گلزار با «گیسو» بازمی‌گردد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
لایکو_4
لایکو_2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۹۶۸۴۸
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
۶۰۰۸
حدود یک سال پیش محمدرضا گلزار با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود، از امضای قرارداد فصل دوم سریال «عاشقانه» خبر داد و حضورش در این سریال قطعی شده بود، اما آغاز پیش‌تولید فصل جدید با نام «گیسو» و انتشار خبر رسمی پیوستن گلزار به این سریال در رسانه‌ها، مهر تاییدی بر آن خبر بود که تابستان سال گذشته از سوی محمدرضا گلزار اعلام شد.

روزنامه خراسان - مائده کاشیان: حدود یک سال پیش محمدرضا گلزار با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود، از امضای قرارداد فصل دوم سریال «عاشقانه» خبر داد و حضورش در این سریال قطعی شده بود، اما آغاز پیش‌تولید فصل جدید با نام «گیسو» و انتشار خبر رسمی پیوستن گلزار به این سریال در رسانه‌ها، مهر تاییدی بر آن خبر بود که تابستان سال گذشته از سوی محمدرضا گلزار اعلام شد.

گلزار با «گیسو» بازمی‌گردد

شکست با «برنده باش»

سال ۹۸، اولین حضور محمدرضا گلزار در قاب تلویزیون به عنوان مجری و فروش خوب فیلم «رحمان ۱۴۰۰» در گیشه می‌توانست برای این بازیگر اتفاقات مهمی را رقم بزند، اما اوضاع با توقف پخش مسابقه «برنده باش» و توقیف فیلم «رحمان ۱۴۰۰» در ابتدای راه اکران، طور دیگری پیش رفت. «برنده باش» طبق فتوای مراجع تقلید مصداق «شبه قمار» شناخته شد و «رحمان ۱۴۰۰» به دلیل اکران نسخه‌ای از فیلم که ممیزی در آن اعمال نشده بود، از پرده پایین کشیده شد. البته این فیلم و اجرای گلزار در آن مسابقه، مورد انتقادات فراوانی بود و گلزار از نظر حرفه‌ای به توفیق خاصی دست نیافت، اما او با «برنده باش» و «رحمان ۱۴۰۰» می‌توانست در جذب مخاطب و فروش در گیشه، شکست نخورد.

فروش ۳۳ میلیاردی در گیشه

گلزار سال ۹۸، با دو فیلم «رحمان ۱۴۰۰» ساخته منوچهر هادی و «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی روی پرده سینما دیده شد که هرکدام به ترتیب حدود ۵/۲۲ و ۵/۱۰ میلیارد تومان در گیشه فروختند. او پس از تجربه ناموفق این دو فیلم، سال گذشته در هیچ فیلمی ایفای نقش نکرد. گذشته از کیفیت فیلم‌ها، «رحمان ۱۴۰۰» به دلیل توقیف و «ما همه با هم هستیم» به علت رقم فروش پایین نسبت به حضور تعداد زیادی از ستاره‌های سینما در فیلم، تجربه‌های ناموفقی در کارنامه گلزار به حساب می‌آیند.

دوری از سینما

محمدرضا گلزار در طول یک سال گذشته که از سینما فاصله گرفت، بیشتر به سمت موسیقی رفت. او تابستان ۹۸ در شهر‌های مختلف ایران کنسرت برگزار کرد و آبان‌ماه هم کنسرت پرحاشیه‌ای در لس‌آنجلس داشت. او همچنین تک قطعه‌ای به نام «ساحل» را هم منتشر کرد. انتشار مطالبی درباره فروش نرفتن بلیت‌های کنسرت او در اوایل بلیت‌فروشی، باعث شد از سوی مخالفان و منتقدانش مورد هجمه قرار بگیرد. گرچه این بازیگر در فیلم تازه‌ای بازی نکرد، اما در عرصه موسیقی حضور پرسروصدایی داشت و درگیر حواشی شد. به تازگی صحبت‌های وحید یامین‌پور درباره دستمزد بالای او برای اجرای مسابقه «برنده باش» بار دیگر نام او را بر سر زبان‌ها انداخت و مورد انتقادات تازه‌ای قرار گرفت.

گلزار با «گیسو» بازمی‌گردد

موفقیت «گیسو» در هاله‌ای از ابهام

اکنون گلزار پس از یک سال به نمایش خانگی بازگشته و دوباره با ایفای نقش در سریال «گیسو» فعالیت خود را در عرصه بازیگری ادامه خواهد داد، اما فاصله یک ساله‌اش از سینما طولانی‌تر خواهد شد. نقش گلزار در سریال «عاشقانه» شخصیت ویژه یا متفاوتی نبود که مستقل از سریال میان مخاطبان محبوب باشد. مجموعه ویژگی‌های سریال، بازیگران، شخصیت محبوبی مانند «پیمان» با بازی هومن سیدی و قصه، همه و همه باعث جذابیت این سریال و استقبال مخاطبان از آن شده بود. علاوه بر این، فصل دوم سریال «عاشقانه» با تغییراتی نیز همراه خواهد بود. یکی از این تغییرات غیبت مهناز افشار و جایگزین شدن یک بازیگر دیگر است. هنوز درباره حضور هومن سیدی در نقش «پیمان» خبری منتشر نشده، اما بخش مهمی از جذابیت سریال به حضور او بستگی دارد و اگر این بازیگر و شخصیت در فصل دوم حذف شود، تاثیر منفی زیادی بر سریال خواهد گذاشت؛ بنابراین نمی‌توان به پشتوانه محبوبیت فصل اول «عاشقانه»، از همین حالا «گیسو» و تجربه تازه گلزار را در نمایش خانگی، موفق دانست.

گلزار با «گیسو» بازمی‌گردد

بازیگر ثابت آثار منوچهر هادی

سریال «گیسو» پس از «عاشقانه»، «آینه بغل» و «رحمان ۱۴۰۰»، چهارمین همکاری محمدرضا گلزار با منوچهر هادی خواهد بود. او در همه آثاری که هادی در سال‌های اخیر ویژه سینما و نمایش خانگی ساخته، ایفای نقش کرده است و انتخاب ثابت منوچهر هادی بوده است. به جز «گیسو» که هنوز ساخته نشده، برای گلزار بازی در همه این فیلم‌ها و سریال‌ها، از نظر میزان فروش در گیشه و استقبال مخاطب، نتیجه‌بخش بوده است و احتمالا به همین علت این همکاری تکرار شده است.

گلزار با «گیسو» بازمی‌گردد

در میان ساخته‌های اخیر منوچهر هادی، تنها مورد استثنا که گلزار در آن هیچ نقشی ندارد، سریال «دل» است که اتفاقا قرار بود ابتدا این بازیگر نقش شخصیت «آرش» را ایفا کند، اما طبق گفته هادی، به دلیل مشغولیتی که گلزار داشت از بازی در این سریال کناره‌گیری کرد و در نهایت حامد بهداد جایگزین وی شد. اتفاقا این انصراف به نفع محمدرضا گلزار تمام شد، چون سریال «دل» از همان ابتدا تا همین امروز که ۲۱ قسمت از آن توزیع شده، به دلایلی مانند ضعف قصه، بازی بازیگران، ریتم کند و کلیشه‌ای بودن مورد انتقاد‌های فراوان مخاطبان سریال بوده و نظر مثبت آنان را جلب نکرده است. علاوه بر این، اگر گلزار در نقش «آرش» بازی می‌کرد، پس از «عاشقانه» دوباره در نقش همسر ساره بیات دیده می‌شد و این زوج تکرار می‌شدند، بنابراین تجربه ناموفق دیگری در کارنامه او ثبت می‌شد. حضور محمدرضا گلزار در «گیسو» حداقل به این دلیل که ادامه مجموعه محبوب «عاشقانه» است، می‌تواند بازگشت امیدوارکننده‌تری برای او باشد.

گلزار با «گیسو» بازمی‌گردد

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
00:36 - 1399/03/01
همون بهتر حامد بهداد انتخاب شد. چون ایشون خیلی بهتر و حرفه ای بازی میکنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
جفتشون چندشن
Iran (Islamic Republic of)
12:57 - 1399/03/01
اگه بر نمیگشتم ناراحت نمیشدیم والا چندش
پاسخ ها
....
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده....هه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
منم ناراحت نمیشدم
Iran (Islamic Republic of)
01:20 - 1399/03/02
حسودای بدجنس گلزار عشق است
Iran (Islamic Republic of)
13:42 - 1399/03/02
توی فصل دوم هومن سیدی نباشه فیلم به درد نمیخوره چون تنها جذابیتش بود..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر