۱۱۸۹۰۶۹
۷۴۳۶
۷۴۳۶

محتوای حمایت شده

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

لیفت صورت و گردن می‌تواند تاثیر زیادی بر جوانسازی و جذابیت داشته باشد. بهترین مرکز لیفت صورت و گردن کجاست؟ هزینه لیفتینگ صورت و گردن چقدر است؟

برترین‌ها: لیفت صورت کلمه ای است که اغلب با آن آشنایی دارند اما لیفت صورت و گردن که ممکن است برای شما مقداری جدید به حساب بیاید، عبارتی است که امروزه خواهان زیادی برای به انجام رساندن آن دارد. به طور کلی لیفت در کلینیک های زیبایی در قسمت‌های مختلف بدن انجام می شود و باعث می‌شود که در قدم اول چهره فرد استفاده کننده از لیفت ها و عمل‌های زیبایی، جوان تر به نظر برسد و در مراحل بعدی به اعتماد به نفس و همینطور سلامتی افراد کمک می‌کند. بدیهی است که با افزایش سن و پیر تر شدن، پوست صورت و گردن دچار شل شدگی می‌شود و خط فک و اطراف لبها و خط خنده دچار چین و چروک بیشتر می‌شود. به همین منظور ما در صدد تهیه مقاله بر آمدیم که به شما لیفت صورت و گردن را معرفی کنیم و از مزایا و معایب آن بگوییم.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

برای مشاوره و اطلاع از هزینه لیفت صورت و گردن همین حالا تماس بگیرید.

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۹ و پنجشنبه ۱۰ الی ۱۳
با هماهنگی قبلی

۰۲۱-۲۲۱۳۴۹۳۴

۰۹۱۰۵۸۹۸۰۰۵

لیفت صورت و گردن

لیفت صورت و گردن یکی از راه های کاهش چین و چروک و افتادگی پوست به حساب می‌آید به میلیونها نفر هر سال برای اینکه به پوست خود ظاهر بهتری بدهند و در صدد جوانسازی چهره خود هستند. از روش‌های مختلف لیفت برای این امر استفاده می‌کنند صورت که یکی از روش های انجام این عمل ها می باشد، باعث می شود که پوست صورت به سمت بالا کشیده شود و افتادگی پوست در قسمت سدها و گونه ها از بین برود و خط لبخند و خط فک پاکسازی شوند و ظاهر جوانتری به صورت شما بخشیده شود. در لیفت گردن با بالا بردن پوست و رفع چین و چروک های روی گردن باعث می شود که پوست کشیده تر و جوان تر به نظر برسد و افتادگی های پوست در این ناحیه و انعطاف پذیر شدن آن تا حدودی بهبود یابد. باید توجه داشته باشید که قبل از انجام هرگونه عمل لیفت صورت و گردن باید به متخصص هایی در این زمینه مراجعه کنید و با تحقیقات میدانی، به یک متخصص مجرب در این حوزه بررسی و زیبایی خودتان را به دست او بسپارید.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

انواع روش لیفت صورت و گردن

در گذشته نه چندان دور انجام لیفت صورت فقط از طریق جراحی و عمل هایی نظیر آن امکانپذیر بود اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی با استفاده از روش‌های مختلفی که در علم پزشکی به وجود آمده است می‌توان که با کمترین درد و بدون گذراندن دوره نقاهت عمل لیفتینگ صورت را انجام داد و جوانی و شادابی را برای خود به ارمغان آورد اما لازم به ذکر است که این روش‌ها که به صورت جراحی موقت می باشند باید هر مدتی یکبار تمدید شوند. روشهای لیفت صورت بدون جراحی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شوند نیازی به بستری شدن در بیمارستان و ایجاد برش های عمیق بر روی پوست ندارند. در روش لیفت صورت شما می توانید سلول های پوست را تحریک کنید که کلاژن سازی کند و چین های عمیق و افتادگی پوست و فرورفتگی گونه‌ها را به مرور زمان از بین ببرند.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

 

انجام لیفت صورت با تزریق ژل

این روش از اصلی ترین روشهای لیفت بدون انجام جراحی صورت به حساب می‌آید لیفت صورت و گردن با تزریق ژل بسیار در بین مردم رواج پیدا کرده است به گونه‌ای که مواد تزریق شده در امتداد گونه‌های فرد مراجعه کننده، شقیقه و لب‌ها و زیر چشم او از حجم مناسب ایجاد می‌شود که باعث می‌شود پوست بیشتر کشیده شود. هنگامی که این حجم ها به وجود می‌آید باعث می‌شود که چین و چروک و گودی های پوست از بین برود در پوستی شاداب و جوان در اختیار ما قرار بگیرد. پرکننده های پوستی که در این روش استفاده می‌شوند از مواد مختلفی به وجود آمده‌اند موادی مانند ژل که اسید هیالورونیک یا اسید پلی لاکتیک و یا هیدروکسیاپاتیت کلسیم نام دارند در ساختار ژل ها به کار می روند، این مواد علاوه بر اینکه منبع بسیار غنی از رطوبت به حساب می‌آید باعث می شوند که پوست صاف شود و ماندگاری ژل را بالاتر می برد. به طور متوسط ماندگاری ژل از ۶ ماه تا یک سال می باشد.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

جهت مشاهده نمونه های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

drnadafkermani@

لیفت صورت و گردن با تزریق کردن چربی

این روش که هم اندازه روش تزریق ژل معروف می باشد و شاید بیشتر؛ یکی از روش‌هایی است که بسیار می‌تواند دوام بیشتری نسبت به تزریق ژل داشته باشد، این امر از آنجا تهیه می‌شود که تزریق چربی یا همان فیلر یک روش نیمه تهاجمی به حساب می آید در این مدل از انجام لیفت صورت خود شخص نشأت می گیرد به بیان دیگر می توان گفت در این مدل از لیفت صورت و گردن تزریق چربی از بدن خود شخص تامین و انجام می شود در این روش می‌توان گفت که سلول‌های چربی که در قسمت های دیگر بدن وجود دارند، از طریق لیپوساکشن جدا می‌شوند و می‌توان به هر قسمتی که مدنظر داشت تزریق کرد. به طور کلی سلولهای چربی باعث می‌شوند که تطابق بین سلول هایی که در بدن یک فرد وجود دارد راحت تر و برقرار شود و این سلول ها با در صورت ادغام شوند و ماندگاری بالاتری، حتی تا چند سال داشته باشند.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

لیفت صورت و گردن با نخ

این روش همانطور که از نام آن پیداست با نخ انجام می‌شود اما باید توجه داشته باشید که پزشکی که به مراجعه می‌کند تا لیفت صورت و گردن را برای شما انجام دهد باید تبحر و تجربه کافی در انجام این کار را داشته باشد تا بتواند نقش را در قسمت ها و نواحی مناسبی از صورت شما قرار دهد و ظاهر طبیعی و زیبایی به صورت شما ببخشد. قرار دادن نخاع در صورت علاوه بر اینکه به کشیده شدن پوست کمک می‌کند باعث می‌شود که روند طبیعی جوانسازی بیشتر شود و کلاژن سازی پوست افزایش پیدا کند.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

لیفت گردن با نخ

در پاراگراف قبلی در مورد لیفت صورت و گردن به وسیله نخ صحبت کردیم اما این پاراگراف قصد داریم در مورد لیفت گردن با نقض صحبت کنیم که در این روش از نسخه های مخصوص و خار داری استفاده می‌شود که اینها در زیر پوست می‌شوند و از پوست شما را به سمت بالا می کشد این روش و انجام آن باعث می‌شود که پوست شما صاف تر و یکپارچه تر شود و در نتیجه می‌توان گفت که به سرعت می توانید تغییر را مشاهده کنید اما این نخ ها بعد از یک مدت زمان معین جذب می‌شوند و نیاز است که آنها را دوباره تمدید کنید یکی از مزایای این روش این است که شما می توانید با استفاده از قرار دادن نخها در زیر پوست خود و افزایش تولید کلاژن در پوست خود کمک کنید لازم به ذکر است که ماندگاری این ها تقریباً یکسال است و شما باید بعد از یک سال اگر نیاز به لیفت‌صورت داشتید دوباره آنها را تمدید کنید.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

هزینه لیفت صورت و گردن

هزینه لیفت صورت و گردن می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله روش لیفتنیگ بستگی داشته باشد. دستمزدی که هر متخصص لیفتینگ دریافت می‌کند نیز می‌تواند متفاوت بوده و بر هزینه لیفت صورت و گردن تاثیرگذار باشد. برای آگاهی دقیق از هزینه باید به یک کلینیک یا یک متخصص لیفتینگ مراجعه کنید تا او پس از بررسی‌های لازم، هزینه دقیق را با شما در میان بگذارد.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

 

کلام آخر درباره لیفت صورت و گردن

به طور کلی روش های بسیار زیادی برای انجام لیفت صورت و گردن وجود دارد اما نباید فراموش کرد که انجام دادن این عمل های زیبایی به صورت متفاوت باعث می شود که بافت اصلی پوست آسیب وارد شود و در درازمدت اثرات خوبی بر اجرایی نگذارد بنابراین فقط هنگام ضرورت به انجام این عمل ها روی بیاورید، امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید و و باید بگویم که نوشتن تمام روش های موجود در انجام لیفت صورت و گردن بسیار نیاز به مکان و جای بیشتری داشت که قلم از نوشتن آنها قاصر است و من فقط متن هایی را برای شما به ارمغان آوردم که بتواند در شفاف سازی این روش به شما کمک کند.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

جهت مشاوره با دکتر مجید نداف کرمانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی کلیک کنید.

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۹ و پنجشنبه ۱۰ الی ۱۳
با هماهنگی قبلی

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۱۳۴۹۹۷

۰۲۱-۲۲۱۳۴۹۳۴

۰۹۱۰۵۸۹۸۰۰۵

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

جهت مشاهده نمونه های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

drnadafkermani@

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

drnadafkermani.com

لیفت صورت و گردن و هزینه آن

سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان نهم شرقی، پلاک ۱، طبقه دوم، واحد ۱۰

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج