت به اتمام خواهد رسید. خشکشویی مبلمان نیز بلافاصله پس از شستشوی آن‌ها با دستگاه‌ها انجام می‌شود و شما پس از اتمام کار قادر به استفاده از مبلمان خواهید بود. البته لازم است بدانید که شستشوی انواع مختلف مبلمان به جنس و تعداد آن‌ها نیز بستگی دارد. به‌عنوان مثال شستشوی مبلمان چرم به‌دلیل حساس‌تر بودن زمان بیشتری می‌گیرد.

مبل شویی در منزل

مراحل مبل شویی در منزل

۱. لکه‌گیری مبلمان با پاک‌کننده‌های مخصوص

در مرحله اول باید لکه‌های چربی یا رنگ‌های به جا مانده از غذا یا هرچیز دیگری را با استفاده از شویند‌ه‌های مخصوص پاک کرد. کار لکه‌گیری نیازمند دقت و تخصص بالا می‌باشد، زیرا ممکن است با انجام اشتباه این کار باعث شوید که کل کبلمان شما رنگ بگیرد. به‌خصوص در مبلمانی که رنگ روشن‌تری دارند کار لکه‌گیری بسیار حساس‌تر است.

۲. شستشوی مبلمان با دستگاه مبل شویی

در اولین مرحله بخار خارج شده از دستگاه مبل شویی با درجه حرارت بالا بر روی مبلمان می‌نشیند. این کار برای از بین بردن ذرات گرد و غبار روی مبلمان انجتم می‌شود. از طریق بخار دستگاه‌ها شما می‌توانید ذرات ناسالم و کثیف روی مبلمان را به کلی از بین ببرید و هیچ‌گونه خیسی و آلودگی روی مبل باقی نگذارید. این مرحله از کار که «بخارشویی مبلمان» نام دارد، مبلمان به‌طرز قابل توجهی تمیز می‌کند.

مبل شویی در منزل

سپس مبلمان شما با استفاده از مواد شوینده مناسب، مانند شامپوی خشک و فوم‌های شستشو با فشاری قابل کنترل شسته می‌شوند. محلول‌های فوم با فشار روی مبل نشسته و روی لکه‌ها متمرکز می‌شوند و به‌گونه‌ای با لکه‌ها مبارزه می‌کنند. به‌سبب قابل کنترل بودن میزان فشار کف و شوینده‌ها، احتمال آسیب پارچه مبلمان براثر رطوبت به کمترین مقدار می‌رسد.

۳. خشکشویی مبلمان

برای خشک کردن و پاک کردن فوم‌هایی که برای شستشو روی مبلمان ریخته شده، از قسمت مکنده دستگاه مبل‌شور استفاده می‌شود. همه کثیفی‌های مبلمان به همراه آب و کف توسط دستگاه مکیده می‌شوند و به مخزن آب‌های کثیف دستگاه منتقل می‌شوند.

مرحله خشکشویی مبلمان نیز مرحله‌ای مهم به حساب می‌آید ونیازمند تبحر و تخصص در این زمینه است. زیرا در صورت باقی ماندن رطوبت در مبلمان ممکن است به پارچه آن‌ها آسیب‌های جدی وارد شود و یا حتی منجر به پوسیدگی پارچه شود.
با سپردن مبلمان خود به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مبل شویی در منزل می‌توانید از پاکیزگی مبلمان بدون آسیب به آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

مزایای مبل شویی در منزل

با وجود شرایط فعلی در کشور و گسترش ویروس کرونا قطعا منطقی‌ترین انتخاب برای شستشوی مبلمان، مبل شویی در منزل است. مبل‌شویی در منزل علاوه بر پیشگیری از کرونا، مزایای دیگری نیز دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه
  • داشتن اطلاعات کافی سرویس‌دهندگان در مورد انواع مبل
  • استفاده از شوینده‌های مناسب هر جنس از مبلمان
  • استفاده از فرچه‌های متناسب با هر نوع مبلمان
  • کنترل درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن
  • نظافت محل پس از اتمام کار مبل‌شویی در منزل
  • پاسخگویی صریح و منطقی سرویس‌دهندگان به مشتری
  • ازبین بردن تمام آلودگی‌های پیدا و پنهان مبلمان با استفاده از دستگاه‌های مبل‌شویی
  • خشک شدن هرچه سریعتر مبلمان

مبل شویی در منزل

مبل شویی در منزل با دستگاه تخصصی

امروزه شستشوی مبلمان با دستگاه‌های تخصصی انجام می‌شود. این دستگاه‌ها علاوه بر اینکه سبب می‌گردند مبلمان تمیزتر شود، تمیز شدن مبلمان را در مدت زمان کوتاه‌تر و با صرف انرژی کمتری نیز به همراه دارد. شرکت‌های متخصصی که در حوزه شستشوی مبل در منزل فعالیت می‌کنند، می‌توانند با این دستگاه‌ها در مدت زمانی کوتاه‌تر مبلمان شما را شسته و خشک نمایند.

قیمت مبل شویی در منزل

قیمت مبل شویی و قیمت شستشوی مبلمان در منزل به عوامل متعددی از جمله جنس پارچه مبلمان، جنس چوب مبلمان، نوع مبلمان و تعداد مبلمان بستگی دارد. معمولا اتحادیه مبل شویی و قالیشویی، قیمت مبل شویی در منزل و یا خشکشویی مبلمان را تعیین می‌کند. ولی لازم است بدانید که شرکت‌هایی با خدمات بسیار ارزان مبل شویی در منزل ممکن است از شوینده‌ها و دستگاه‌های خوب استفاده نکنند. به همین خاطر بهتر است اولویت شما کیفیت مبل شویی در منزل باشد و دنبال مبل شویی در منزل ارزان نباشید.

هزینه مبل شویی در منزل به صورت دوره‌ای یا سالیانه کاملا به‌صرفه‌تر از تعویض یا تعمیر مبلمان در مدت زمان کوتاه به دلیل آسیب دیدن آن‌هاست.

انتخاب بهترین مبل شویی در منزل

انتخاب بهترین مبل شویی در منزل کار ساده‌ای نیست. شرکت‌های زیادی به وجود آمده‌اند و این خدمات را به بهتربن نحو ارائه می‌دهند. اما برای این‌که مبل شویی معتبر را از نامعتبر تشخیص دهید می‌توانید از نظرات و کامنت‌های دیگران بهره بگیرید و انتخابی درست داشته باشید. زیرا با سپردن مبلمان خود به کسانی که در زمینه مبل شویی در منزل تخصص ندارند می‌تواند باعث آسیب دیدن مبلمان شما شود و هزینه‌های زیادی را برای تعمیر مبلمان به ارمغان بیاورد.

مبل شویی در منزل

مبل شویی فوری در منزل

یکی از اصلی‌ترین مزایایی که مبل شویی در منزل دارد، این است که شما در مدت زمانی بسیار کوتاه مبلمان خود را تمیز و پاکیزه تحویل می‌گیرید. مبل شویی در منزل با دستگاه‌های به خصوصی انجام می‌پذیرد که این دستگاه‌ها مبل شویی و خشکشویی مبلمان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند.  مبل شویی فوری می‌تواند یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های شما در روزهای نزدیک شدن به ایام عید باشد که مبل شویی در منزل می‌تواند بهترین گزینه برایتان به حساب آید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:4
Iran (Islamic Republic of)
18:20 - 1399/11/12
من کارم تولید مبل هستش خواهشا مبلاتونو نذارید خیس بمونه چون اسفنج و آب ضد همن و آب باعث از بین رفتن اسفنج و در نتیجه عمر کم مبلتون میشه♡
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲
سلام شما
تعمیر مبل در خانه انجام می وید
داوود
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲
بعد از شستن چجوری خشکشون کنیم؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
شفا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
اورانوس_فوتر2
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر