اسامی داوران هفته پایانی لیگ دسته اول
از سوی دپارتمان داوران، اسامی داوران قضاوت کننده در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال کشور اعلام شد.
ورزش سه: به نقل از سایت رسمی فدارسیون فوتبال، اسامی داوران لیگ دسته اول کشورمان اعلام شد. این بازیها روز دوشنبه برگزار خواهد شد.
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶
پارس جنوبی جم بوشهر- بادران تهران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه تختی جم
پیروز سیف الله پور - حسین طالقانی - حمزه علی سلیمی - مجید پورعلی - ناظر: عباس شهرجو
خونه به خونه مازندران - خیبر خرمآباد ساعت 17:00 ورزشگاه هفتم تیر بابل
یاسر همرنگ - اسدحاج محمدی - حسین رحیمی پور - سجاد لطافتی - ناظر: محمدجواد تقی پور
آلومینیوم اراک - فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
اشکان خورشیدی - علی اکبر عظیم پور - حسینعلی عابدی - امیر ایار - ناظر: بهرام مهرپیما
فولادیزد- گلگهر سیرجان ساعت 17:00 ورزشگاه شهید نصیری یزد
وحید کاظمی - علیرضا ایلدروم - داریوش صابرمطلق - انور دورانی - ناظر: محمور رفیعی
سپیدرود رشت- نساجی مازندران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید عضدی رشت
علیرضا فغانی - محمدرضا ابوالفضلی - جواد مداح - میثم پورکریمیان - ناظر: فریدون اصفهانیان
نفت مسجدسلیمان- ملوان بندرانزلی ساعت 17:00 ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
مهدی سیدعلی - حسن یوسفی - حمید سبحانی - جواد محمدی - ناظر: علی خسروی
مس رفسنجان - استقلال اهواز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهداء رفسنجان
ابوالفضل گرجی - محمد صفار - محمدعلی رضایی - ابوالفضل جعفرپور - ناظر: فرشید فرح نیا
راهآهن تهران- ایرانجوان بوشهر ساعت 17:00 ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
حمید حاج ملک - مرتضی کاظمیان - عسگر محمدی - هادی حاج عباسی - ناظر: علیرضا رجبلو
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶
پارس جنوبی جم بوشهر- بادران تهران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه تختی جم
پیروز سیف الله پور - حسین طالقانی - حمزه علی سلیمی - مجید پورعلی - ناظر: عباس شهرجو
خونه به خونه مازندران - خیبر خرمآباد ساعت 17:00 ورزشگاه هفتم تیر بابل
یاسر همرنگ - اسدحاج محمدی - حسین رحیمی پور - سجاد لطافتی - ناظر: محمدجواد تقی پور
آلومینیوم اراک - فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
اشکان خورشیدی - علی اکبر عظیم پور - حسینعلی عابدی - امیر ایار - ناظر: بهرام مهرپیما
فولادیزد- گلگهر سیرجان ساعت 17:00 ورزشگاه شهید نصیری یزد
وحید کاظمی - علیرضا ایلدروم - داریوش صابرمطلق - انور دورانی - ناظر: محمور رفیعی
سپیدرود رشت- نساجی مازندران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید عضدی رشت
علیرضا فغانی - محمدرضا ابوالفضلی - جواد مداح - میثم پورکریمیان - ناظر: فریدون اصفهانیان
نفت مسجدسلیمان- ملوان بندرانزلی ساعت 17:00 ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
مهدی سیدعلی - حسن یوسفی - حمید سبحانی - جواد محمدی - ناظر: علی خسروی
مس رفسنجان - استقلال اهواز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهداء رفسنجان
ابوالفضل گرجی - محمد صفار - محمدعلی رضایی - ابوالفضل جعفرپور - ناظر: فرشید فرح نیا
راهآهن تهران- ایرانجوان بوشهر ساعت 17:00 ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
حمید حاج ملک - مرتضی کاظمیان - عسگر محمدی - هادی حاج عباسی - ناظر: علیرضا رجبلو
پ
ارسال نظر