پاسخ به سوال‌های جنسی که خجالت می‌کشید بپرسید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۹۳۱۲۹
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳
۲۱۹۳۱
رابطه جنسی پدیده‌ای کاملا طبیعی و البته هیجان انگیز است که باید بدون خجالت و با آگاهی صورت بگیرد. هر چند حرف زدن درباره مسائل جنسی معمولا عجیب و خجالت آور است، اما موضوعی است که باید سعی کنیم راحت‌تر با آن برخورد کنیم.

برترین‌ها: رابطه جنسی پدیده‌ای کاملا طبیعی و البته هیجان انگیز است که باید بدون خجالت و با آگاهی صورت بگیرد. هر چند حرف زدن درباره مسائل جنسی معمولا عجیب و خجالت آور است، اما موضوعی است که باید سعی کنیم راحت‌تر با آن برخورد کنیم. زیرا درک درست مسائل جنسی اهمیت زیادی دارد و آگاهی نیز به ما قدرت می‌دهد، خصوصا وقتی صحبت از بدن و روح و روان‌مان می‌شود.

پاسخ به سوال‌های جنسی که خجالت می‌کشید بپرسید

به احتمال زیاد شما هم جزو افرادی هستید که وقتی برای اولین بار کسی در مورد مسائل جنسی با شما حرف زد، در انتها از شما پرسید: «سوالی نداری؟»، و شما هم احتمالا با چشم‌های گشاد شده، هر چند اشتیاق و کنجکاوی‌های زیادی داشته‌اید، اما سرتان را به چپ و راست تکان داده و گفته‌اید: «نه!». اما واقعیت این است که ذهن‌تان پُر از سوال بوده، ولی می‌ترسید‌ه‌اید یا خجالت می‌کشیده‌اید که آن‌ها را مطرح کنید.

ما معمولا در مورد بیشتر موضوعات سوال‌هایی می‌پرسیم و از نشان دادن کنجکاوی خود ابایی نداریم. اما موضوعات جنسی همیشه باعث خجالت یا تابو بوده و هستند. به همین دلیل، پرسیدن بیشتر سوال‌های جنسی می‌تواند بسیار سخت باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به رایج‌ترین سوال‌های جنسی شما و بیشتر افراد که احتمالا خجالت می‌کشید بپرسید جواب بدهیم.

سوال: چرا برای خانم‌ها سخت است که فقط با دخول به اوج لذت جنسی برسند؟

مطمئنا این سوال را از خود پرسیده‌اید و این طبیعی است. این اتفاقی است که برای اکثر خانم‌ها می‌افتد. بیش از ۶۵ درصد از خانم‌ها نیاز به تحریک مستقیم کلیتوریس دارند تا به اوج لذت جنسی برسند. ضمنا مغز خانم‌ها نقش بسیار مهمی در رسیدن‌شان به اوج لذت جنسی دارد. فقط در کلیتوریس به تنهایی بیش از ۸۰۰۰ پایانه‌ی عصبی وجود دارد و تحریک این عصب‌ها، مغز را با فورانی از احساس مواجه می‌کند که می‌تواند عاملی برای تجربه‌ی اوج لذت جنسی باشد.

به همین دلیل، برای رسیدن به اوج لذت جنسی نه تنها مهم است که کلیتوریس تحریک شود، بلکه بودن زن در یک شرایط آرام و راحت و به دور از استرس و تنش نیز می‌تواند در رسیدن او به اوج لذت جنسی تاثیر مستقیم داشته باشد.

سوال: آیا واژن یک زن به دلیل روابط جنسی زیاد، گشاد می‌شود؟

یکی از شایع‌ترین باور‌های جنسی نادرست این است که واژن یک زن با روابط جنسی زیاد، گشاد و شُل می‌شود. به همین دلیل یکی از متداول‌ترین سوال‌های جنسی همین است. اما این باور اشتباه فقط راهی است برای دامن زدن به حس شرمساری در زنانی که تمایلات جنسی بیشتری دارند.

واقعیت این است که واژن کاملا این توانایی را دارد که خودش را با اندازه‌ی آلت تناسلی مرد تطبیق بدهد. یعنی می‌تواند متقبض یا منبسط بشود، زیرا دیواره‌های واژن بسیار منعطف بوده و قادر به سازگاری با فشار هستند. فقط به این فکر کنید که واژن یک زن، حین زایمان تا چه اندازه می‌تواند باز و گشاد شود؛ بنابراین این درست نیست که واژن با روابط جنسی زیاد، گشاد می‌شود. سن نیز در این مسئله نقشی ندارد. در واقع رابطه جنسی، خاصیت کشسانی دیواره‌های واژن را افزایش می‌دهد. همچنین، ارگاسم، عضلات کف لگن را تقویت می‌کند، چون مانند ورزشی برای این عضلات است.

سوال: آیا درآوردن آلت قبل از انزال، شیوه‌ی موثری برای پیشگیری از بارداری است؟

درآوردن آلت پیش از انزال (coitus interruptus) شیوه‌ای برای جلوگیری از بارداری است که در آن مرد، پیش از انزال، آلت خود را از واژن زن خارج می‌کند.

یکی از شایع‌ترین سوال‌های جنسی این است که آیا این روش پیشگیری از بارداری واقعا موثر است؟ باید بدانید که این شیوه، درصد اطمینانی به اندازه‌ی ۷۲ درصد دارد، یعنی ۷۲ درصد احتمال دارد از بارداری ناخواسته پیشگیری نماید. دلیل پایین بودن میزان اطمینان این شیوه این است که خیلی وقت‌ها مرد، به موقع آلت خود را از واژن بیرون نمی‌کشد، و ضمنا در مایعات ترشحی پیش از انزال نیز اسپرم وجود دارد.

اما مهم‌ترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که روش درآوردن آلت پیش از انزال، هیچ گونه محافظتی از جهت بیماری‌های منتقله از راه جنسی ایجاد نمی‌کند، چون شامل تماس مستقیم شده و برای همین بدن به طور کامل در معرض هر گونه بیماری منتقله از راه جنسی قرار خواهد گرفت.

سوال: رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟

یک رابطه جنسی رضایت بخش باید چیزی بین ۷ تا ۱۳ دقیقه طول بکشد و این چیزی است که پژوهش‌های علمی در این مورد به آن رسیده‌اند. یعنی این ایده که رابطه جنسی باید ساعت‌ها طول بکشد، فقط یک خیال پردازی و آرمان گرایی جنسی است که می‌تواند سبب ایجاد توقعات نادرست شده و عدم رضایت جنسی، استرس و اضطراب را به دنبال داشته باشد.

در واقع، طبق مطالعه‌ای، رابطه جنسی که بین ۷ تا ۱۳ دقیقه طول بکشد، مطلوب و ایده آل است. به طور مختصر، اگر رابطه جنسی کمتر از دو دقیقه باشد، بسیار کوتاه و سریع و اگر ۱۰ تا ۳۰ دقیقه باشد، بسیار طولانی خواهد بود. به هر صورت مهم این است که فعالیت جنسی باید تا مدت زمانی باشد که هر دو طرف دوست دارند و به آن مایل‌اند. زن و مرد هر دو باید از رابطه جنسی احساس رضایت و لذت کنند، حالا هر چقدر که طول می‌کشد!

سوال: آیا ممکن است آلت تناسلی مرد بشکند؟

آیا شکستگی آلت تناسلی واقعا وجود دارد؟ از نظر فنی خیر! زیرا آلت تناسلی مرد، اندامی است که هیچ استخوانی ندارد. اما اتفاقی که می‌تواند بیفتد، پارگی تونیکا آلبوژینه (لایه پوشاننده‌ی بیضه) است که دور کورپورا کاورنوزا (دو کانال بزرگ عروقی در آلت تناسلی) را پوشانده است. این نوع تروما می‌تواند برای یک آلت در حال نعوظ روی بدهد؛ بنابراین مثلا یک ضربه یا تروما روی یک آلت در حالت نعوظ در صوری که باعث خم شدن ناگهانی آلت شود، می‌تواند منجر به پارگی پوشش روی کورپورا کاورنوزا گردد.

این اصطلاحا شکستگی بسیار دردناک است و حتی می‌تواند صدایی مشابه شکستگی یک استخوان یا خونریزی در ناحیه ایجاد کند. لازم است بدانید که شکستگی آلت تناسلی باید هر چه سریع‌تر توسط پزشک درمان شود که این درمان می‌تواند عمل جراحی باشد. اگر این عارضه درمان نشود، می‌تواند باعث بدفرمی آلت شده یا نوعی اختلال جنسی (ناتوانی در نعوظ) ایجاد نماید.

پاسخ به سوال‌های جنسی که خجالت می‌کشید بپرسید

سوال: «رابطه جنسی سالم و درست» دقیقا یعنی چه؟

رابطه جنسی می‌تواند برای هر کسی و برای هر زوجی متفاوت باشد، زیرا هر رابطه‌ای شرایط و نیاز‌های بسیار گوناگون و خاص خودش را دارد، اما به هر حال استاندارد‌هایی وجود دارد که اگر خواهان رابطه‌ای سالم و لذتبخش هستید باید از آن‌ها تابعیت کنید. اول اینکه نیاز‌ها باید جواب داده شوند. یعنی هر دو طرف باید احساس راحتی، مورد احترام بودن و رضایت از بابت آنچه روی می‌دهد داشته باشند. اعتماد بنفس فرد نباید حین رابطه جنسی لطمه‌ای بخورد. یعنی هر یک از طرفین این حق را دارند که هر زمانی و به هر دلیلی، «نه» بگویند و طرف مقابل هم باید به این انتخاب احترام بگذارد.

ضمنا در یک رابطه جنسی سالم، مولفه‌ای به نام «صداقت» نیز ارزشمند و ضروریست. اگر شما قرار است با کسی رابطه جنسی داشته باشید، مهم است هر دوی شما روراست باشید و در مورد احساسات، سوابق شخصی و هر موضوعی که به شما و رابطه‌تان مربوط می‌شود، شک و شبهه‌ای باقی نگذارید.

سوال: من نمی‌توانم به ارگاسم برسم، آیا مشکلی دارم؟

تنها ۳۰ درصد از خانم‌ها می‌توانند بدون تحریک کلیتوریس به ارگاسم برسند. این رقم می‌تواند توجیه کننده‌ی این باشد که چرا شما نمی‌توانید به اوج لذت جنسی برسید. غدد کلیتورال، دو سانتیمتر بالاتر از دهانه‌ی واژن قرار دارند، بنابراین در بیشتر موارد رابطه جنسی، کلیتوریس لمس و تحریک نمی‌شود و به همین دلیل خیلی از خانم‌ها طی رابطه به اوج لذت جنسی نمی‌رسند. به عبارتی دیگر، شما و همسرتان باید اطلاعات خود را در مورد کلیتوریس بالا ببرید.

صبر و تحمل نیز در خیلی از موارد کاساز است. اگر تازگی روابط جنسی خود را شروع کرده‌اید، شاید به یک ساعت زمان برای تحریک نیاز داشته باشید تا بتوانید اوج لذت جنسی را تجربه کنید. همچنین ممکن است مدت‌ها زمان لازم باشد تا با همسرتان احساس راحت‌تری پیدا کرده و ارتباطی صمیمی‌تر برقرار نمایید که لازمه‌ی یک رابطه جنسی لذتبخش است. ضمنا لازم است بدانید مشکلات سلامتی نیز وجود دارند که می‌توانند توانایی به ارگاسم رسیدن را تحت تاثیر قرار بدهند. دیابت، افسردگی، تغییرات هورمونی، استرس، دارو‌های ضد افسردگی، عدم اعتماد بنفس نسبت به اندام خود، و بیماری‌های قلبی و عروقی می‌توانند بر میل جنسی و در نهایت، تجربه‌ی لذت حین رابطه اثر بگذارند.

سوال: آیا ورزش خاصی وجود دارد که کمکم کند رابطه جنسی بهتری داشته باشم؟

به طور کلی ورزش برای سلامتی مهم است، اما به بهبود زندگی جنسی‌تان نیز کمک می‌کند. مثلا تمرینات قدرتی می‌توانند عضله بسازند، تمرینات کششی می‌توانند انعطاف بدنی‌تان را افزایش بدهند و ورزش‌های هوازی نیز استقامت‌تان را بالا می‌برند. شاید در مورد تمرینات کگل نیز شنیده باشید؛ این نوع تمرینات می‌توانند عضلات کف لگن را که حامی واژن، رحم، مثانه، مقعد و میزنای هستند تقویت نمایند. مطالعات نشان داده‌اند تقویت عضلات کف لگن به شدیدتر کردن ارگاسم‌ها نیز کمک می‌کند.

سوال: نقطه‌ی G چیست و دقیقا کجا قرار دارد؟

نقطه‌ی G، نقطه‌ای بسیار حساس در بدن زن است که مستقیما به ارگاسم مربوط می‌شود. هر چند بحث‌های زیادی پیرامون این ناحیه وجود دارد، اما خیلی‌ها عقیده دارند که نقطه‌ی G در پشت دیواره‌ی مثانه واقع شده است. این قسمت از بدن توسط غدد اسکِن یا شبه پروستاتی احاطه شده است که در بافتی که شامل بخشی از کلیتوریس می‌شود پوشش داده شده‌اند. این غدد در میزنای تخلیه می‌شوند، اما وقتی تحریک شوند نیز متورم می‌شوند. از همه مهم‌تر اینکه همه‌ی افراد غدد اسکن ندارند و اگر داشته باشند، ممکن است محل قرار گرفتن آن در افراد، کاملا با هم متفاوت باشد.

سوال: مایعی که از واژن زن خارج می‌شود چیست؟

در بدن یک زن، مایعی در اطراف مجرای ادرارش ترشح می‌شود که مشابه ادرار یا چیزی شبیه مایع منی مردان است. این مسئله نیز زیاد مورد بحث است. عده‌ای می‌گویند این مایعی که ترشح می‌شود با تحریک شدید نقطه‌ی G مرتبط است. ضمنا باید بدانید که این اتفاق نیز برای همه‌ی خانم‌ها روی نمی‌دهد. ضمنا میان انزال مردانه و ترشح مایعات زنانه، تفاوت وجود دارد. اندام‌ها و مکانیسم‌هایی که این دو را تولید می‌کنند با هم متفاوت‌اند.

انزال واقعی زنانه، ترشح مایعی بسیار غلیظ و متراکم و سفید رنگ از پروستات زنانه است، در حالی که مایعی که هنگام تحریک جنسی از واژن خارج می‌شود، دفع مایعی رقیق از مجاری ادراری است. طبق پژوهش‌ها می‌توان این طور فرض کرد که حین تحریک کلیتوریس یا ارگاسم، پروستات زنانه گاهی ترشحات خود را جاری کرده و این ترشحات و با مایع رقیقی که از مثانه می‌آید ترکیب می‌شود.

سوال: آیا وقتی پریود هستم می‌توانم رابطه جنسی داشته باشم؟

اگر هر دو طرف به رابطه جنسی در دوره پریود مایل باشند، هیچ مانعی وجود ندارد و هر دو طرف می‌توانند از این رابطه لذت ببرند. رابطه جنسی در پریود، هم برای مرد و هم برای زن، طبیعی و بی‌خطر است.

پاسخ به سوال‌های جنسی که خجالت می‌کشید بپرسید

منابع: steptohealth ،hellogiggles

هدی بانکی
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 40
در انتظار بررسی:17
Iran (Islamic Republic of)
09:26 - 1399/02/29
از این مطلبا زیاد بزارین خیلی لذت بخشه
Iran (Islamic Republic of)
09:42 - 1399/02/29
سوال اخرتون رو شرعی جواب ندادید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
بله، ارتباط در عادت ماهانه گناه محسوب میشه و حتی دیه طلا باید داد، البته من میزان‌ طلاش رو نمیدونم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
اشتباه تشریف آوردید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
اون هم شرعی
بارضایت طرفین
Ebi Habibi
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
آره اگر درهنگام حیض نطفه ای منعقد گردد. بچه بدنیا آمده را ولد حیض گویند مستاعد هرگونه بیماری می باشد
رابطه در زمان حیض (پریود) از لحاظ شرعی بدلیل مضر بودن حرام و بدلیل علمی نیز خوب نیست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
راه برای جلوگیری از بارداری زیاده. امکان تشکیل نطفه هست ولی میشه جلوشو گرفت. از لحاظ علمی هم مشکلی نداره تازه به عنوان ورزش برای رفع درد قاعدگی هم هست. ولی از لحاظ شرعی ... اونش دیگع به خودتون بستگی داره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
رابطه در زمان پریودی چون مستقیما رحم بازه باعث خیلی از بیماریهای رحمی میشه یکم منبعتونو علمی و معتبر بزارید لطفا
Iran (Islamic Republic of)
09:43 - 1399/02/29
سوال جوابها کاملا مفید و سودمند بودن ولی در جواب آخرین سوال از نظر شرع اسلام حرام و گناه هست خیلی از دکترای مذاهب مختلف هم منع کردن
پاسخ ها
یه عاقل
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
برادر اینایی که نوشته علمی و عقلانی است نه بر اساس توهمات یه نفر و خواست یه عده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
عقل میگه وقتی دیواره ی رحم زن فرو ریخته و حال جسمی خوبی نداره و از طرفی به خاطر هورمون های بدنش تمایل به رابطه نداره با هاش رابطه بر قرار نکنی خدای مهربون هزار و چهارصد سال پیش اینو فرموده زمانی که علم وجود نداشت
برای عاقل
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
علم مساوی تجربه است .از علم بپرس داروی کرونا چیه؟ویروسش از کجا اومد؟علت زیاد شدن سرطان رحم چیه؟سرطان تخمدان چرا به وجود میاد؟ایدز و بیماری های مقربتی حاصل از ازدواج شرعی هستند یا ولنگاری جنسی؟از عقلت استفاده کن و پیرو شرع باش که 1400 سال پیش گفت مرد حق نداره رابطه در حال حیض رو به زن تحمیل کنه وعلم حالا فهمیده که وضعیت رحم و شرایط هورمونی بدن زن برای این کار مساعد نیست و حتی برای مرد ممکنه ایجاد بیماری کنه
Iran (Islamic Republic of)
10:09 - 1399/02/29
اینجا جای این حرفا نیست.. هر کی خواست اطلاع کسب کنه میره مقاله های تخصصی تو سایت های مختص به خودش میخونه..
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
درسته
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
پس تو اینجا جیکار میکنی ریا کار
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
میتونی شما نیای اینجا یا اینارو نخونی جناب نسبتا محترممم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
شما کی باشی که تعیین کنی اینجا برای چه کاریه
Iran (Islamic Republic of)
11:43 - 1399/02/29
حرف بی حساب چرا میگی
رابطه در دوران پریود برای زن هم از نظر شرعی حرام هست و دوم اینکه برای سلامت زن خطرناک هست و ایجاد عفونت میکنه
پاسخ ها
یه عاقل
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
وقتی علم نداری چرا حرف میزنی؟!
یکم مطالعه کن حالیت میشه
بی نام
Germany
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
ایا دلیل حرام بودن انرا می دانی یا مثل باورهای دیگرت کور خرافاتی است
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
از نظر سلامت که مشکلی ایجاد نمیکنه. درحقیقت باعث کاهش درد قاعدگی هم میشه، البته در بعضی ها ولی درهرصورت درد قاعدگی رو بیشتر نمیکنه
ولی به هر حال از لحاظ شرعی هم خب هرکس عقایدخودشو داره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
چون مجرای رحم بازه برا سلامت زن مشکل ایجاد میکنه کلا منبعتون علمی نبود
Iran (Islamic Republic of)
13:11 - 1399/02/29
حرکت پسندیده ای هست که اطلاعات افراد در این زمینه ها باید بره بالا . چون هر چقدر هم انکار کنیم ، این یک بخش بزرگ از لذت هایی هست که در طی زندگی کسب میکنیم .
اما خود مطلب زیاد کارشناسانه و حرفه ای و دقیق نبود ، انگار نقل و قول عامیانه بوده .
Iran (Islamic Republic of)
14:22 - 1399/02/29
بسیار سپاسگزارم برترین‌ها چقد کامل توضیح داده بود. تقریبا همه سوالاتی که تو ذهنم بودجواب داده بود.
عالی عالی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
حالا دیگه به جواب سوالات رسیدی؟ حالا برو بخواب کوچولو
Iran (Islamic Republic of)
15:27 - 1399/02/29
با قسمت آخر مطلب درخصوص داشتن رابطه در زمان پریود خانم ها موافق نیستم چون خداوند در قرآن به صراحت این موضوع را نفی کرده است
پاسخ ها
بی نام
Germany
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
ایا می دانی قرآن چرا منع کرده درحالیکه امام از همه شما باسوادان بود وبه این حرف های صدتا یک غاز توجهی نداشت
Iran (Islamic Republic of)
16:09 - 1399/02/29
خیلی ممنون بابت اینکه تو مجله ی فوق العادتون به این مباحث هم اشاره میکنید چون تو فضای بسته ی جامعه و خانواده ها تنها راه آگاهی درست نوجوونا که هیچ آموزشی نمیبینن مطالعه ی این مطالب هستش(البته اگه زحمت بکشن بخونن)
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
سلام
متاسفانه بعضیا خیلیا به مسیر منفی وحرام سریع العجله تایید میکنند مگه قرآن وکتب اسلامی کتب پزشکی مطالعه نکردین چطور دستور واجازه میدین برای زن حایض باش نزدیکی کنید کدام شرع اینو گفته خیلی از مردم وزنان اینو تایید کردن کلان از ذهنتون دور کتید... حرام حرام حرام انجام نیدین
Iran (Islamic Republic of)
16:28 - 1399/02/29
آقا ویا خانم نویسنده... باتشکر از شما... ولی ایکاش بجای کلمات نامفهوم برای اکثر ما نابلدها ،، کمی خودمانیتر مینوشتی..( مثل ارگاسم= اوج لذت) وبازهم ممنونم از مطالب اینچنینی... مرسی برترینها
پاسخ ها
دکتر
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
ایرانی
Iran (Islamic Republic of)
18:20 - 1399/02/29
ماشالله برترین ها ....خیلی جالبه این مطالب نوشته شده
Iran (Islamic Republic of)
03:11 - 1399/02/30
بسیار عالی تنها و مهمترین اموزشیه که هرکس باید خودش استاد خودش باشد .زن و مرد شرم را کنار بگذارند راحت میتوانند به اموزش همدیگه بپردازند.
Iran (Islamic Republic of)
08:52 - 1399/02/30
خیلی خوب می شد اگه مسائل جنسی در مدارس آموزش میدادن مثل کشورهای پیشرفته .
متاسفانه ما حتی در بزرگ سالی با کلی مسائل جنسی رو برو هستیم
Iran (Islamic Republic of)
22:19 - 1399/02/30
خیلی اطلاعات خوبی بود کاش در مورد مردان و نقاط حساس آنها هم می نوشتید
Iran (Islamic Republic of)
15:41 - 1399/02/31
حالا اونهایی ک میگن حرام نیست اوکی حرام نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
عارفی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
خرید باکس 2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر