۱۱۹۶۴۱۸
۱ نظر
۴۶۶۲۵
۱ نظر
۴۶۶۲۵

محتوای حمایت شده

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک یکی از جدیدترین روش‌های پیکرتراشی و از بین بردن چربی‌های اضافی در بدن است که تاثیر چشم‌گیری در لاغری دارد. اگر قصد انجام این جراحی را دارید حتما باید توسط یک جراح پلاستیک خوب این کار انجام شود. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران آشنا کنیم پس تا پایان همراه ما باشید.

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران


لیپوماتیک (Lipomatic) یکی از جدیدترین روش‌های پیکرتراشی و از بین بردن چربی‌های اضافی در بدن است که تاثیر چشم‌گیری در لاغری دارد. 

لیپوماتیک از جمله عواملی محسوب می ‌شود که برای زیبایی اندام و لاغری مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در این روش لاغری به خارج کردن چربی های تجمع یافته در اندام همانند شکم، باسن، ران و پهلو اقدام می ‌شود. لیپوماتیک که زیر شاخه لیپوساکشن نیز به شمار می آید و از درد و عوارض کمتری برخوردار است. همچنین چربی های تخلیه ‌شده در این روش، بعد از تصفیه می‌ توانند به دیگر بخش‌ های صورت یا بدن تزریق ‌شده و عمل فرم دهی بدن و صورت را انجام دهند. در نظر داشته باشید در این روش جراحی صورت نمی ‌گیرد؛ زیرا پزشک به وسیله کانولا به ایجاد چند برش کوچک در پوست اقدام کرده و به خارج کردن چربی می‌ پردازد؛ بنابراین بیمار با عوارض ناشی از عمل جراحی و زخم ‌های شدید روبرو نمی شود؛ به طوری که می تواند پس ‌از گذراندن دوره نقاهت بسیار کوتاه، برنامه روزانه خود را دنبال کند. به بیان دیگر می ‌توان گفت لیپوماتیک در اصل به معنی پیکر تراشی بوده و چربی ‌های اضافی بدن را نابود می‌ کند؛ 

به طور کلی افرادی که دارای اضافه وزن زیاد هستند و از چاقی موضعی رنج می برند جراحی لیپوماتیک (Lipomatic) بهترین راه برای از بین بردن چربی های اضافه و رسیدن به وزن ایده آل محسوب می شود. اگر چنانچه قصد انجام این جراحی زیبایی شکم را دارید بهترین گزینه درمانی جراحی لیپوماتیک است ولی حتما باید توسط یک جراح پلاستیک خوب این کار انجام شود. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران آشنا کنیم پس تا پایان همراه ما باشید.

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

 

روش انجام لیپوماتیک

عمل پیکر تراشی با روش نوین لیپوماتیک (Lipomatic) یک روش لاغری غیرتهاجمی است که در آن به اتاق عمل، تیغ جراحی و بی‌هوشی عمومی نیازی نیست و به صورت کاملا موضعی و بدون هیچ‌گونه عارضه جانبی انجام می‌شود.

این روش بدین ‌صورت انجام می ‌پذیرد که بهترین جراح لیپوماتیک در تهران به کمک دستگاه مخصوص به ایجاد امواج اینفراسونیک می‌ پردازد؛ به‌ طوری ‌که نوسانات و ارتعاشات منظمی ایجاد می ‌نماید. ارتعاشات ایجاد شده به بافت‌ های چربی وارد شده و آن ‌ها را تحت تاثیر قرار می دهد؛ در نتیجه باعث شکستن بافت چربی میشود. امواج اینفراسونیک که توسط لوله کانولا به وجود می آیند، توسط پزشک متخصص کنترل شده و با حرکت بر روی ناحیه مورد نظر باعث شل شدگی چربی‌ ها می ‌شوند؛ به‌ طوری‌ که پس ‌از مدت کوتاهی بافت ‌های چربی توسط لوله تخلیه می ‌شوند. با توجه به توضیحات ذکر شده می ‌توان گفت بهترین جراح لیپوماتیک در تهران با آناتومی بدن انسان به‌ طور کامل آشنایی دارد؛ به ‌همین دلیل با تکیه بر علم و تجربه کافی به استفاده از دستگاه اقدام کرده و با شناخت فرم بدن، اندام زیباتری برای بیمار ایجاد می‌ کند. بدین‌ صورت با استفاده از تجربیات و تکیه‌ بر تکنیک ‌های پزشکی، نتیجه کاملاً مناسب و دلخواهی به ارمغان می ‌آورد.

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

lipoomatic_vip@

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

 

مزایای لیپوماتیک

دلیلی که باعث شده تا جراحی لاغری شکم و پهلو به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیبایی شناخته شود، مزایای منحصر به فرد حاصل از آن است. چند مورد از مهم‌ترین مزایای لیپوماتیک شکم و پهلو عبارتند از:

 • لیپوماتیک با پیکر تراشی سریع ترین روشی است که برای لاغر شدن وجود دارد.
 • پیکر تراشی به صورت غیر تهاجمی است و خطرات جراحی های باز را به دنبال ندارد.
 • در طی روند لیپوماتیک نیازی به بیهوشی کامل فرد نیست.
 • ایمنی و نتیجه‌دهی بالای لیپوماتیک
 • احساس درد کمتر در مقایسه با سایر روش‌های مشابه
 • امکان لیفتینگ نسبی پوست بعد از اتمام کار
 • عدم نیاز به زمان بسیار زیاد و خسته‌کننده
 • هزینه پایین آن در مقایسه با روش‌ها تهاجمی قدیمی
 • عدم نیاز به گذراندن دوره نقاهت طولانی مدت

مراقبت بعد از عمل لیپوماتیک

در نظر داشته باشید مراقبت‌ های بعد از جراحی زیبایی شکم و پهلو و ... بسیار با اهمیت هستند؛ به طوری که عملکرد نهایی و مشاهده نتیجه دلخواه به میزان مراقبت‌ های تجویز شده بستگی دارد؛ به‌ همین دلیل قبل ‌از انجام عمل جراحی به فراهم کردن تمامی مقدمات لازم اقدام کنید تا در دوره نقاهت با هیچ ‌گونه مشکلی مواجه نشوید. برخی از مراقبت های تجویز شده توسط بهترین جراح لیپوماتیک در تهران عبارتند از:

 1. اگر لیپوماتیک در ناحیه پایین‌ تنه بیمار انجام شود، باید از جوراب مخصوص استفاده نماید تا احتمال ابتلا به آمبولی تا حد زیادی کاهش یابد.
 2. در صورت اجازه پزشک، بیمار باید ۱۲ ساعت پس ‌از جراحی و کسب هوشیاری کامل به کمک پرستار یا همراه به قدم زدن اقدام کند؛ زیرا خوابیدن و عدم تحرک پس‌ از جراحی عوارض زیادی به ارمغان می ‌آورد.
 3. در اکثر مواقع، بهتری جراح لیپوماتیک در تهران استفاده از گن مخصوص را در اولویت قرار می ‌دهد؛ زیرا در نتیجه نهایی نقش مؤثری ایفا می ‌کند؛ بنابراین به بیمار توصیه می‌ کنیم بلافاصله پس ‌از اجازه پزشک، پوشیدن گن را در برنامه مراقبت بعد از عمل قرار دهد.
 4. بیمار در صورت استراحت کردن بر روی تخت، باید هر ۱۵ دقیقه یک‌ بار جابجا شده و از عدم تحرک جلوگیری کند اما نباید تحت هیچ شرایطی به پهلو بخوابد؛ زیرا عوارض جبران ‌ناپذیری به‌ همراه دارد.
 5. بیمار نباید تحت هیچ ‌گونه شرایطی از پانسمان بلند مدت استفاده کند؛ زیرا محل مناسبی برای تجمع باکتری و ایجاد عفونت محسوب می ‌شود؛ به همین دلیل باید به کمک همراه خود به تعویض روزانه پانسمان اقدام کند.

 

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

مرحله اول در انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران، مشاهده نمونه کارهای جراح است که همین امر در انتخاب بهترین جراح نقش مؤثری ایفا می ‌کند؛ زیرا لیپوماتیک یک عمل بسیار حساس و مهم در نظر گرفته می‌ شود؛ بنابراین باید با دقت و عملکرد بسیار مناسبی انجام پذیرد تا بیمار از نتیجه نهایی راضی باشد.

لازم به ذکر است علاوه ‌بر مهارت جراح، فرد مورد نظر نیز باید از آمادگی لازم برای جراحی برخوردار باشد؛ زیرا اگر چربی ها ‌در قسمت‌ های مورد نظر به میزان زیادی تجمع یافته باشند، لیپوماتیک برای فرد گزینه مناسبی در نظر گرفته نمی شود؛ زیرا در این روش میزان معینی از چربی تخلیه می‌ شود؛ بنابراین اگر شکم میزان زیادی چربی به خود اختصاص دهد، به شل شدگی و افتادگی دچار شده و زیبایی خود را از دست می ‌دهد.

در مرحله دوم انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران، باید سوابق جراح به‌ طور کامل مورد بررسی قرار گیرد تا میزان تجربه پزشک به ‌طور کامل مشخص شده و بیمار با اطمینان کامل به جراح مراجعه نماید؛ به ‌همین دلیل جراح باید تمامی نمونه کارهای خود را در اختیار بیمار قرار داده و راهنمایی ‌های لازم را به وی گوشزد کند.

 

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

 

دکتر علی اکبر مروتی - فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

 

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

دکتر علی اکبر مروتی یکی از بهترین جراحان حوزه زیبایی در تهران هستند که با داشتن تجربه و سابقه بسیار خوب در این زمینه توانایی خود را به بسیاری از مراجعان ثابت کرده‌اند.  دکتر مروتی با مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی، بیش از 10000 جراحی موفق پزشکی انجام داده اند که می‌توانید به ایشان اعتماد کنید. برخی از خدمات زیبایی دکتر علی اکبر مروتی عبارتند از:

 • لیپوماتیک با دستگاه پال
 • جراحی‌های زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی، مینی ابدومینوپلاستی، بلت ابدومینوپلاستی)
 • جراحی‌های زیبایی سینه (پروتز سینه، ماموپلاستی، ماستوپکسی)
 • تزریق چربی (صورت، باسن، دست و…)
 • لیپو و لیفتینگ بازو
 • لیپو و لیفتینگ ران
 • جراحی بینی
 • لابیاپلاستی
 • لیفت صورت، پیشانی و ابرو با استفاده از آندوتاین و دستگاه آندوسکوپ
 • کلیه جراحی‌های زیبایی مربوط به صورت و بدن

آدرس سایت : http://lipoomaticvip.com

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

شماره تلفن:

۰۲۱-۸۸۷۷۰۵۸۸

۰۹۳۸۷۲۷۸۴۸۴

۰۹۱۲۴۱۲۴۱۶۰

آدرس : میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان ١٨، پلاک ١٥، واحد ٤

روز ها و ساعات حضور پزشک در مطب:

 • شنبه  ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰
 • دوشنبه و چهارشنبه ۱۴:۰۰ تا ۲۰:۰۰

آدرس صفحه اینستاگرام : lipoomatic_vip

تاثیر انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران بر نتیجه نهایی

اگر بهترین جراح لیپوماتیک در تهران کار خود را به‌ نحو احسن انجام دهد تحت هیچ شرایطی بیمار به عوارض ناشی از جراحی دچار نشده و هیچ موردی سلامت وی را تهدید نمی ‌کند؛ زیرا لیپوماتیک جزو جراحی ‌های زیبایی به شمار می ‌آید؛ بنابراین بهترین جراح با دقت و تجربه کافی، برش‌ های خیلی کوچکی ایجاد کرده و به تخلیه چربی ‌های اضافی اقدام می ‌نماید؛ به طوری که هیچ ‌گونه آسیبی به بدن بیمار وارد نشود. در نظر داشته باشید جراحی موضوع بسیار با اهمیتی در نظر گرفته می ‌شود؛ بنابراین این امکان وجود دارد در حین فرآیند جراحی عوامل متعددی ایجاد شود. به‌ منظور راحتی و اطمینان خاطر در طول فرآیند جراحی، بیمار باید با پزشک احساس راحتی داشته باشد تا با اطمینان به وی دچار نگرانی و دغدغه‌ نشود.

اهمیت مشاوره با بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

اگر به ‌طور جدی به انجام عمل لیپوماتیک مصمم هستید تا ظاهری مطلوب به دست آورید به شما توصیه می ‌کنیم با بهترین جراح لیپوماتیک در تهران مشورت نمایید؛ زیرا مشورت با پزشک و انتقال اطلاعات در موفقیت جراحی تاثیرگذار می ‌باشند. متاسفانه برخی از افراد گمان می ‌کنند که می ‌توانند به تنهایی بررسی ‌های اولیه را به درستی انجام دهند اما در اصل مراجعه نکردن به پزشک می‌ تواند خطرات بی ‌شماری به‌ دنبال داشته باشد؛ زیرا جراح کوچک‌ ترین جزئیات مربوط به سلامتی بیمار را به‌ دقت مورد ارزیابی قرار می‌ دهد تا علاوه‌ بر برنامه ‌ریزی دقیق، نکات مهم سلامتی را به بیمار توصیه نماید.

 

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۷۷۰۵۸۸

۰۹۳۸۷۲۷۸۴۸۴

۰۹۱۲۴۱۲۴۱۶۰

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

lipoomatic_vip@

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

برای مشاوره مستقیم در واتساپ کلیک کنید.

۰۹۱۲۴۱۲۴۱۶۰

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

http://lipoomaticvip.com

بهترین جراح و دکتر لیپوماتیک در تهران

میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان ١٨، پلاک ١٥، واحد ٤

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج