مهمترین تصمیم مدیرعامل استقلال در سکوت
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۹۹۸۵۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۲
۲۹۷۲
باشگاه استقلال تصمیم گرفته است تیم امید خود را در بازی های فصل آینده لیگ برتر امیدهای کشور شرکت دهد.

ورزش سه: باشگاه استقلال تصمیم گرفته است تیم امید خود را در بازی های فصل آینده لیگ برتر امیدهای کشور شرکت دهد.

این یک اتفاق خوب است. بی تعارف سال های سال است که تیم های تهرانی برای کاهش هزینه تیم های امید خود را در بازی های کشوری شرکت نمی دهند و این موجب شده سطح کیفی لیگ برتر امیدهای کشور کاهش پیدا کند. بدون شک حضور امیدهای استقلال – پرسپولیس – پیکان – سایپا و در لیگ برتر امیدهای کشور می تواند سطح کیفی بازی ها را بالا ببرد.

از همه مهمتر این حضور منجر به استعدادیابی باشگاه ها و پرورش بازیکنان خواهد شد که دستاورد این برنامه ها برای باشگاه ها ارزشمند خواهد بود. جز چند باشگاه شاخص در ایران از جمله سپاهان – فولاد و ... بقیه باشگاه ها سال های سال است که بازیکن سازی را فراموش کرده اند و این یک اتفاق تلخ است، وقتی متوجه شوید برخی تیم های پایه اجاره داده می شوند و پدران پولدار برخی از بازیکنان هزینه ها را تامین می کنند و گویی استعداد یابی و پرورش آنها تنها با تشکیل تیم ملی نوجوانان و جوانان وظیفه ی فدراسیون فوتبال است! در فوتبال حرفه ای اصلا اینطور نیست. در کشورهای توسعه یافته بهترین آکادمی ها برای باشگاه هاست و فدراسیون فوتبال برای تشکیل تیم ملی نوجوانان و جوانان از بین بهترین های باشگاه ها تنها انتخاب می کند.

بیشتر ستاه های سال های اخیر فوتبال از تیم های ملی نوجوانان و جوانان کشف شده اند. بازیکنانی که گاها به سبب حضور در این دو تیم عضو باشگاه می شوند. نمونه اش آریا برزگر بعد از حضور در تیم ملی جوانان و بازی درخشان برای این تیم در مقدماتی جام ملت ها به تیم پرسپولیس پیوست که این روند غلط در کشف استعداد و بازیکن سازی است.

مهمترین تصمیم مدیرعامل استقلال در سکوت

محمد حسین کنعانی زادگان – مدافع پرسپولیس چند شب پیش در یک برنامه ی تلویزیونی به حضور در تیم ملی جوانان اشاره کرد. در سال 2012. در سالی که او در کنار خود بازیکنان شاخص دیگری را هم می دید. یوسف وکیا – احمد عبدالله زاده – علیرضا جهانبخش – سردار آزمون – محمد حسین مرادمند – علی علیپور – احسان پهلوان و ... که مسئولیت فنی این تیم بر عهده اکبر محمدی بود.

رییس فعلی کمیته جوانان. سوال مهم اینجاست؛ اگر بحث حضور تیم ملی نوجوانان و جوانان توسط فدراسیون فوتبال نبود آیا باشگاه ها نباید چنین تیم هایی را تشکیل دهند؟ بدون شک اگر حضور آکادمی دست کم در باشگاه های لیگ برتری و لیگ یکی الزام شود و هر یک از این باشگاه ها یک تیم ملی نوجوانان و جوانان تشکیل دهند صاحب بازیکنانی چون محمد حسین کنعانی زادگان خواهند شد.

بازیکنانی که هم می توانند نیازهای باشگاه را تامین کنند و هم فوتبال ملی را و از همه مهمتر منبع درآمدزایی برای باشگاه های خود باشند. در حال حاضر باشگاه های لیگ برتری هر فصل چندین میلیارد تومان بابت رضایتنامه بازیکنان بزرگ پراخت می کنند در حالی که اگر این پول به آکادمی فوتبال اختصاص یابد باشگاه ها ستاره ساز خواهند شد.

راه اندازی آکادمی فوتبال دست کم در باشگاه های لیگ برتری و دسته اولی و راه اندازی لیگ برتر امیدها و جوانان کشور با حضور تیم های لیگ برتری و دسته اولی نیاز امروز فوتبال است و بی شک مادامی که از سوی فدراسیون فوتبال الزامی نشود فوتبال پایه جان نمی گیرد و همانند گذشته تنها فدراسیون فوتبال مسئول استعداد یابی و پرورش آنها می شود؛ در حالی که این از توان فدراسیون فوتبال خارج است. البته همانند تیم 2012 همواره در سال های اخیر فدراسیون فوتبال ستاره های زیادی را به باشگاه ها معرفی کرده است.

مهمترین تصمیم مدیرعامل استقلال در سکوت

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1399/03/09
این همه حجمه برای چی؟ که هرچی اسم بردی اسمی از بازیکنان استقلال از‌جمله! روزبه چشمی و محمددانشگر و فک کنم بهنام برزای بود اگه اشتباه نکم خجالت بکش برترین ها.....متاسفم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو