نخستین رندر‌های گلکسی نوت ۲۰ پلاس منتشر شد
۹۹۸۸۰۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۲
۷۰۵۷ 
هفته گذشته، شرکت سامسونگ برخی رندر‌های گلکسی نوت ۲۰ را معرفی کرد و اکنون رندر‌هایی جدیدتر از گلکسی نوت ۲۰ پلاس منتشر شده است.

پایگاه خبری انتخاب: هفته گذشته، شرکت سامسونگ برخی رندر‌های گلکسی نوت ۲۰ را معرفی کرد و اکنون رندر‌هایی جدیدتر از گلکسی نوت ۲۰ پلاس منتشر شده است.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پیش بینی می‌شود که ابعاد این گوشی جدید کمی بزرگتر از گلکسی نوت ۲۰ باشد که جای تعجب ندارد. با این حال طراحی دوربین کمی متفاوت است.

نخستین رندر‌های گلکسی نوت ۲۰ پلاس منتشر شد

گوشی گلکسی نوت ۲۰ پلاس دارای ابعاد ۱۶۵ میلی متر طول، ۷۷.۲ میلی متر عرض و فقط ۷.۶ میلی متر ضخامت در پایه (۱۰.۷ میلی متر با دوربین) است. این موضوع باعث می‌شود در حالی که سایر ویژگی‌ها تقریباً یکسان است این گوشی تا حدودی بلندتر از نسخه قبلی یعنی گلکسی نوت ۱۰ پلاس است. این گوشی با لبه‌های صاف بالا و پایین و لبه‌های خمیده پنل جلویی و پشتی باقی خواهد ماند.

نخستین رندر‌های گلکسی نوت ۲۰ پلاس منتشر شد

در قسمت جلویی یک دوربین با حفره پانچ در مرکز قرار دارد، در حالی که کلید قدرت و تنظیم صدا در سمت راست قرار دارند. ظاهرا قرار گرفتن آن‌ها در سمت چپ در خانواده نوت ۱۰ موفقیت آمیز نبود. همچنین به نظر می‌رسد دکمه Bixby نیز از بین رفته است.

نخستین رندر‌های گلکسی نوت ۲۰ پلاس منتشر شد

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج