جدیدی: قانون بد از بی‌قانونی بهتر است
۹۹۲۸۱۸
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
۹۸۵ 
پیشکسوت کشتی گفت: اگر در کشتی قانونی وضع شود باید همه از آن تمکین کنند و اگر هر کشتی‌گیری در هرجایی حضور داشته باشد حقش ضایع نمی‌شود و انگیزه‌اش بیشتر می‌شود.

خبرگزاری فارس: عباس جدیدی در خصوص چرخه انتخابی اظهار داشت: قانون بد از بی‌قانونی خیلی بهتر است. ما همیشه از قانونمندی و عدالت حمایت می‌کنیم. حق کشتی‌گیر را خوردن و ضایع کردن یکی از گناهان بزرگ است. در مدار قانون و عدالت حق هیچ ورزشکار و قهرمانی نباید ضایع شود. این فرآیند و یا چرخه انتخابی تیم ملی در فدراسیون قبل هم دنبال شد، اما اجرایی نشد. من دوست دارم وجه تمایز این دو را از هم بدانم.

وی افزود: امیدوارم با وجود یک ضمانت اجرایی قوی، این طرح را اجرایی کرد. چرخه انتخابی تیم ملی در صورتی می‌تواند موفق شود که بین کادرفنی و فدراسیون کشتی یک نگاه تعاملی وجود داشته باشد، اما اگر یک نگاه تقابلی باشد، بهترین قانون هم وضع شود، به بار نمی‌نشیند.

جدیدی در خصوص حوزه اختیارات کادرفنی عنوان کرد: من فکر می‌کردم حوزه اختیارات کادرفنی محدود شود، اما در جلسه‌ای که با دبیر داشتیم، این دغدغه‌ام کم شد. یک مقدار این اختیارات کم می‌شود، و اما در جاهای دیگر این اختیارات خیلی بیشتر می‌شود. چون اگر دست کادرفنی در انتخاب باز نباشد بی‌انگیزگی ایجاد می‌کند. کسی که از نگاه فنی باید پاسخگوی برد و باخت تیم باشد، کادرفنی و سرمربی تیم ملی است. این طرح مقداری نیاز به بررسی دارد و این موضوع زمانبر است و امیدوارم این طرح را بشود مقداری جامع و کامل‌تر کرد. ایده بسیار پسندیده‌ای است و جامعه کشتی از ایده‌های نو استقبال می‌کند و از آن نگاه سنتی قدیمی جدا می‌شود و پوست‌اندازی می‌کند. من خسته نباشید می‌گویم به کسانی که در تدوین این طرح حضور داشتند.

پیشکسوت کشتی در رابطه با حق‌خوری‌هایی که در کشتی انجام شده، گفت: در جامعه کشتی یک مسئله که احساس بی‌انگیزگی ایجاد می‌کند این است که کشتی‌گیران نمی‌دانند چگونه انتخاب می‌شوند. این که کادرفنی حق‌شان را بخورد و کسی دیگری را انتخاب کند. همه ما باید از قانون تمکین کنیم و هر کسی هر جای کشور در حال تمرین است این احساس را نداشته باشد که حقش ضایع می‌شود. وقتی بداند یک مقیاسی وجود دارد، سعی می‌کند به آن شاخص‌ها برسد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1399/02/21
بی قانونی خیلی بهتره پهلوان آدم تکلیفش کاملا روشنه
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1399/02/21
قانون بد مال زمان شاه بود وبی قانونی بعدازانقلاب بوجودآمد جاناسخن ازدل ما میگوئی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج