این حرکت در باشگاه پرسپولیس مجرمانه است
۹۹۵۲۵۱
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷
۲۱۶۰ 
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به انتقاد از اقدام اخیر در این باشگاه برای ارائه اسناد محرمانه و انتشار آن توسط رسانه‌ها پرداخت.

ورزش سه: معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به انتقاد از اقدام اخیر در این باشگاه برای ارائه اسناد محرمانه و انتشار آن توسط رسانه‌ها پرداخت.

 مهدی خواجه‌وند در گفت‌وگو با اپلیکیشن پرسپولیس در خصوص انتشار برخی از اسناد و مدارک این باشگاه در رسانه‌ها گفت: اسنادی که منتشر شده اسناد محرمانه باشگاه پرسپولیس است و حتی رسانه‌هایی که به انتشار این اسناد می‌پردازند باید در این زمینه پاسخگو باشند. مطمئنا باشگاه پرسپولیس پیگیر این مسئله خواهد بود چرا که برای ما مهم است بدانیم اسناد باشگاه چطور و توسط چه کسی یا کسانی به بیرون درز پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: مطمئنا رسانه هایی که این اسناد را منتشر می‌کنند هم باید پاسخگوی این اقدام خود باشند. برخی از این اسناد می‌توانند اسناد درستی نباشند. ممکن است که این اسناد دچار تغییراتی شده و یا اینکه باطل شده باشند. اینکه هر سندی منتشر شود دلیل بر این نیست که حتماً این سند متعلق به باشگاه و معتبر باشد. اسنادی در باشگاه وجود دارد که برای ما مهم است. صرف نظراز شایعاتی که وجود دارد ما این مسائل را پیگیری خواهیم کرد. باشگاه پرسپولیس مطمئناً حق شکایت را برای خود درخصوص این موارد محفوظ می‌داند و هواداران مطمئن باشند که این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و از حق باشگاه نخواهیم گذشت.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در توضیح این اقدام گفت: اسنادی که متعلق به باشگاه پرسپولیس است و در رسانه‌ها منتشر شده از دو راه می‌تواند به دست برخی از رسانه‌ها رسیده باشد. این اسناد یا از طریق مجرای غیرقانونی و غیررسمی به دست برخی از رسانه‌ها رسیده که با توجه به نوع دسترسی، می‌تواند دارای وصف مجرمانه باشد. یا اینکه این اسناد از طریق افرای به دست برخی از رسانه‌ها رسیده که امکان دسترسی به اسناد باشگاه را دارا بوده‌اند.

اگر این موضوع صحت داشته باشد با توجه به این که این افراد به دلیل رابطه کاری به صورت امانی و وکالتی به این اسناد دسترسی داشتند این اقدام مصداق کار غیر حرفه‌ای و غیر اخلاقی است و از آنجایی که این اسناد به صورت امانی در دسترس این افراد بوده به همین دلیل سوءاستفاده از این موضوع صورت گرفته و این اقدام مجرمانه تلقی می‌شود چرا که سوءاستفاده از امانت، جرم است. مطمئنا باشگاه پرسپولیس پیگیر این موضوع خواهد بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1399/02/28
آخه داداش مگه لنگ می‌داند که قانون چیست؟
پاسخ ها
شیشتقلال سوراخ است⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
نه کیسه کشیدن قانون داره...
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1399/02/28
چه جالب مگه لنگ قانون هم دارد
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج