نیمکت آبی‌ها به فرهاد می‌رسد یا امیر؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۹۶۴۸۹
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
۲۳۷۱
چه بخواهیم و چه نخواهیم قلعه‌نویی که امسال با سپاهان توفیقی کسب نکرده از گزینه‌های نیمکت استقلال برای فصل آینده است، اما این مسئله به خیلی چیز‌ها بستگی دارد.

خبرورزشی: از همان روزی که سپاهانی‌ها در خود اصفهان حاضر به بازی با پرسپولیس نشدند، می‌شد حدس زد که این کارشان ترکش‌های زیادی دارد. همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد کمیته انضباطی این بازی را ۳ بر صفر به سود پرسپولیس اعلام و کمیته استیناف هم پس از مدتی حکم را تأیید کرد. قبل از این اتفاقات خیلی محترمانه به تابش مدیرعامل سپاهان گفتند استعفا بده و برو که این اتفاق هم رخ داد. بعد شایعه شد که قلعه‌نویی فصل آینده در سپاهان نمی‌ماند و جایش را به محرم نویدکیا یا یک مربی دیگر می‌دهد. همزمان در تهران خیلی‌ها از اختلاف مجیدی و سعادتمند گفتند و اینکه فرهاد تا حالا به دفتر سعادتمند نرفته و دوست داشت موسوی یا خلیل‌زاده مدیرعامل استقلال شوند (جالب اینکه موسوی با قلعه‌نویی هم ارتباط خوبی دارد).

چه بخواهیم و چه نخواهیم قلعه‌نویی که امسال با سپاهان توفیقی کسب نکرده از گزینه‌های نیمکت استقلال برای فصل آینده است، اما این مسئله به خیلی چیز‌ها بستگی دارد؛ مثلاً اینکه استقلال و سپاهان در ادامه فصل فوتبالی ۲ بار باید با هم بازی کنند، یک بار در دور برگشت لیگ برتر (بازی رفت در اصفهان ۲-۲ شد، اما استقلال بهتر بازی کرد) و یک بار هم در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی که بازی به مراتب حساس‌تری است و خیلی‌ها برنده آن بازی را قهرمان جام حذفی می‌دانند (هر چند که پرسپولیس هم در جام حذفی هست).

در شرایط فعلی هواداران استقلال بین امیر و فرهاد دومی را ترجیح می‌دهند؛ یک مربی جوان و آینده‌دار که تا امروز در مقام سرمربی برای استقلال بد کار نکرده و حتی با پیروزی در شهرآورد هم ۳، ۴ دقیقه بیشتر فاصله نداشت. مجیدی اگر بتواند سپاهان قلعه‌نویی را در جام حذفی شکست دهد مسلماً میخ خود را روی نیمکت آبی‌ها کوبیده و بعید است که سعادتمند بتواند حتی با فشار از بالا او را برکنار کند. امیدواری فرهاد به این است که فعلاً بازیکنان استقلال و بخش اعظم هواداران پشتش هستند، اما همه این چیز‌ها می‌تواند موقتی باشد و اگر مجیدی باخت‌های بدی بدهد (مثل همان بازی با سپاهان در جام حذفی) مسلماً هم بازیکنان پشتش را خالی می‌کنند و هم هواداران و کانال‌های هواداری که در عرض ۲۴ ساعت ناگهان نظرشان عوض می‌شود. همین کانال‌ها تا چند روز پیش علیه احمد سعادتمند بودند، اما حالا طوری از او حمایت می‌کنند که...

یک قانون نانوشته می‌گوید در پرسپولیس و استقلال حتماً باید نتیجه بگیری تا بمانی و حتی فوتبال زیبا در درازمدت یک مربی را گارانتی نمی‌کند. مجیدی اگر نتیجه بگیرد شاید تا ۴، ۵ سال دیگر هم سرمربی استقلال باشد و مسلماً اکثر هواداران هم حمایتش می‌کنند، اما اگر نتیجه نگیرد حتی شاید فصل بعد هم نباشد. فعلاً که هواداران استقلال او را به قلعه‌نویی و هر مربی دیگری ترجیح می‌دهند، اما فردا را هیچ‌کس ندیده است.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1399/02/30
اون از بازوبند اینم ازنیمکت!چرا نمیزارین استقلال یه روز خوش داشته باشه!!نه نیمکت تغییر پیدا میکنه نه کاپیتان دست از سر استقلال بردارید ب قهرمانی تیمتون برسید حاجی.اقا کاری ب کارمون نداشته باشین
-
17:34 - 1399/02/30
معلومه فقط داداش فرهاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر