عهدنامه یک نماینده مجلس یازدهم با مردم
۹۹۹۷۷۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
۱۰۳۹۵ 
عهدنامه یک نماینده مجلس یازدهم با مردمعصرایران- یک نماینده مجلس در اولین روز کاری مجلس یازدهم با مردم عهد بست تا وظایف نماینگی اش را به نحو احسن انچام دهد.

برترین‌ها: عهدنامه یک نماینده مجلس یازدهم با مردمعصرایران- یک نماینده مجلس در اولین روز کاری مجلس یازدهم با مردم عهد بست تا وظایف نماینگی اش را به نحو احسن انچام دهد.

اردشیر مطهری در کانال تلگرامی خود نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
مردم شریف گرمسار، آرادان و ایوانکی

درود خداوند بر شما

امروز هفتم خرداد 1399، من اردشیر مطهری منتخب شما برای مجلس یازدهم، رسما به عنوان وکیل شما کارم را آغاز می کنم. در همین روز ابتدای کاری ام می خواهم با شما نکاتی چند را مطرح و عهدی ببندم.

مردم

بی تردید من در این مدت رسالت و وظیفه ام وکالت شماست. باید به عنوان وکیل شما پاسدار حقوقتان باشم. پس با شما عهد می بندم در تمام دوران نمایندگی ام پاسدار حقوق حقه ی ملت ایران و صدای مردم در ساختار حاکمیت باشم.

عهدنامه یک نماینده مجلس یازدهم با مردم

مردم

هر چند عضویت مردم و مسولان دولتی و مجلسی را در احزاب قانونی و مشروع از حقوق مصرح آنان طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می دانم، اما خودم با شما عهد می بندم وارد هیچ حزب و دسته ای نشوم چرا که باور دارم احزاب و جریانات سیاسی موجود فاقد مرامنانه ی شفاف و مشخص سیاسی هستند و بیشتر طایفه گرایی و لابی گری در جریانات موجود رواج دارد. لذا ترجیح می دهم مستقل و در عین حال انقلابی و پایبند به انقلاب و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، فعالیت داشته باشم.

مردم

وظیفه ی نمایندگی مجلس، قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین است. لذا همتم را در حوزه ی قانونگذاری به کار خواهم بست و با تمام توانم سعی در نظارت بر حسن اجرای قوانین دارم. خودم را در اظهار نظر به عنوان نماینده ی مجلس در تمام امور کشور آزاد می دانم و از این حق که در واقع حق شماست کوتاه نخواهم آمد. بر مدیران دولتی نظارت خواهم کرد و در عین نظارت و تذکر و هشدار، هرگز دخالتی در امور قوای دیگر نخواهم داشت. از جمله دخالتی در عزل و نصب ها نخواهم داشت و از مدیران دولتی نیز می خواهم مستقل و قدرتمند و بدون توجه به فضاسازی ها، فقط و فقط در جهت تامین منافع مردم و نظام تلاش کنند. اما در عین حال هر گونه کوتاهی در تامین حقوق مردم را تحمل نخواهم کرد و در مقابل آن قاطعانه خواهم ایستاد. لذا خط قرمز من تنبلی، بی عملی، بی برنامگی و کار نکردن برای مردم است، نه همراهی انتخاباتی و سیاسی.

مردم

شهر و روستاهای ما در طول سال های گذشته از دعواهای سیاسی بی حاصل و بی هدف آسیب دیده است. اگر کسانی روی منافع مردم با هم بحث کنند بسیار هم خوب است، اما اگر روی منافع خود، نزدیکان، اقوام و همراهان خود دعوا راه بیندازند، دودش وارد چشم مردم خواهد شد. لذا با شما عهد می بندم ضمن ایستادگی و مقاومت بر روی منافع مردم، وارد دعواهای بی حاصل شخصی و باندی با افراد نشوم. در همین حال تلاش خواهم کرد با عملکرد و کارنامه ام، سایه ی شوم عوارض دعواهای سال های گذشته را به مرور از سر شهر و دیارمان کم کنم و در این زمینه دست همه ی مردمی که دل در گرو آبادانی و عزت گرمسار، آرادان، ایوانکی و کهن آباد دارند، به گرمی می فشارم.

مردم

من با شما عهد می بندم که نماینده ی همه ی مردم باشم. چه آنان که به من رای داده اند و چه آنها که مخالفم بوده اند. چه آنها که همراهم بوده اند و چه آنها که رقیبم بوده اند. چه آنها که از من حمایت کرده اند و چه آنها که تخریبم کرده اند. چه آنها که برایم دعا کرده اند و چه آنها که نفرینم کرده اند. چه آنها که در فضاهای حقیقی و مجازی به من لطف و محبت داشته اند و چه آنها که دشنامم داده اند. دست همگی را در مسیر آبادانی و توسعه ی شهر و دیارمان به گرمی می فشارم و دوست دار همگی هستم و خواهم بود.

مردم

هیچ گاه به هیچ مسول دولتی سفارش ویژه ای برای فرزندان و نزدیکانم نخواهم داشت و عهد می بندم اگر ببینم مسولی می خواهد از طریق اعطای پست یا هر عنوان دیگر به بستگان من، خودش را به طریقی به من نزدیک کند، سخت ترین برخورد را با آنان داشته باشم.

مردم

من در حوزه ی انتخابیه ام هیچ باند و گروهی ندارم. هیچ کس بر دیگری برتری ندارد. ملاک و معیار قانون و مقررات کشور است. پس هر کس خواست به نام من یا نزدیکی به من از مقررات کشور عدول کند، بدانید که او از من نیست.

مردم

رسانه هایی را که در چارچوب قوانین و مقررات کشور فعالیت می کنند چه موافقم باشند، چه مخالفم حمایت می کنم و از آزادی رسانه ها در طرح انتقادات حمایت می کنم. باور دارم که فعالیت رسانه ای سالم و قانونمند مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر است. اما در عین حال هر نوع فعالیت رسانه ای غیرقانونی و غیراخلاقی را مخالفم. مردم هم مراقب دام رسانه های اینگونه باشند، ممکن است برخی رسانه های بی اخلاق و غیرقانونی ضمن انتقاد از دیگران، از من انتقاد نکنند تا خود را به من نزدیک نشان دهند، این را یک دام غیراخلاقی و حساب شده و طراحی شده می دانم و شما نیز بدانید هر کس که قانون و اخلاق را رعایت نکند از من نیست.

مردم

من نه تنها سربازی ندارم که برق شمشیرش زبان شما را دچار لکنت کند، بلکه خودم را هم در حد سربازی برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران می دانم. از سوی دیگر از شما می خواهم هیچ گاه مرا از نصایح، نقدها و امربه معروف و نهی از منکر خود محروم نفرمایید.

مردم

اموال من در ابتدای دوران نمایندگی مشخص است و انشاالله طبق روال قانونی در سامانه ی مربوطه در قوه ی قضائیه آن را اعلام خواهم کرد. با شما عهد می بندم در دوران نمایندگی دنبال زیاد کردن مال دنیا برای خودم و خانواده ام نباشم.

مردم

باور من این است که بزرگ ترین مشکل اقتصاد ایران، موانعی است که به دلیل قوانین قدیمی و دست و پاگیر پیش پای فعالان اقتصادی گذاشته شده، لذا با شما عهد می بندم همه ی همتم را به کار گیرم تا دست مردم برای فعالیت اقتصادی قانونی و مشروع بازتر شود و قوانین و مقررات دست و پاگیر را با هم فکری همکارانم در مجلس یازدهم، اصلاح کنیم. در همین زمینه از هم اکنون طرح هایی را مد نظر دارم که با هم فکری کارشناسان، همکارانم در مجلس و مرکز پژوهش های مجلس روی آن کار خواهیم کرد تا انشاالله سرمایه های مردم در مسیر تولید، اشتغال و رفاه اجتماعی ملت بدون مزاحمت دولت ها به کار افتد.

مردم

باور دارم که گفتمان عدالت، نه تنها هیچ گاه کهنه نمی شود، بلکه نیاز همیشگی همه ی مردم دنیا و از جمله ملت بزرگ ایران است. لذا هیچ گاه عدالت و تامین منافع اقشار ضعیف و محروم جامعه را فراموش نخواهم کرد و تمام سعیم را می کنم که صدای عدالت خواهان در مجلس یازدهم باشم.

التماس دعا

وکیل مردم گرمسار، آرادان، ایوانکی در مجلس شورای اسلامی
اردشیر مطهری

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:39
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1399/03/08
سردار دلها،شمارو انتخاب کردیم و به وجودتان افتخار میکنیم،جناب آقای اردشیر مطهری ما مردم همیشه برای حضور شما تلاش کردیم ومیکنیم لذا وجود شما یعنی پیشرفت،آبادانی،انسانیت.
موفق باشی سردار عزیز
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1399/03/08
اینو جو گرفته یک چیزی میگه .
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1399/03/08
مردم
باور کنید مجلس تو این کشور هیچکاره است فقط محلی است برای دزدی و فساد منهم آمده ام که بار خودم را ببندم
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1399/03/08
انشالله عمل کنی مردم گناه دارند
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
شما ک نماینده مردم نیستید .
اگه دوکلمه هم ازمردم دفاع کنی مثل صادقی زندانی میشی
Luxembourg
17:48 - 1399/03/08
این یکی از همین الان کمر به غارت بسته،؟شک نکنید
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1399/03/08
والا حرفات که خیلی عالی بود ،امیدوارم که در عمل هم مردم ببینن،بنظر من تشعیع حاج قاسم رو فراموش ببین مردم ایران وتاریخ در مورد آن چگونه قضاوت خواهد کرد.
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1399/03/08
بیا و باهمین مردانگی و رو راستی درطول دور پاک وصادق بمان و عمل کن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
جاحسنت خداکنه نماینده ما هم همین فکر کنه
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1399/03/08
فعلا روی جوی اخرش خوشه
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1399/03/08
آخر تو رو هم میبینیم همتون اولش التماس ومظلوم بازی در میارید
بعدش اختلاس و چپاول
United Arab Emirates
17:54 - 1399/03/08
انشالله میبینیم اگه خدا عمری داد ولی در طول این چهار دهه خیلی ها این حرفا زدن مث اون آقایی که دستش در کار احتکار خودرو بود و با سلطان خودرو همکاری میکرد متاسفانه روی یکی از این کرسی ها جلوس میکرد
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1399/03/08
خدا قوت دلاور
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1399/03/08
شاهنامه آخرش خوشه
دهها سال از این دست وعده ها
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1399/03/08
این بابا کی

دکترا گرفت ؟ کی سردار شد ؟ !!!!!!!!!!!عجب روزگاری!!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج