واکنش نظری به مخالفت استقلالی‌ها با تست کرونا
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۹۶۵۷۴
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
۱۱۶۰
عضو هیات مدیره استقلال می گوید مخالفت برخی از استقلالی ها برای انجام تست کرونا در بیمارستان قابل گفت‌وگو است و می توان فضایی را ایجاد کرد که این تست در محل تمرین انجام شود.

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات مدیره استقلال می گوید مخالفت برخی از استقلالی ها برای انجام تست کرونا در بیمارستان قابل گفت‌وگو است و می توان فضایی را ایجاد کرد که این تست در محل تمرین انجام شود.

حجت نظری، عضو هیات مدیره استقلال درباره مخالفت برخی از استقلالی ها برای شرکت در تست کرونای دست جمعی این تیم در بیمارستان جم - که فردا انجام می شود - به علت احتمال آلودگی فضای بیمارستانی گفت: در هر حال می توان فضای ایزوله را برای تیم استقلال ایجاد کرد. واقعیت این است که تست کرونا باید انجام شود تا خدای نکرده فرد مبتلایی در تیم وجود نداشته باشد.

وی افزود: اگر افراد چنین دغدغه ای را دارند، می توانیم فضایی را ایجاد کنیم که در محل تمرین تست بدهند. این موضوع قابل گفت‌وگو است.

عضو هیات مدیره استقلال درباره حقوق پرداختی به او از سوی این باشگاه برای شرکت در جلسات گفت: من فقط حق الجلسه شرکت در شورای شهر را دریافت می کنم و از هیچ کمیته یا شورای در مدیریت شهری پولی دریافت نمی کنم.

وی با اظهار بی اطلاعی از جزییات تحقیق و تفحش از باشگاه استقلالی و گزارش برخی تخلفات مالی گفت: من در جریان گزارش مجلس محترم شورای اسلامی نیستم. مجلس نهاد قانون گزاری و تصمیم گیر است و این گزارش معتبر است. بعد از تعیین تکلیف گزارش توسط نهادهای ذی ربط و ارائه گزارش از سوی افراد مختلف، می توان این گزارش را مورد رسیدگی قرار دارد.

نظری درباره استعفای منزوی از هیات مدیره این باشگاه و موافقت با این استعفا اظهار کرد: تا زمانی که در جلسه حضور داشتم بحثی درباره استعفای آقای منزوی مطرح نشد. من به علت روزه بودن، جلسه را زودتر ترک کرد.

عضو هیات مدیره استقلال درباره اظهارات منزوی مبنی بر این که هنوز قرارداد با اسپانسر باشگاه نهایی نشده و ظاهرا قرار است بندهایی اضافه شود، گفت: راجع به این مطلب صحبت هایی در جریان است. مساله مهم این است که نمی خواهیم بعدا برای اعضای هیات مدیره یا مدیرعامل مشکلی پیش باید. باید پیش از عقد قرارداد با کارگزارجدید، تلکیف کارگزار قبلی روشن شود. یا باید قرارداد قبلی اقاله شود یا یکی از طرفین قرارداد را براساس مستندات، فسخ کند. فعلا این اتفاق رخ نداده است.

نظری در واکنش اینکه در قرارداد اسپانسر فعلی بند فسخ وجود ندارد، گفت: همیشه امکان توافق وجود دارد. بالاخره باید تعیین تکلیف شود. نمی توان هم‌زمان با دو نفر قرارداد بست.

وی درباره میزان مبلغ پرداختی از سوی کارگزار به این باشگاه گفت: واقعا از این عدد اطلاع کامل ندارم و اجازه دهید عددی را مطرح نکنم.

این عضو هیات مدیره درباره کوچک تر شدن هیات مدیره این باشگاه در ماه های اخیر و وجود اختلافات میان اعضا،، به شوخی گفت که اعضا به خاطر ماه مبارک رمضان وزن کم می کنند و نفرات هم کمتر می شود.

او درباره احتمال واگذاری ورزشگاه های امام رضا و شهید کاظمی به استقلال و پرسپولیس برای فراهم شدن شرایط دو باشگاه برای عرضه در بورس اظهار کرد: درباره انتقال مالکیت دو ورزشگاه امام رضا و شهید کاظمی هنوز صحبت اساسی صورت نگرفته و برخی صحبت های کلی مطرح شده و درباره اینکه تکلیفشان مشخص شود، در نهایت با توجه به مالکیت وزارت ورزش و جوانان، باید بین دو نهاد مدیریت شهری و وزارت ورزش گفت‌وگو صورت گیرد. تا به حال گفت و گوی جدی صورت نگرفته و عمدتا نسبت به فضاهایی صورت گرفته که در اختیار یا مالکیت وزارت ورزش و جوانان است و بناست که به این دو باشگاه واگذار شوند. درباره استقلال کمپ مرغوبکار و مرحوم ناصر حجازی با موافقت وزیر ورزش و جوانان به نام این باشگاه می خورد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1399/02/30
خدایا اینا کی هستن دیگه
صد رحمت به بنی اسراییل
از این به بعد بگین ایراد بنی کیسه ای
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1399/02/30
اینا که با همه چی مخالف هستن .
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1399/02/30
اینها همه بهانه است میخواهند لیگ شروع نشود که افتضاح ببار نیارند چون میدانند در لیگ نتیجه نخواهند گرفت فرهاد هم جای پای امیر لابی باز گذاشته که با پرسپولیس بازی نکرد
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1399/02/30
یعنی اینقدر سخته تحمل قهرمانی پرسپولیس یکی تو رختکن قائم میشه یکی برای آزمایش نمیره یکی زلزله رو بهونه میکنه. گیریم این فصل تعطیل، فصل بعد چیکار میکنید کجا در میرید. عزیزم این فقط فوتباله،ورزشه،قرار نیست کاریتون بکنن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
انجمن پرستاری ایران_3
شیرآلات زمانی_4
انجمن پرستاری ایران_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
انجمن پرستاری ایران_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر