عواقب وخیم پشت کنکور ماندن هیتلر!
۹۹۸۷۲۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
۶۰۱۴ 
هیتلر دو بار دیگر هم برای ورود به این مرکز آموزشی تلاش کرد اما هر بار در کنکور رد شد. نتیجه این شکست، به حاشیه رانده شدن نقاشی در زندگی هیتلر بود. او از آن به بعد تفننی نقاشی می‌کشید اما به صورت جدی آرزوهایی در سر می‌پروراند که بعدها دنیا را در آتش جنگ فرو برد.

روزنامه خراسان نوشت: هیتلر دو بار دیگر هم برای ورود به این مرکز آموزشی تلاش کرد اما هر بار در کنکور رد شد. نتیجه این شکست، به حاشیه رانده شدن نقاشی در زندگی هیتلر بود. او از آن به بعد تفننی نقاشی می‌کشید اما به صورت جدی آرزوهایی در سر می‌پروراند که بعدها دنیا را در آتش جنگ فرو برد.

«هیتلر در اتریش به دنیا آمد و اصولاً، پیش از آن‌ که وارد فعالیت‌های سیاسی شود، یک نقاش بود با روحیه‌ای لطیف و آسیب‌پذیر. او برای مدت‌های طولانی در گالری‌های هنری که در آن روزگار بازارشان در وین، پایتخت اتریش، بسیار گرم بود، توقف می‌کرد تا از نقاشی‌ها و سبک هنرمندان دیگر الهام بگیرد. نتیجه این فعالیت‌ها، طراحی و نقاشی مناظر متعددی بود که امروزه، تعدادی از تابلوهای به جامانده از هیتلر را شامل می‌شود.

تمام این علاقه و تلاش، آدولف هیتلر جوان را بر آن داشت تا نقاشی را به عنوان حرفه آینده خود انتخاب کند. او در سال ۱۹۰۷ میلادی، زمانی که فقط ۱۸ سال داشت، در کنکور ورودی مؤسسه هنرهای زیبای وین شرکت کرد اما استادان این مؤسسه، او را رد کردند. هیتلر دو بار دیگر هم برای ورود به این مرکز آموزشی تلاش کرد اما هر بار در کنکور رد شد. نتیجه این شکست، به حاشیه رانده شدن نقاشی در زندگی هیتلر بود. او از آن به بعد تفننی نقاشی می‌کشید اما به صورت جدی آرزوهایی در سر می‌پروراند که بعدها دنیا را در آتش جنگ فرو برد.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1399/03/05
درود بر هیتلر که با صهیونیست مبارزه می کرد.
پاسخ ها
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
با کمونيست هم مبارزه ميکرد
بدون نام
United Arab Emirates
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
صهیونیست با یهودی فرق داره
بدون نام
France
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
امیدوارم در آن دنیا نتیجه تمام جنایات وحشتناکش علیه بشریت را با حد اکثر مجازات های بشری گرفته باشد. کوره های آدم سوزی او برای چند میلیون نفر از انسان ها از خاطر هیچ انسان آزاده ای نخواهد رفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج