اگر کرونا نبود سوله‌های بحران پذیرای مردم بودند
۹۹۱۹۱۷
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰
۴۸۹۷ 
شهردار تهران گفت: اگر کرونا نبود سوله‌ها پذیرای مردم بودند. مردم تا صبح با آمادگی در جا‌های امن حضور داشته باشند. توصیه نمی‌کنیم که مردم حتماً خارج از خانه باشند.

خبرگزاری مهر: شهردار تهران گفت: اگر کرونا نبود سوله‌ها پذیرای مردم بودند. مردم تا صبح با آمادگی در جاهای امن حضور داشته باشند. توصیه نمی‌کنیم که مردم حتماً خارج از خانه باشند.

حناچی شهردار تهران همچنین گفت: ستاد بحران تشکیل شده و همه نیروهای ما در حال آماده‌باش هستند. به سوله‌های بحران و الزهرا اعلام آمادگی کرده‌ایم، ولی به خاطر کرونا به مردم توصیه نمی‌کنیم که به طرف سوله‌ها بیایند و تنها اگر وضعیت حاد شود اعلام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: اگر کرونا نبود سوله‌ها پذیرای مردم بودند. مردم تا صبح با آمادگی در جاهای امن حضور داشته باشند. توصیه نمی‌کنیم که مردم حتماً خارج از خانه باشند. اما اگر فضاهای امنی دارند حتماً در این فضاها با آمادگی به سر ببرند.

به گفته وی اگر کسانی می‌خواهند خارج از خانه باشند با یک کوله پشتی و وسایل مورد نیاز مثل چراغ قوه و کنسرو به سر کنند.

حناچی بیان کرد: تهران یک گسل در ری و یک گسل در مشا دارد، محل لرزش امشب در مشا بوده است.

همچنین غلامحسین محمدی رییس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل شهرداری تهران در توئیتی نوشت: بنا به دستور شهردار تهران درب کلیه بوستان های شهر گشوده شده است و پذیرای شهروندانی هستند که مایلند امشب را بیرون از منزل سپری کنند. رعایت مسائل بهداشتی و خودمراقبتی برای مقابله با شیوع کرونا فراموش نشود.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1399/02/19
آقای حناچی شما زودتر طرح ترافیک رو راه اندازی کن تادیرنشده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج