شهروندان سفر غیرضروری به شمال را لغو کنند
۹۹۸۶۳۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
۶۷۳۸ 
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با توجه به افزایش سفرها به شمال کشور گفت: توصیه من به مردم این است تا آنجایی که امکان دارد سفر به شمال کشور را به تعویق انداخته و به زمان دیگری موکول کنند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با توجه به افزایش سفرها به شمال کشور گفت: توصیه من به مردم این است تا آنجایی که امکان دارد سفر به شمال کشور را به تعویق انداخته و به زمان دیگری موکول کنند.

علی محمد شاعری در مورد وضعیت بیماری کرونا در کشور گفت: گزارش‌هایی که به ما می‌رسد حاکی از آن است که میزان آلودگی به ویروس کرونا در کل کشور افزایش پیدا کرده و نگران‌کننده است اما میزان تلفات و تعداد افرادی که در بیمارستان‌ها بستری می‌شوند، کاهش چشمگیری داشته است.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس افزود: مردم باید تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضروری جلوگیری کنند. همچنین باید مراقبت‌های بهداشتی را بیش از پیش جدی بگیریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس دهم با بیان اینکه «مازندران، مسافرپذیر است» گفت: مردم علاقه‌مند هستند تا از جاذبه‌های گردشگری این منطقه استفاده کنند. توصیه من به مردم این است تا آنجایی که امکان دارد سفر به شمال کشور را به تعویق انداخته و به زمان دیگری موکول کنند تا بتوانیم زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنیم.

نماینده مردم بهشهر در مجلس دهم تأکید کرد: بیم آن می‌رود که با ادامه یافتن سفرهای ویروس کرونا به شدت خطرساز شود چرا که موج‌ بعدی سفرها در تابستان هم سفرها را افزایش خواهد داد. پس جای نگرانی این وجود دارد که دوباره به دوره پیک بیماری بازگردیم.

شاعری در پاسخ به این پرسش که آیا هم‌اکنون ورودی‌های شهرهای شمالی کنترل می‌شود؟ گفت: متأسفانه هیچ نوعی از غربالگری در ورودی شهرها وجود ندارد. به نظرم باید غربالگری در مبادی شهرها از سر گرفته شود تا از سفر افرادی که به ویروس کرونا مبتلا هستند، جلوگیری شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1399/03/05
جان خودم تهرانیها مگه اونا را از سوسکی چیزی بترسانی، والا بدون شمال نمیتونن زنده بمانن،بعدش هم شمال نرن کجا برن.برن کویر لوت.
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1399/03/05
خسته نباشید، ملت همیشه در صحنه رفتن و دارن برمیگردن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
بدبختانه آخر هفته آینده هم تعطیلات در پیشه و این داستان دوباره تکرار میشه
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1399/03/05
تازه از خواب بیدار شده خخخ همه توجادها دریا وغیره هستن
Japan
14:57 - 1399/03/05
جوج زدن در جنگل و ساحل شمال و زباله ریختن برای نقطه چینها ضرور محسوب میشه.هه
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1399/03/05
کجای کاری اومدن و دارن برمیگردن
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1399/03/05
ایشون هم حرفی زده که نگن .......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج