تصمیم در مورد استقلال و پرسپولیس غلط بود
۹۹۶۷۲۴
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸
۱۱۴۷
پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه تصمیم در مورد دو تیم پرطرفدار تهران غلط بود گفت: یکی از مشکلات اصلی استقلال در مورد بازیکنان خارجی، انتصابات پیوسته مدیران این تیم است.

خبرگزاری مهر: ستار همدانی در مورد اینکه رسماً اعلام شده استقلال و پرسپولیس حق جذب مربی و بازیکن خارجی ندارند، گفت: این یک شیوه غلط است که نمی دانم چطور به یک باره تصمیم بر این گرفته شده اجازه ندهند سرخابی ها از مربی و بازیکنان خارجی استفاده کنند.

وی ادامه داد: کشور ما پتانسیل حضور بازیکن باکیفیت خارجی را دارد اگر قرار است استقلال و پرسپولیس محروم باشند باید این اتفاق برای همه تیم ها بیفتد نه اینکه فقط این دو تیم شامل این موضوع شوند و سایر تیم ها بتوانند بازیکن خارجی جذب کنند.

وی تاکید کرد: طی سال های گذشته بازیکنان خارجی باکیفیت همچون تیام، دیاباته، جباروف و پاتوسی به فوتبال ایران آمدند و عملکرد خوبی هم از خود ارائه دادند. متاسفانه به دلیل اینکه زیرساخت فوتبال ما مشکل دارد، منابع مالی ما تامین نمی شود این مشکلات رخ می دهد. در هیچ جای دنیا سابقه نداشته در لیگ یک کشور برخی تیم ها را از داشتن بازیکن خارجی محروم کنند، مشکل اصلی استقلال و پرسپولیس اتفاقات پی در پی است. کار از ریشه خراب است و اگر یک مدیر مدت ها بتواند در تیمش باقی بماند هرگز چنین شرایطی پیش نخواهد آمد.

همدانی تاکید کرد: متاسفانه برخی ها که به آنها دلال گفته می شود با آوردن بازیکنان بی کیفیت و هزینه های کلان باعث شدند تا استقلال و پرسپولیس بدهی های زیادی بابت این موضوع داشته باشند و همین مساله باعث شده تا وزارت ورزش دستور به ممنوعیت ورود بازیکنان و مربیان خارجی برای استقلال و پرسپولیس بدهد.

ستار همدانی در ادامه خاطرنشان کرد: در هر صورت باید این موضوع را بپذیریم حالا باید به بازیکنان خودمان اهمیت بیشتری بدهیم گرچه این موضوع هم می تواند به رشد بازیکنان ما کمک کند اما حضور بازیکنان با کیفیت خارجی می توانست تاثیر مثبتی در فوتبال ما داشته باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج