چرا محسن چاوشی با همه دعوا دارد؟
۹۹۵۰۸۲
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
۹۴۰۷
چند روزی است دعوای مجازی محسن چاوشی با مهشید حامدی، همسر ابراهیم حامدی (ابی) بر سر زبان‌ها افتاده و نظرات مختلفی را از جانب کاربران مجازی دریافت کرده است. در ادامه به پرجنجال‌ترین دعوا‌های این خواننده سرشناس کشورمان خواهیم پرداخت.

برترین‌ها: چند روزی است دعوای مجازی محسن چاوشی با مهشید حامدی، همسر ابراهیم حامدی (ابی) بر سر زبان‌ها افتاده و نظرات مختلفی را از جانب کاربران مجازی دریافت کرده است. در ادامه به پرجنجال‌ترین دعوا‌های این خواننده سرشناس کشورمان خواهیم پرداخت.

آقای دعوایی موسیقی ایران

دعوای مجازی محسن چاوشی با مهشید حامدی

ماجرا از جایی شروع شد که مهشید حامدی پس از اینکه محسن چاوشی شعری درخصوص امیرالمومنین نوشته بود به او حمله تندی کرد و او را عرب پرست خواند که چرا در این شرایط اجتماعی وقتی که به تازگی به ناوچه کنارک حمله شده این شعر را منتشر می‌کند؟

محسن چاوشی هم این پست مهشید حامدی را بی جواب نگذاشت و با انتشار متنی شعرگونه از آن دسته خوانندگان خارج از کشور که برای کنسرت به عربستان سعودی سفر کردند یا علیه اعتقادات مذهبی مردم ایران موضع گرفتند، به شدت انتقاد کرد. متن شعر به شرح زیر بود:

آقای دعوایی موسیقی ایران

مهشید حامدی نیز در جواب به این پست محسن چاوشی پست دیگری منتشر کرد که در آن نوشته «بله آقای پاسدار، جواهر من افتخار می‌کند به کاباره، به جایی که، چون نوجوان هنرنمایی کرد و اولین ماشین رختشویی را برای مادرش خرید. شما ریاکارانه چند زندانی آزاد کردید و تبلیغاتتان گوش دنیا را کر کرد.»

پس از این مساله، ابراهیم حامدی معروف به ابی همسر مهشید حامدی با انتشار ویدئویی از محسن چاوشی دلجویی کرد و به این ماجرا خاتمه داد. ابراهیم حامدی در این ویدیو این‌گونه گفت: «سلام دوست نازنین، من شما را بسیار دوست می‌دارم و کار‌های شما را بی نهایت دوست می‌دارم و شما را دنبال می‌کنم و خیلی خوشحالم که وقتی صدای شما را می‌شنوم، هم برای خودم و هم برای مهشید خانم چه حالی به وجود می‌آید. فقط شما این پیغام مرا داشته باشید: عجب حلوای قندی تو، امیر بی گزندی تو، عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی.»

قسمت آخر این پیام که ابی با آواز می‌خواند در واقع بخشی از ترانه «امیر بی‌گزند» محسن چاوشی می‌باشد.

دعوا بر سر دستمزد با داریوش مهرجویی

پس از مطرح شدن ایده ساخت قسمت دوم «سنتوری»، خبر اختلاف میان مهرجویی و محسن چاوشی مطرح شد و جار و جنجال این دو چهره تیتر اول بسیاری از رسانه‌ها شد.

مهرجویی کارگردان فیلم سینمایی سنتوری در یک مصاحبه جنجالی گفت: «من از محسن چاوشی دلگیرم ما این همه به ایشان بها دادیم تا مجوزش را بگیرد از آخر درخواست ۵۰۰ میلیون تومان را برای خوانندگی در فیلم سنتوری از من می‌خواهد. اما ایراد ندارد من یکی بهتر از محسن چاوشی را معرفی میکنم تا به ایشان بفهمانم بهتر از شما هم در ایران بسیارند.»

آقای دعوایی موسیقی ایران

محسن چاوشی ابتدا وارد حاشیه نشد و پاسخی به سخنان مهرجویی نداد. اما در ادامه شریفی‌نیا که به عنوان عوامل فیلم‌ساز وارد پروژه‌ی سنتوری۲ شده بود جنجالی دیگری را ترتیب داد و گفت: «اصلا نگران نباشید محسن چاوشی یکی از ارکان اصلی فیلم هستند امکان ندارد بدون محسن چاوشی فیلم کلید بخورد. صحبت‌هایی که از طرف مهرجویی و محسن چاوشی شنیدید بیشتر شبیه به تبلیغات بود به هرحال برای معروفیت فیلم کمی حاشیه لازم است. محسن چاوشی و مهرجویی خیلی هم رفیق هستند و روابط خوبی با هم دارند.»

همین صحبت‌ها کافی بود که تیتر خبرگزاری‌ها پر شود از کنایه و متلک بر علیه محسن چاوشی، تبلیغات محسن چاوشی برای سنتوری ۲ , دعوای دروغین، بازگشت محسن چاوشی به سنتوری ۲ و …. تمام این اتفاقات کاسه صبر محسن چاوشی را لبریز کرد و مجبور به پاسخگویی شد.

او در جواب به این دو سینماگر کشورمان گفت: «:متاسفانه در کشور ما اگر کسی جواب حاشیه‌های را ندهد فکر می‌کنند جوابی برای گفتن ندارد، اما اینطور نیست شما از همان ابتدای فعالیت من پیگیر باشید تا به الان توهینی به کسی کردم یا به این آقایان ناسزا گفتم؟ نه. ولی نمی‌دانم این همه ناسزا و فحاشی در مورد من چرا؟ من را نامرد خطاب کردن، بی چشم و رو، بی معرفت و بعد از مدتی گفتن یکی را میاریم که روشو کم کنه! این دوستان دیگر از حدش گذشته اند، نمی‌دانم چه سودی برایشان دارد که دائما از طریق اسم من وارد حاشیه می‌شوند. من از همان ابتدا برای فیلم سنتوری ۲ آرزوی موفقیت کردم و هیچ صحبتی را با شریفی نیا و مهرجویی نداشتم و ندارم. اما نمی‌دانم چرا با وارد کردن اسم من قصد سوء استفاده را دارند. برای چندمین بار متوالی می‌گویم من با فیلم سنتوری ۲ هیچ همکاری نخواهم کرد. لطفا این آقایانی که می‌خواهند از اسم من برای تبلیغاتی استفاده کنند دیگر به این ماجرای خاله زنکی پایان دهند.

چاوشی و حاتمی‌کیا بر سر ادعای دروغین

چند روز قبل از فرارسیدن روز‌های برگزاری جشنواره فیلم فجر بود که اعلام شد قرار است محسن چاوشی خواننده بنام موسیقی پاپ ایران، تیتراژ فیلم «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا را بخواند. این موضوع در نشست نقد و بررسی این فیلم در برج میلاد از سوی اهالی رسانه مطرح شد و حاتمی کیا آن را رد کرد و روایت دیگری از ماجرا داشت. او اعلام کرد چاوشی این فیلم را دوست داشته و قصد دارد به صورت مستقل اثری را برای شهید چمران خلق کند.

آقای دعوایی موسیقی ایران

اظهارات حاتمی‌کیا این روز‌ها واکنش چاوشی را به همراه داشته است. او در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته است:

«علاج واقعه قبل از وقوع، به دلیل طرح ادعا‌هایی سراسر وارونه و کذب درباره نحوه همکاری بنده با پروژه چ، در نشست مطبوعاتی این فیلم در جشنواره، بهتر است همچون سنتوری اولین و آخرین تجربه ام در سینما باشد.»

گفته می‌شود دلیل اصلی عدم همکاری چاوشی با حانمی‌کیا، اظهارات جدید کارگردان این پروژه‌ی سینمایی در نشست خبری فیلم «چ» در جشنواره فیلم فجر بوده است.

با این حل هنوز هم کسی به طور دقیق نمی‌داند که حرف‌های حاتمی‌کیا صحت داشته یا محسن چاوشی.

نیش شهرام آذر به چاوشی در برنامه استعدادیابی

شهرام آذر که به خاطر گروه متبوع خود به «سندی» شهرت دارد، در یکی از برنامه‌های استعداد یابی خوانندگی درباره محسن چاوشی گفته بود: «صدای چاوشی صدای خودش نیست و با دستگاه درست می‌شود.»

خواننده موسیقی پاپ هم در واکنش این پُست را در اینستاگرام گذاشت: «من غریبم و غریب را کاروان سرا لایق است» و بعدتر هم از هواداران خود خواست «توهین نکنند» و در صفحه مجازی خواننده مدعی کامنت‌های توهین آمیز نگذارند.

آقای دعوایی موسیقی ایران

تمام این ماجرا‌ها درحالی بود که محسن چاوشی در جشنواره موسیقی فجر امسال به خاطر آلبوم «امیر بی گزند» برنده جایزه «باربد» در بخش «پاپ با کلام» شده است.

بسیاری معتقد بودند که اگر ادعای شهرام خان آذر را بپذیریم به این معنی است که او در آن سوی دنیا نکته‌ای را کشف کرده که انگار در اینجا اعضای هیأت داوران جشنواره موسیقی فجر از درک آن عاجز بوده اند.

این جنجال پیرامون چاوشی نیز به همین‌جا ختم شد.

شایعات بحث با سینا سرلک

گویا رابطه محسن چاوشی با هم صنفی هایش گاه در تنش بوده است. در قسمت نهم فصل دوم سریال «شهرزاد» قطعه‌ای با نام «تن‌ها امید زندگی» با صدای سرلک پخش شد که این قطعه و همین‌طور ماجرای حذف نام چاوشی از روی جلد سریال باعث ایجاد حاشیه شد.

پس از آن در قسمت یازدهم سریال و در حالی‌که قرار بود یک اثر دو صدایی با شعری از باباطاهر از چاوشی و سرلک منتشر شود، صدای سرلک به طور کلی از شهرزاد حذف و قطعه «کاش ندیده بودمت» چاوشی به صورت تک‌صدایی منتشر شد.

آقای دعوایی موسیقی ایران

البته سینا سرلک با حضور در برنامه مهران مدیری جای خالی چاوشی را در برنامه‌های تلویزیونی تایید و به نوعی اختلافش را با چاوشی تکذیب کرد، ولی عدم همکاری این دو هنرمند به حواشی دامن می‌زدند.

متلک تند آرش ظلی‌پور به محسن چاوشی

در یکی از قسمت‌های برنامه «سه ستاره» به اجرای آرش ظلی‌پور و احسان علیخانی ویژه عید ۹۶، احسان علیخانی مجری سرشناس تلویزیون در حالی که از اجرا‌های زنده حجت اشرف زاده، رضا یزدانی و امیر تاجیک تجلیل می‌کرد، گفت: «ما خواننده‌های زیادی داریم، اما کسی که زنده می‌خواند، خواننده واقعی است.»

این اظهار نظر علیخانی طعنه به محسن چاوشی تفسیر شد. چرا که پس از این سخن علیخانی، ظلی‌پور دیگر مجری برنامه با بیان اینکه «الان نصف خواننده‌ها از خودشان فیلم می‌گیرند در حالی‌که در راه پله قدم می‌زنند و می‌خوانند.»

آقای دعوایی موسیقی ایران

کمی پیش از این حرف ظلی‌پور، محسن چاوشی کلیپی از خود منتشر کرده بود که در آن در راه‌پله قدم می‌زد و می‌خواند. واکنش چاوشی این بار این بیت شعر «مصلحت نیست که از پرده برون افتد راز/ ور نه در مجلس رندان خبری نیست که نیست» بود. البته علیخانی بعد از این ماجرا، عذرخواهی کرد و گفت به هیچ عنوان منظورش چاوشی نبوده است و متوجه حرف آرش ظلی‌پور نشده است.

انتشار یافته: 75
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1399/02/27
اینم بگید که هیچ کدومش شروع کننده بحث نبوده . همه میدونیم چاوشی چقدر محبوبه و برای همینم اوردن اسمش واسه تبلیغات عده ای کارسازه
پاسخ ها
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
دقیقاً همینطوره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
آفرین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
شاید از صداش خوشم نیاد اما آدم محترمیه چون هیچ کدومو اون شروع نکرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
برترین ها چرا دست از سر چاووشی برنمیداری؟؟؟تو این دعوا هم کاملا مشخص بودطرف کی هستی و مخالف چاووشی.چندین مطلب کار کردین همشم برعلیه چاووشی.یبار تیتر میزنین توهین چاووشی به ابی.یبار حمله لشکر مجازیه چاووشی به پیج همسر ابی الانم که میخوای ثابت کنی دعواییه.عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.توهمین متناتون معلوم بود چاووشی شروع کننده نبوده ومجبور شده جواب بی ادبان رو بده.متاسفم برااین دشمنیتون
Maleki. Maleki. Maleki. Maleki
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
درود به شرفت محسن.
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1399/02/27
این متن نشون داده که همه به چاووشی توهین کردند و او محترمانه جوابشونو داد آدم بزرگی هست اما زن ابی بیشرمی رو به حد اعلی رسوند و جواب خوبی هم گرفت
پاسخ ها
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
والا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
دقیقا ایول
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
چرا در نیابید که همه شو آف است برای شهرت.
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1399/02/27
چاووشی مسخره ،من که هیچ کدوم آهنگاشو دوست ندارم.واسه دوتا سریال خونده هوا برش داشته.
پاسخ ها
palchemi
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
خوب هنرش رو دوست نداری دلیل نمیشه که حق رو به حق دار ندی
چاوشی هیچ وقت دعوا رو شروع نکرده
Shadow
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
شما سلیقه نداری
مهدی ۵۵
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
ازصداش خوش نمیاد ولی متاسفانه حق با چاوشیه
سامان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
ای بابا
چرا گفتی!
الان بنده خدا افسردگی میگیره خودکشی میکنه!
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1399/02/27
با دعوا و هوشیگری نمیشه ضعف را پنهان کرد،با این همه که گفتن یک کنسرت بذار تا ببینیم میتونی بدون دستگاه خواننده باشی،برگذار نکردی،تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها،مردمی باش مثل استاد شجریان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
کنسرت گذاشتن یا نگذاشتن ربطی به کسی نداره ، هنرمند دوست داشته باشه کنسرت میگزاره دوست نداشته باشه هم نمیگزاره.این موضوع در اختیار هنرمنده نه مخالفان هنرمند.

حتی درون موضوع هم حرف نزدی.موضوع اختلافات چاوشی با چند هنرمند دیگه بود.
سایه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
چه چیزکی باشه
چه چیزکی نباشه
مردم گویند چیزها
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1399/02/27
خیلی به خواننده محسن چاوشی علاقه داشتم بعد درگیری با ابی خودشو خیلی بی ارزش کرد و حقیر کرد یه ادم چاپلوس خودشو نشون داد
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1399/02/27
دیگه از یه خواننده ماشینی که تو عمرش جرات یه کنسرت گذاشتن نداره چه انتظاری میشه داشته باشی که صداش با دستگاه میکش میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
همین خواننده به قول تو ماشینی پرطرفدارترینه تو ایران. اکه تو هم مردی و اگه عرضه داری توهم بیا ماشینی بخون اگه اینقدر آسونه. لطفا حرف مفت نزنید.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
خیلی بیجا کردی ابی کیه مگه؟ چاووشی چاپلوسه یا اینایی که رفتن چاپلوسی عربستان؟ نفهمی یا خودتو زدی به نفهمی؟
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1399/02/27
به جرات میشه گفت آقای چاووشی بی حاشیه ترین و اخلاق مدارترین خواننده پاپ هست، مسلما این هجمه علیه ایشون یه چیز عادی هست.
ایشون فردی متعهد هستن و مسلما این قضیه به مزاج برخی افراد ولنگار خوش نمیاد و با این هجمه ها سعی در تخریب آقای چاووشی دارن و اینجوری میخوان ذات پلشت خودشون رو پنهان کنن.
البته تیتر شما هم کم شیطنت نداره...!!!
پاسخ ها
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
گل گفتی
iran
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
دقیقن....چرا کسی از اقدامات خیرخواهانه ایشون نمیگه؟...آدم های شریفی مثل ایشون حقیقتن کم پیدا میشن....کاش قدرشناس باشیم و الکی روی کسی اسم نزاریم
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1399/02/27
خجالت بکش نویسنده مغرض
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1399/02/27
محسن چاوشی عشق است بخدا
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1399/02/27
این دعوا رو مهشید حامدی شروع کرد.چاوشی از خودش و اعتقاداتش دفاع کرد.شما چرا از غربتی ها حمایت میکنید؟
پاسخ ها
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
والا ب خدا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
دقیقا
اشنا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
عالییییی
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1399/02/27
چون هر چیز بنجل و بی‌مصرف چون چاوشی در ایران طرفدار دارد. زیادن ازین دست. تتلو چاوشی و......
پاسخ ها
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
تو چی میگی بابا:/
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
تو بیا برو تو کوچه
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1399/02/27
یه جوری میگه دعوایی خوبه هیچ حاشیه ای نداره اگه جایی هم حرف میزنه در جواب توهین به هنر و شخصیتشو در دفاع از خودشه انتظارتون اینه که مثل احمق ها بشینه و کیسه بکس دوستان و دشمنان باشه؟
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1399/02/27
آدمهای توخالی معمولا از همه طلبکارن
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1399/02/27
حالا اینا همه رو توضیح دادید که چی بگید ؟؟؟اینکه چاوشی با خیلی ها اختلاف داره؟منظورتون چی بود؟
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1399/02/27
محسن چاوشی هر چی میشه فقط محبوبیت بیشتر میشه برای من کاش در جواب ابی میگفتی من رویایی دارم رویای آزادی رویایی که توش موشک سر بچه نمیریزه تا بفهمه خودش رو مسخره کرده و رفته برا عربستان کنسرت گزاشته فقط هم مسته لامصب
پاسخ ها
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
ای کاش
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1399/02/27
اتفاقا آقای چاوشی کارش درسته ولی بعضی ها دوست دارن که به حاشیه ببرنش الان خیلی از خواننده ها میان کنسرت می زارن بعد گندش در میاد که پلی بک خوندن کارت درسته آقای چاوشی عزیز
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1399/02/27
ایران همینه دیگه معروف باشی و پیشرفت کنی و مخصوصا مردم دوستت داشته باشن حاشیه ها درست میشه و جلوی پیشرفتت رو با کوباندن های بسیار میگیرند
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1399/02/27
با مهشید دعوا داشت به مهشید هرچی دلش میخواست بگه ، به ابی و شادمهر چکار داره؟

بدل بی کیفیت قمیشی آن هم به زور میکس و مسترینگ و نرم افزار تغییر صدا
پاسخ ها
Shadow
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
چاوشی صداش مال خودشه. اینو قبلا هم در قالب یک فیلم به همه ثابت کرده
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1399/02/27
صدای پیر و خسته ای که اصلا قابل تحمل نیست
تو صدات رو میسازی حداقل یه تن ملایم تر و قشنگ تر بهش زده
پاسخ ها
Shadow
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
تو چی میدونی موسیقی چیه؟
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1399/02/27
کاملا مشخصه نویسنده این متن با چاووشی مشکل داره
چون تو هیچ کدوم از این مواردی ک ذکر شد مقصر چاووشی نبوده و شروع کننده کس دیگه ای بوده
پاسخ ها
Shadow
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
کاملا درست گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
انقد مینویسم تا ارسال بشه.این مجله ثابت کرد با چاووشیه عزیز مشکل داره.عمدا این تیترارو میزنه
United States
17:53 - 1399/02/27
واسه اینکه اصلا چیزی توچنته نداره اهنگ هاش هم باتدوین وتنطیم دستگاه درست می کنه
چراتاحالا کنسرت نداشته چون توان اجرای زنده نداره کاراش بادستگاه هست واصلا صدانداره وچیزی ازموسیقی نمی فهمه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
کلمه فوبیای اجتماعی به گوشت خورده ؟
Shadow
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
حاجی چرا چرت و پرت میگی؟ چاوشی قبلا در قالب یک فیلم ثابت کرد که صداش واقعیه. به شما چه مربوطه که کنسرت نمیده؟ موفقیت دیگران رو نمیتونی ببینی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
من واقعا موندم این دستگاه ، دستگاه کردن یعنی چی واقعا !! اگه اینطوری میشه منم همین الان خواننده میشم با دستگاه .. آقای چاووشی صداش خاصه یه هنرمند واقعیه بعضی ها هم همیشه دنبال زمین زدن بقیه هستن
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1399/02/27
چاوشی از چشمم افتاد اخه چطور به سلطان صدا اقای ابی توهین کردی بی ادب نمیدونی

اقا ابی امپراطور خواننده فارسی زبانان هستش
United States
22:21 - 1399/02/27
ابی کی باشه رفته اونور عیاشی و خوش رقصی برای عربستان اونوقت به کسی که به شاه مردان عشق میورزد میگه عرب پرست .
خدایا چرا ابی و اهل بیت ملت رو احمق فرض کردن .
التماس تفکر
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/02/27
این تیتر رو عوض کنید .. من طرفدار چاووشی نیستم ولی این زن ابی بود که یهو حمله کرد ...اونم کاملا مشخصه قصدش چی بود ..
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1399/02/27
برترین ها یه نگاه به خبرها و تیترهایی که برای چاووشی زدی بنداز چه خبره از چاووشی خوشت نمیاد یا موضوع چیز دیگه ای هست
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1399/02/27
تا صد سال دیگه مثل چاوشی نمی یاد
الانم برا این مزخرفات اینقدر شلوغ کاری نکنید معلومه می خوان از اسم و شهرت و محبوبیت همچین کسی سو استفاده کنن
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1399/02/28
چون مصرف کننده مواد هست ثبات اخلاقی ندارد
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1399/02/28
واقعن چه معنی داره که خواننده و مردی به این بزرگی و فرهیختگی رو آقای دعوایی اسم میزارید؟؟ اگه شما دعوا رو طلب نکنید مطمئن باشید دعوایی هم نمیشه
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1399/02/28
چاوشی از اینجور مشکلات و دعوا ها زیاد داشته و ماشاالله به غیرتش که هر وقت لازم بوده، جواب خیلیا رو داده. این لس آنجلسی های بی غیرت وطن فروش، در حدی نیستن که بخوان جایگاه محسن چاوشی رو خدشه دار کنن. اگه واقعا جیگر داشتن و به مردمشون اهمیت میدادن، اینطوری برای سعودی ها خوش رقصی نمیکردن. واسه اعتقاد خواندن شرف داره به واسه پول خواندن بی غیرتا. اون زنیکه کی باشه که بخواد راجب امام علی (ع) اظهار نظر کنه. من اصلا نمیگم ابی خواننده بدیه، من میگم تنها عامل محبوبیتش بین مردم، صداشه و باید مواظب باشه که همین یدونه رو از دست نده. وسلام
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1399/02/28
مهم صدای دلنشین اقای چدوشی است حال میخواهد با دستگاه باشد یا بی دستگاه واقعا بر دل نشینو هر آنچه از دل برآید
زنده باد چاوشی عزیز
Iran, Islamic Republic of
06:43 - 1399/02/28
همین عربها وقتی پولشان را نشان می دهند لوس انجلسیها حاضر جای دوست ودشمن را هم نشان بدهند. ولی وقتی پای مقدسات به میان می آید ذات کثیفشان را نشان میدهند. دم چاووشی گرم
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1399/02/28
اقای چاوشی من صدای شما رو شنیدم صدای اقای ابی رو هم شنیدم خدایی خودت بگو تو صدایی هم داری که ادعا میکنی یکم غرور رو بزار کنار خودت قضاوت کن اهنگ بیشتر از صدای شماست نفسم که نداری. بخونی چقدر ادعا چقدر غرور خجالت داره واقعا.
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1399/02/28
والا اینایی که من خوندم، هیچکدومش مقصر چاووشی نبود.
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1399/02/28
دوست گرامی، ویدئویی که از ابی پخش شد مربوط به این داستان نبوده، و زمانش مربوط به خیلی وقت پیش بوده و ربطی به این قضیه نداشته، ابی تو این قضیه هیچ اظهارنظری نکرده.
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1399/02/28
متاسفم واسه جماعت کج سلیقه و البته تحت تاثیر تبلیغات پوچ آشنا، از کی این مقلد و ناله های دلِر وارش شدن محبوب و و ابی منفور!!!! متاسفم واسه جماعت حاشیه نشین و حاشیه بین و حاشا کار این سرزمین،تو مال هنر نیستی ،برو همون شمشیرت رو بچرخون که اوج هنر سخیفت همینه مقلد..
پاسخ ها
1339
United States
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
دمت گرم
Shadow
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
بروبابا. یعنی میگی آقای چاوشی بزاره که این زنیکه هر توهینی دلش خواست به امام علی علیه السلام بکنه و ساکت بمونه؟ واقعا بی غیرتی. چاوشی پای اعتقاد وایستاده و ابی پای پول. رقصاندن شمشیر ذوالفقار شرف داره به رقصیدن برای عربستان.
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1399/02/28
هرکی قوی تره دشمناش بیشتر.فقط میخان بکشنش پایین
پاسخ ها
درویش علی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
من دوستار موسیقی سنتی هستم ولی وقتی آهنگ محسن چاوشی را اتفاقی شنیدم بسیار برایم خوش آهنگ و دل نشین بود گاهی اوقات گوش میدم محسن چاوشی اصالتاً کُرد است بنا بر این غیرتمند می باشد (پژی کرد)اشعار خوبی را انتخاب و خیلی خوب به اجرا میگذارد چه با ماشین چه بدون ماشین بی جا وبی مقدمه بهش به خاطر مدح مولا علی حمله کردن و مورد تو هین قرارش دادند شما با شید چه وا کنشی از خود نشون میدید لابد میروید صورت طرف را هم می بوسید و بابت توهینی که به شما کرده ازش تشکر می کنید این پاچه خواریها از کرد زاده بعیده پژی کرد کسکم نیر چاوانمی.لقب دعوا بهت دادند بجای مدال کرد متعصب وطن دوست زنگ صدات تو دوست دارم انتخاب اشعارت فوق العاده است یه جورایی به سنتی نزدیک است .سنتی های استاد عژیژ گورا صدیق تعریف کرد زو وان که فارسی می خواند را همیشه گوش میدم کرد مرد است. جانم به قربان تو و کسانی که در مدح و وصف مولا علی نغمه سر دادند استاد شاعر نویسنده خواننده نوازنده و مبارز انقلابی عزیز جان و دل واز خانواده بسیار مذهبی سید مصطفی موسوی با اسم هنری درویش مصطفی جاویدان هم از منال خومان.بی.کرمانشانی. بیشتر آهنگ هاش در مورد ائمه بخصوص مولا علی بود ایشاءالله هم نشین مولا علی باشد خدا رحمت اش کند همه آلبوم هاش برای من ارزشمند بود و هنوز هم گوش میدم خدا با شماست آهنگی که در وصف مولا علی خواندی بیمه خوا گورا(خدای بزرگ)شدی من کرد نیستم ولی کرد و کردی رو دوست دارم تا حدی که کامل کردی زانم.یکی از سه برادر (کرد.لک.لر.) هستم به همین دلیل یاد گیری زبان کردی برایم آسان بود من لکم با یه لک وصلت کنم میشم لک لک .اگه تمایل به مکه رفتن پیدا کنم که بعید میدونم میشم حاجی لک لک دست خوش باوانم.
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1399/02/28
همه میدونن که چاووشی فرد قابل احترامیه این حرفا فقط برای لکه دار کردن یه فرد درست و حسابیه بهش احترام میذارم چون ادمه درستیه
Iran, Islamic Republic of
03:57 - 1399/02/29
محسن چاوشی عارف مسلکه
و چیزی فراتر از یک خواننده
Germany
07:01 - 1399/02/29
در عصر و زمانه ای که برای دیده شدن، عده ای از سروکول هم بالا میرن ،این خواننده محبوب و محجوب حتی حاضر به اجرای کنسرت نیست، جفایی است نامردمی که با تازیانه تهمت و تخریب او را برانیم.
پاسخ ها
درویش علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
پسر گلکم تو مگه تو این مملکت زندگی نمی کنی ؟شما که در غرب و بعد جنوب و بعد تهران و شمال این مملکت تا جایی که من میدونم زنگی کردی در ای صورت متعجبم که در قبال کارکرد طلب حق زحمتی که کشیدی کردی؟ چرا به در ازای زحمتی که کشیدی از کسی که خودش و کارگردان فرض میکند در خواست دست مزد کردی؟که به حاشیه ببرد.تو که خیلی خوب و بهتر از من زانی که کارگردانانی هستند که پول قلمبه از کسی میگیرند که یه نقش چند ثانیه ای بهش بدن نه دیگه به حلال و حرومش نه به توانایی اش نه مدرک تحصیلی اش کار دارند فقط پول ازش بگیرند گوشت روباه واسه اش حلال میکنند چیزی دیگر هم بخواهد تقدیم اش می کنند.اینا دست بگیر دارند نه دادن جق .مولا علی تنها امامی هست که بین شیعه و سنی مشترک و محبوب است و حتی بین ارامنه و بیشتر یهود توهین به مولا و پادشاه دو جهان و نماد و سنبل بشریت یعنی توهین به کل انسانیت.اگر عرب بد باشد چرا می روند برایشان رقاصی می کنند داعش توسط عربستان تقویت می شود.و سر جوانان وطن را میبرند بعد همین دور از بشر ها برای آنها مجلس بزم و شادی راه می اندازند.
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1399/02/30
نمیدونم کی اینو نوشته ولی اگه ببینمش میفرستمش اون دنیا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج