هشدار: این هفته هوا سردتر می شود
۹۹۶۹
۰۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۵
۲۰۵۰۴ 
مشاور رئیس سازمان هواشناسی با بیان اینکه از فردا دمای تهران 4 تا 5 کاهش می یابد، گفت: هفته نسبتاً خنکی را در تهران و نواحی شمالی کشور پیش‌رو داریم.
امروز سواحل دریای خزر و استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و اردبیل درگیر باران هستند همچنین برای استان‌های آذربایجان شرقی و غربی نیز بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

مشاور رئیس سازمان هواشناسی با بیان اینکه از فردا دمای تهران 4 تا 5 کاهش می یابد، گفت: هفته نسبتاً خنکی را در تهران و نواحی شمالی کشور پیش‌رو داریم.

پرویز رضازاده اظهار داشت: امروز سواحل دریای خزر و استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و اردبیل درگیر باران هستند همچنین برای استان‌های آذربایجان شرقی و غربی نیز بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه از امروز بعدازظهر و شب احتمال بارندگی پراکنده در شهر تهران پیش‌بینی می‌شود، گفت: فردا شدت بارش در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان کم می‌شود همچنین در استان‌های خراسان شمالی، آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل نیز بارش داریم.

رضازاده افزود: در روز چهارشنبه بارندگی جزئی در استان گیلان اتفاق می‌افتد ضمن اینکه امروز دمای تهران به 30 درجه سانتیگراد رسیده است ولی از فردا با کاهش 4 تا 5 درجه‌ای دما در تهران این دما به 25 و 26 درجه سانتیگراد می‌رسد.

مشاور رئیس سازمان هواشناسی در پایان خاطرنشان کرد: هفته نسبتاً خنکی را پیش‌رو داریم و این خنکی هوا تا روز جمعه ادامه پیدا می‌کند بنابراین از یک‌شنبه تا جمعه این هفته، هوای خنکی داریم ضمن اینکه این کاهش دما در مناطق شمالی کشور نیز محسوس است.

منبع: فارس

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

 


برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج