سابروسا: پای هواپیما انتقالم به لیورپول منتفی شد
۹۹۸۱۶۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
۱۴۳۷ 
سیمائو سابروسا، بازیکن سابق تیم ملی پرتغال مدعی شد در آخرین لحطه انتقال او به لیورپول منتفی شده است.

ورزش سه: سیمائو سابروسا، بازیکن سابق تیم ملی پرتغال مدعی شد در آخرین لحطه انتقال او به لیورپول منتفی شده است.

سیمائو سابروسا در سال 2007 در نهایت از بنفیکا جدا شد و به پیشنهاد اتلتیکومادرید پاسخ مثبت داد، اما این بازیکن امروز در مصاحبه ای فاش کرد که مدتی قبل از این انتقال در آستانه رفتن به لیورپول بود و حتی تا فرودگاه برای سفر به انگلیس نیز رفته است.

سیمائو سابروسا گفت: "من در اردوی تیم ملی بودم و بنفیکا در حال مذاکره با لیورپول بود، من به لوئیز فیلیپه اسکولاری اطلاع دادم که این انتقال در حال انجام است و از و پرسیدم آیا او به من اجازه ترک هتل برای انجام تست های پزشکی را می دهد؟

سپس آنها ساعت شش صبح تماس گرفتند تا بگویند که این معامله انجام شده است. خورخه بایدک و وکیل رافا بنیتس مذاکره می کردند. اما در ادامه رئیس باشگاه به من زنگ زد و گفت قبول نکرده این انتقال نهایی شود و من نمی توانم با هواپیما سفر کنم، این در حالیست که در آن لحظه من در فرودگاه بوده و منتظر اجازه سفر به لیورپول بودم.

رئیس باشگاه تمام شب در حال مذاکره بود، من به همسرش زنگ زدم زیرا او تلفن خود را خاموش کرده بود و او در حال استراحت بود. اما وقتی با بایدک حرف زدم او به من گفت اگر به تو اجازه جدایی دهم هواداران از من عصبانی می شوند، زیرا تو مهمترین بازیکن ما هستی. اینگونه انتقالم به لیورپول منتفی شد و و من به اردوی تیم ملی بازگشتم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج