پتنت‌هایی از ساعت هوشمند جدید هواوی
۶۶۱۷۲۱
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
۴۹۲۱ 
به تازگی پتنت هایی از ساعت هوشمند جدید هواوی منتشر شده است که نشان می‌دهد قاب دور نمایشگر این ساعت لمسی است. این یک روش جدید در کنترل ساعت های هوشمند است.
وبسایت گجت نیوز - معین کریمی: به تازگی پتنت هایی از ساعت هوشمند جدید هواوی منتشر شده است که نشان می‌دهد قاب دور نمایشگر این ساعت لمسی است. این یک روش جدید در کنترل ساعت های هوشمند است.
 
پتنت‌هایی از ساعت هوشمند جدید هواوی

ساعت های هوشمند به طور کلی از 4 طریق کنترل می‌شوند. برخی از آن‌ها با چرخواندن لبه‌ها، برخی با چرخواندن یا فشار دادن تاچ، برخی از طریق دکمه‌های فیزیکی و بسیاری نیز همراه با نمایشگرهای لمسی خود کنترل می‌شوند. در اینجا بسیاری از ساعت‌های هوشمند هم وجود دارد که با ترکیبی از دو یا چند آیتم از این موارد کنترل می‌شوند. حال پتنت های ساعت هوشمند جدید هواوی یک روش جدید را نشان می‌دهند؛ یک قاب حساس به لمس!

پتنت‌هایی از ساعت هوشمند جدید هواوی

این پتنت ها که به ساعت هوشمند جدید هواوی مرتبط هستند، نوع جدیدی از کنترل ساعت های هوشمند را به ارمغان میاورند که توسط سازمان جهانی مالکیت فکری به ثبت رسیده‌اند. تصاویری که از این پتنت ها منتشر شده به خوبی نحوه کارایی این ساعت هوشمند چینی را به تصویر می‌کشند.

اول از همه قاب ساعت به 8 قسمت تقسیم می‌شود. هر یک از این قسمت‌ها می‌توانند یک عملکرد جداگانه را ارائه کنند و یا ترکیبی از آن‌ها با یک قسمت دیگر، عملکرد جدیدی را به ارمغان بیاورد. به طور مثال با کشیدن قسمت بالا سمت راست ساعت به عقب می‌رود. شما همچنین می‌توانید با کشیدن ترکیبی انگشتانتان بر روی قسمت‌های پایین سمت چپ و بالا سمت راست عملیات زوم به داخل و زوم به خارج را انجام دهید.

پتنت‌هایی از ساعت هوشمند جدید هواوی

ساعت هوشمند جدید هواوی از ژست‌های فورس تاچ نیز پشتیبانی می‌کند

این پتنت ها همچنین نشان می‌دهند که قاب ساعت هوشمند جدید هواوی از ژست‌های فورس تاچ،‌ کلیک کردن و ژست‌های پیچشی نیز پشتیبانی می‌کنند. در اینجا حتی دکمه‌های از پیش قرار گرفته در داخل بند ساعت نیز به چشم می‌خورد. این تصاویر نشان می‌دهند که تکنولوژی مربوطه می‌تواند با طیف وسیعی از متریال‌ها نظیر فلز، پلاستیک،‌ آلومینیوم و حتی سرامیک برای قاب دور ساعت و همچنین پلاستیک یا چرم برای بند ساعت عملی باشد.

هواوی واچ 2 در کنگره جهانی موبایل سال گذشته معرفی شد، اما بازخورد بسیار ضعیفی را از کاربران دریافت کرد، زیرا بسیاری از قابلیت‌های سودمند نسل اول خود را از دست داده بود. هنوز هیچ خبری از اندروید ویر 3 نیست،‌ اما با توجه به این پتنت ها حتی هواوی نیز از عرضه آن‌ها تا چندین ماه آینده مطمئن به نظر نمی‌رسد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج