شغل جدید مربی محبوب تراکتوری‌ها
۹۹۵۲۶۲
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۷
۳۳۵۶ 
تونی اولیویرا مربی محبوب تراکتوری ها این روزها به عنوان کارشناس در یک شبکه پرتغالی به تفسیر فوتبال این کشور و البته بازیکنان پرتغالی حاضر در لیگ های مختلف به دنیا می پردازد.

ورزش سه: تونی اولیویرا مربی محبوب تراکتوری ها این روزها به عنوان کارشناس در یک شبکه پرتغالی به تفسیر فوتبال این کشور و البته بازیکنان پرتغالی حاضر در لیگ های مختلف به دنیا می پردازد.

سرمربی پرتغالی و محبوب تبریزی ها که در دوران حضور خود در این تیم موفق شد به عنوان یک مربی محبوب در دل هواداران این تیم جا باز کند، این روزها و در حالی که روی نیمکت هیچ تیمی نمی‌نشیند در پرتغال به برنامه سازی و البته کارشناسی آن مشغول است.

تونی اولیویرا این برنامه را به صوت هفته ای و یا دو هفته ای یک بار این برنامه را در یکی از شبکه های تلویزیونی در پرتغال به روی آنتن می برد و در آن درباره فوتبالیست های پرتغالی حاضر در لیگ این کشور و البته دیگر لیگ های فوتبال دنیا از جمله ایران به صحبت می پردازد.

او در این باره می گوید: ما فوتبالیست های پرتغالی لیگ را به دقت تفسیر می کنیم و درباره بسیاری از آنها خارج از لیگ پرتغال و در دیگر لیگ های دنیا نیز صحبت می کنیم. ما حتی بازیکنانی که در لیگ ایران بازی می کنند را هم بررسی می کنیم.

تونی اولیویرا در این باره ادامه داد: در این برنامه من درباره بازی های لیگ ایران و البته تراکتور هم صحبت می کنم و یکی دیگر از آیتم های من در این برنامه هفته ای یا دو هفته ای، بررسی بازیکنان ایرانی حاضر در فوتبال پرتغال، بازیکنانی مانند مهدی طارمی است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1399/02/29
تونی انصافا ادم دوست داشتنی و شخصیت دلسوز و‌خوبی داشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج