۱۰۷۹۳۲۷
۵۷۹۲۹
۵۷۹۲۹

محتوای حمایت‌شده

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

به چه کسی برای ایمپلنت دندان مراجعه کنیم؟ بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟ هزینه انجام ایمپلنت نزد بهترین متخصص ایمپلنت چقدر است؟ پاسخ تمام سوالات شما در این مطلب است.

برترین‌ها: زیبایی دندان‌ها و لبخند تاثیر به سزایی بر زیبایی ظاهر هر فرد دارند. ایمپلنت دندان یکی از اصلی‌ترین روش‌های اصلاح طرح لبخند، بستن فاصله میان دندان‌ها و جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته می‌باشد. از همین رو انتخاب یک دندانپزشک متخصص در زمینه ایمپلنت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بهترین متخصص ایمپلنت دندان دارای ویژگی‌هایی می‌باشد که او را از دیگر متخصصین ایمپلنت متمایز می‌سازد. اما سوالی که ممکن است برایتان پیش آید این است که چگونه می‌توانید بهترین متخصص ایمپلنت دندان را بیابید؟

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

جهت مشاوره با دکتر عباس گشاده‌رو - متخصص جراحی لثه و ایمپلنت همین حالا تماس بگیرید.

 
 
بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟
 

دندانپزشکان بسیاری در زمینه ایمپلنت دندان و پروتز‌های دندانی به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند و همین موضوع سبب گشته که انتخاب بهترین متخصص از میان آن‌ها دشوارتر باشد. در ادامه این مطلب با برترین‌ها همراه باشید تا در ابتدا اطلاعاتی کلی در ارتباط با ایمپلنت دندان و مراحل انجام آن با شما در میان بگذاریم و سپس ویژگی‌های بهترین متخصص ایمپلنت دندان را بیان نماییم تا بتوانید با آگاهی کامل نسبت به انتخاب یک دندانپزشک متخصص در زمینه ایمپلنت دندان، اقدام نمایید.

ایمپلنت دندان چیست؟

دندان انسان‌ها ممکن است بنا به دلایل مختلفی از جمله پوسیدگی دندان، از بین رفته و نیاز به جایگزینی دندان دیگری باشد. یکی از بهترین و محبوب‌ترین روش‌های جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته، کاشت دندان و یا ایمپلنت می‌باشد. ایمپلنت‌ها ظاهری مشابه دندان‌های حقیقی انسان‌ها دارند و می‌توانند با پر کردن جای خالی دندان‌ها زیبایی را به لبخند انسان‌ها بازگردانند.

ایمپلنت دندان دارای ۳ بخش فیکسچر، اباتمنت و روکش ایمپلنت می‌باشد. فیکسچر که بخش اصلی ایمپلنت دندان می‌باشد به صورت پیچی از جنس تیتانیوم است که در استخوان فک افراد کاشته می‌شود و به نوعی نقش ریشه دندان فرد را ایفا می‌کند. در واقع فیکسچر نوعی ریشه دندان است که برخلاف ریشه دندان‌های حقیقی ذات زنده ندارد و از فلز ساخته شده است. بهترین متخصص ایمپلنت دندان، فیکسچر را به بهترین نحو داخل استخوان فک قرار می‌دهد تا این پیچ به خوبی و درستی با استخوان فک جوش خورده و دقیقا همانند ریشه دندان عمل نماید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟
 
جهت مشاهده نمونه ها از اینستاگرام بازدید نمایید.
 
 
دومین قسمت بسیار مهم ایمپلنت دندان، اباتمنت نام دارد. اباتمنت قسمتی از ایمپلنت است که رابط بین فیکسچر و پروتز یا روکش ایمپلنت به حساب می‌آید. اباتمنت‌ها نیز نوعی پیچ هستند که کمی بالاتر از خط لثه قرار می‌گیرند و به فیکسچر متصل می‌شوند. سپس روکش ایمپلنت روی این اباتمنت قرار می‌گیرد.

سومین قسمت از ایمپلنت دندان، پروتز یا روکش دندانی نامیده می‌شود. پروتز‌های دندانی ظاهری کاملا مشابه دندان‌های حقیقی انسان‌ها دارند و به نوعی تاج دندان به حساب می‌آیند. این پروتز‌ها می‌توانند جنس مختلفی داشته باشند. بهترین متخصص ایمپلنت دندان بهترین جنس پروتز را روی دندان شما قرار خواهد داد.

چگونه بهترین متخصص ایمپلنت دندان را بیابیم؟

دندانپزشکان بسیاری به انجام ایمپلنت به صورت تخصصی می‌پردازند و همین موضوع سبب گشته که انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دشوارتر گردد. برای یافتن بهترین متخصص ایمپلنت می‌توانید ابتدا از افرادی که پیشتر تحت درمان ایمپلنت دندان قرار گرفته‌اند، پرس و جو کنید و ازتجربیات آن‌ها در این حوزه بهره‌مند شوید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟
جهت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید.

در صورتی که نتوانستید از این طریق متخصص ایمپلنت مورد نظر خود را یابید، مطالبی و ویژگی‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، می‌توانند کمک شایانی به شما در این زمینه نمایند. یافتن یک متخصص حرفه‌ای در زمینه ایمپلنت، زیبایی و سلامت دندان شما را تضمین خواهد کرد. پس لازم است در انتخاب متخصص نهایت دقت را به کار گیرید و با آگاهی کامل نسبت به انتخاب متخصص ایمپلنت اقدام نمایید.

اصلی‌ترین ویژگی‌های بهترین متخصص ایمپلنت دندان

برای انجام هر کاری کمک گرفتن از بهترین گزینه‌ها می‌تواند سبب گرفتن نتایج بهتر در آن حوزه گردد. درمان‌های دندانپزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و یافتن گزینه‌های خوب و متخصصین با تجربه در این زمینه‌ها می‌تواند رضایت بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.

بهترین متخصص ایمپلنت ویژگی‌هایی دارد که او را از سایر متخصصین این حوزه متمایز می‌سازد. با آگاهی نسبت به این ویژگی‌ها می‌توانید انتخاب کاملی و صحیحی داشته باشید. برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌ها به شرح زیر هستند:

 • تجربه کافی در حوزه ایمپلنت

بهترین متخصص ایمپلنت، سال‌ها در این حوزه فعالیت داشته است و ایمپلنت‌های بسیاری را جایگزین دندان‌های از دست رفته افراد کرده است. پس در نتیجه به خوبی با این نوع درمان آشناست و می‌تواند به بهترین نحو این درمان را انجام دهد. پس پیش از انتخاب متخصص ایمپلنت اطمینان یابید که این دندانپزشک تجربه کافی در این زمینه را کسب کرده است.

 • داشتن مراجعینی از سایر دندانپزشک‌ها

بهترین متخصص ایمپلنت مراجعین و بیمارانی از سایر دندانپزشک‌ها دارد. اگر یک دندانپزشک، بیمار خود را به دندانپزشک دیگری ارجاع دهد، این بدان معناست که این دندانپزشک در حوزه مورد نظر، عملکرد بسیار خوبی دارد.

 • توانایی انجام هر نوع ایمپلنت

متخصصین حرفه‌ای در حوزه ایمپلنت قادر به انجام ایمپلنت دندان روی هر بیماری می‌باشند. معمولا دندانپزشکانی که در این حوزه تخصص چندانی ندارند، با استفاده از جمله‌هایی از قبیل «در فک شما استخوان کافی برای انجام ایمپلنت وجود ندارد» از درمان برخی بیماران با ایمپلنت‌های دشوار می‌پرهیزند.

 • توانایی انجام ایمپلنت یک روزه

بهترین متخصص ایمپلنت می‌تواند ایمپلنت دندان را به صورت فوری و در یک روز نیز انجام دهد. البته این در شرایطی است که تراکم استخوانی بیمار نیز برای انجام ایمپلنت یک روزه کافی باشد.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

 • استفاده از تجهیزات مدرن

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک متخصص حرفه‌ای در زمینه ایمپلنت دندان، استفاده از تجهیزات نو و مدرن در زمینه دندانپزشکی و ایمپلنت دندان می‌باشد. این تجهیزات و دستگاه‌های مدرن می‌توانند باعث گرفتن نتایج بهتر از ایمپلنت دندان شوند. دندانپزشکی با لیزر می‌تواند تاثیر به سزایی بر نتیجه حاصل از ایمپلنت دندان داشته باشد. بهترین متخصص ایمپلنت از لیزر نیز برای انجام ایمپلنت استفاده می‌کند.

 • مدرک معتبر از بهترین دانشگاه‌ها

بسیاری از دندانپزشکان به انجام ایمپلنت دندان می‌پردازند، در حالی که صلاحیت لازم برای انجام ایمپلنت را ندارند. بهترین متخصص ایمپلنت دندان کسی است که فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر باشد و دارای دانش کافی در حوزه دندانپزشکی باشد.

در کنار تمام نکات و ویژگی‌های گفته شده، متخصص ایمپلنت باید ویژگی‌های رفتاری خاصی نیز داشته باشد تا بتواند بیمار خود را از برخی جهات دیگر خارج از موارد درمانی، راضی نگاه دارد. برخی از خصوصیات اخلاقی بهترین متخصص ایمپلنت دندان به شرح زیر هستند:

 • رعایت بهداشت
 • احترام به بیماران
 • وقت شناسی
 • برخورد صحیح با بیماران و پرسنل

با در نظر گرفتن ویژگی‌های گفته شده می‌توانید انتخاب کامل و صحیحی داشته باشید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب مراجعه کنید.
 

مزایای مراجعه به متخصص ایمپلنت دندان

بدیهی است که کمک گرفتن از افراد متخصص در زمینه‌های مختلف، مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارند. کمک گرفتن از متخصص ایمپلنت نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. برخی از اصلی‌ترین مزایای مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت دندان به شرح زیر می‌باشند:

 • استفاده از ابزار به روز و روش‌های نوین
 • افزایش شانس موفقیت ایمپلنت دندان
 • جلوگیری از آسیب رساندن به لثه‌ها و سایر دندان‌ها
 • استفاده از بهترین برند‌های ایمپلنت دندان

انجام ایمپلنت فوری دندان نیازمند شرایط خاصی است. اگر تمایل به ایمپلنت فوری دندان هستید، مطلب زیر را بخوانید.

ایمپلنت دندان فوری و با ضمانت مادام العمر

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

اگر قصد کاشت دندان به روش ایمپلنت را دارید، لازم است ابتدا متخصصی قابل اعتماد در این زمینه بیابید. هر گونه خطاب دندانپزشک به هنگام انجام ایمپلنت دندان می‌تواند به ضرر شما و دندان‌هایتان باشد. برای یافتن بهترین متخصص ایمپلنت دندان می‌توانید در مرحله اول از تبلیغات و یا تعاریف دوستان و آشنایانتان کمک بگیرید. پس از رسیدن به لیستی از بهترین متخصصان ایمپلنت، باید بهترین متخصص را انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین گزینه می‌توانید از نکاتی که در بالا به ان‌ها اشاره کردیم، دقت نمایید.

اگر دندانپزشکی که به آن مراجعه کرده‌اید، ویژگی‌ها و خصوصیات گفته شده را دارا بود، شما می‌توانید به او اعتماد کرده و از او در زمینه تخصصی ایمپلنت کمک بگیرید. با انتخاب بهترین گزینه در این زمینه می‌تواند از کیفیت کاشت دندان و ایمپلنت خود اطمینان داشته باشید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان از چه نوع ایمپلنتی استفاده می‌کند؟

بسیاری از متخصصین ایمپلنت از یک نوع به خصوص ایمپلنت برای تمام بیماران خود استفاده می‌کنند، اما بهترین متخصص ایمپلنت دندان از ایمپلنت‌های مختلفی استفاده می‌کند و انتخاب ایمپلنت را به برعهده خود بیمار می‌گذارد. یک متخصص ایمپلنت حرفه‌ای از باکیفیت‌ترین انواع ایمپلنت استفاده می‌کند. از آن جایی که قیمت ایمپلنت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است، بهتر است متخصص ایمپلنت انتخاب نوع را بر عهده خود بیمار بگذارد.

سعی کنید به سراغ متخصصی بروید که از ایمپلنت‌های مختلف استفاده کرده و حق انتخاب را به شما دهد. بهترین متخصص ایمپلنت دندان همچنین ویژگی‌های انواع ایمپلنت را با شما در میان می‌گذارد تا بتوانید با آگاهی کامل بهترین انتخاب را داشته باشید.

هزینه ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان

به طور کلی هزینه ایمپلنت دندان می‌تواند به عوامل مختلفی وابسته باشد. بدیهی است که یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر هزینه ایمپلنت دندان، میزان تخصص دندانپزشک می‌باشد. بهترین متخصص ایمپلنت دندان، هزینه معقولانه‌ای را به عنوان دستمزد دریافت می‌کند و به شما این اطمینان را می‌دهد که ایمپلنت با نهایت دقت و بهترین کیفیت انجام پذیرد.

برای تعیین هزینه مشخص و دقیق ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان، باید مورد معاینه قرار گیرید. متخصص ایمپلنت ابتدا وضعیت فک و دندان شما را بررسی می‌کند و پس از انجام معاینات هزینه ایمپلنت را با شما در میان می‌گذارد. معقولانه‌ترین هزینه ایمپلنت دندان از حدود ۵ تا ۱۴ میلیون تومان بر اساس برند و فرد بیمار متغیر است.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

دکتر عباس گشاده‌رو

 • متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان
 • دارای بورد تخصصی ایمپلنت
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • رئیس بخش جراحی لثه و ایمپلنت

جهت مشاوره و رزرو وقت کلیک کنید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟
جهت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید.
 
 
 
 
 
بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟
جهت مشاهده نمونه ها از اینستاگرام بازدید نمایید.
 
 
بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب مراجعه کنید.
 
 
بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟
 

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج