پایان تلخ رومینا اشرفی از زاویه‌ای دیگر!
۹۹۹۸۳۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴
۱۶۷۰۷ 
علی رادمند با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به ماجرای تلخ کشته شدن رومینا اشرفی که به سوژه داغ این روزهای فضای مجازی تبدیل شده، واکنش نشان داد.

برترین‌ها: علی رادمند با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به ماجرای تلخ کشته شدن رومینا اشرفی که به سوژه داغ این روزهای فضای مجازی تبدیل شده، واکنش نشان داد.

پایان تلخ رومینا اشرفی از زاویه‌ای دیگر!

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:59
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1399/03/08
عجیبه که همه فقط به پدره پرداختن و نظر میدن، چرا به نقش کثیف این پسر پرداخته نمیشه که دختر نازنین مردم رو اغفال کرد و باعث این جنایت شد. حرف از عشق و عاشقی نزنید که حال آدم بد میشه آخه دختر ۱۳ساله اگه کلاه سرش نذاشته باشن و اغفال نشده باشه که دنبال عشق خیابانی نمیره که باید بره با عروسکهاش بازی کنه، این کثافت از مشکلات این بچه در خونه سواستفاده کرده.
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1399/03/08
قتل این بچه فجیع و دردناک بود, ولی مسلما اون فاسد هم نمیتونست نور زندگیش باشه و خوشبختش کنه
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1399/03/08
دختر اون لحظه چه حالی داشته ، دختر وقتی میترسه به پدرش پناه میبره ، درک کردن حس این دختر اون لحظه آسون نیست
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1399/03/08
تا وقتیکه این پدر جانی زنده باشد هیچی تمام نشده این چه قانونی است که مادر اگر بچش تنبیه کند می گویند کودک آزاری و مورد بازخواست قرار می گیرد چه بسا بکوشتش حکم قصاص دارد زجری که مادر کشیده پدر هم مثل مادر زجر کشیده است پس ما با عربهاچه فرقی داریم که برای مادر تره هم خورد نمی کنند حالا به جای این پدر جانی بیرحم اگر مادرش بود خوب درجا قصاص میکردن کجای قرآن خداوند گفته که بین پدرومادر اینقدر فرق بگزاریم من خودم پدر هستم اما مخالف بین پدرومادر اینقدر فرق بگزاریم پس چرا میگن بهشت زیرپای مادران است این قانون اشتباه است ازحالا به بعد تا بچه ای یک کار ناشایست ازروی نادانی انجام می دهند پدر آنی سر بچهش را می برد بعد می گوید اختیارشا دارم چون پدرش هستم رواج می شود خدا آن روز را نیارد الهی امین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج