۱۲۲۵۰۳۷
۶۵۹۶
۶۵۹۶

محتوای حمایت‌شده

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دستگاه هایفو در تهران باید دارای ویژگی هایی باشد که علاوه بر جوان سازی دوباره پوست کمترین آسیب را به سلامتی شما بزند.با ما در بررسی این ویژگی ها همراه باشید تا بهترین دستگاه هایفو در تهران را بشناسیم.

 پیش‌ از آن که به بررسی بهترین دستگاه هایفو در تهران بپردازیم، بهتر است به بررسی هایفوتراپی و موارد کاربرد آن بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

برای مشاوره با دکتر علی اکبر داورپناه همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۶۳۲۴۳

نکاتی در خصوص هایفوتراپی و دستگاه‌ هایفو

کار اصلی هایفوتراپی لیفتینگ و سفت‌کردن پوست از طریق تحریک فیبروبلاست‌های موجود در پوست و ساخت کلاژن‌های منظم در پوست است. به عبارت دیگر، هایفوتراپی عبارت است از روشی برای جوان‌‌سازی پوست که جهت از بین بردن چین‌ و چروک و لطافت از دست‌ رفته پوست به کار می‌‌رود و امروزه دارای استفاده‌‌های گسترده‌ای است که هیچ‌گونه خطری برای پوست افراد ندارد و به لطافت و جوانی آن کمک می‌ کند. این شیوه جوان‌‌سازی با استفاده از امواج متمرکز فراصوت بسیار قوی کار می‌ کند و از طریق قرارگیری امواج بر روی پوست مثل یک کرم لیفت‌کننده عمل می‌‌کند و در نتیجه موجب صاف و درخشان‌ شدن پوست می‌شود. دکتر داورپناه بهترین خدمات هایفوتراپی را ارائه می‌دهد.

 امواجی که در این روش مورد استفاده قرار می‌ گیرند مانند امواج اولتراسوند هستند که در زمینه سونوگرافی استفاده می‌ شود. در هایفوتراپی توسط دکتر داورپناه و استفاده از دستگاه‌های هایفو امواج متمرکز فراصوت بر روی ناحیه کوچک و خاصی از پوست تابیده و موجب تحریک عمل کلاژن سازی می‌ شود.

بنابراین بهترین دستگاه هایفو در تهران یا هر شهر دیگری به دستگاهی اطلاق می‌ شود که بتواند این کار را به‌ نحو احسن و با کمترین عوارض یا ضایعه‌ ای انجام دهد. از این دستگاه برای رفع چین‌ و چروک، درمان افتادگی و شلی پوست، جوان‌ سازی پوست، لیفت شکم و پهلو و لیفت رفع غبغب استفاده می‌ کنند.

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دستگاه هایفو در تهران کدام است؟

امروزه و با افزایش محبوبیت هایفوتراپی در میان مردم، مدل‌های مختلفی از دستگاه هایفو وارد بازار شده‌اند و همین موضوع هم سبب می‌شود که بسیاری از افرادی که قصد انجام هایفو را دارند، بین دستگاه‌های مختلف مردد شوند. به همین خاطر هم شما را راهنمایی خواهیم کرد تا با بهترین دستگاه هایفو آشنا شوید و بدون تردید اقدام به انجام هایفوتراپی کنید.

هایفو دابلو گلد پرمیوم 2022

هایفوتراپی با دستگاه دابلو گلد شرکت هایرونیک کره که توسط دکتر داورپناه انجام می شود برخلاف دستگاه های چینی موجود در بازار که تکرار هرچند ماه یک بار نیاز دارند، با ماندگاری و دوام اثر  یکساله  انجام می شود.  اثر اصلی هایفوتراپی معمولا پس از ماه سوم مشهود است به گونه ای که خود شخص و اطرافیان به وضوح متوجه تغییرات جوانسازی و لیفتینگ و تایتنینگ (سفت شدن پوست) می‌شوند و این اثر تا یکسال برای زیباجو حفظ می‌شود؛  معمولا دکتر داورپناه بر این عقیده است که  هایفوتراپی، یک تا دو ماه قبل از پایان اثر یعنی در ده الی یازده ماهگی تکرار شود تا موجب هم افزائی اثرات تجمیعی این خدمت استثنائی زیبائی گردد.  

لازم به ذکر است که در هایفوتراپی هیچ‌گونه اشعه ی مضری بر پوست تابیده نمی‌شود و انرژی از طریق امواج‌فراصوت (سونوگرافی) و توسط سه کارتریج D4 ، D7 و M7  با طول موج های موثر 3 تا 4.5 میلی به صورت سه بعدی، با تعداد شات‌های زیاد و موثر و نیز دات‌های قابل تنظیم بر پوست زیباجو تابیده می‌شود.

همان گونه که همگان استحضار دارند، امواج فراصوت موجود در دستگاه‌های سونوگرافی تشخیصی جنین در طی دوران بارداری مجاز و به دفعات قابل تکرار هستند؛ البته این بدان معناست که زیباجویان عزیز بر بی‌ضرر بودن انجام هایفوتراپی اطمینان حاصل کنند.

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

برای مشاهده نمونه خدمات کلینیک از اینستاگرام بازدید نمایید.

@dr.davarpanah_ali

تنها عارضه‌ای که می توان برای هایفوتراپی ذکر کرد:  عارضه‌ای احتمالا گذرای چند ساعته که نهایتا تا 24 ساعت برافروختگی و التهاب در سطح پوست ایجاد می‌کند و با کرم‌های ساده ترمیم‌کننده و یا در بسیاری از موارد حتی بدون استفاده از هیچ کرمی خود به خود رفع می‌گردد.

لذا هایفوتراپی به همین علت که هیچ گونه عارضه‌ای از خود به جا نمی‌گذارد و برگشت به کار برای زیباجو بلافاصله پس از انجام هایفوتراپی مقدور است، این خدمت زیبائی در کشورهای اروپائی و نیز در کشور کره بسیار پرطرفدار و البته بسیار گران قیمت ارائه می‌گردد.

در کشور ما هایفوتراپی با دستگاه‌های چینی از 1 تا 2 میلیون ارائه می شود که اثرات ضعیفی نسبت به دستگاه‌های دابلو دارند و هر سه چهار ماه یک بار هم بایستی تکرار شوند.  ولی قیمت هایفوتراپی با دستگاه دابلو 2.5 میلیون، با دستگاه دابلو S  بین 2.5 تا 3.5 میلیون است ولی این خدمت زیبائی با دستگاه دابلو گلد پرمیوم  2022 که ارجح‌ترین و به روزترین و موثرترین دستگاه هایفو در دنیا هست، در حال حاضر در کلینیک های مختلف تهران که اتفاقا توسط اپراتور (تکنیسین) و نه پزشک، انجام می شود، حدود 5.5 میلیون ارائه می‌گردد . لیکن کلینیک زیبائی دکتر داورپناه مفتخر است این خدمت را که اتفاقا توسط خودشان شخصا و نه اپراتور، انجام می‌شود با تخفیف ویژه 20 الی 25%  ارائه نماید.

 این خدمت زیبائی بین سنین 25 تا 59 سالگی بیشترین اثرات مطلوبی دارد، اگرچه در سنین بالاتر نیز اثرات ارزنده‌ای دارد، لیکن هرچه سن از 60 بالاتر باشد طبیعتا برای حصول نتیجه مطلوب می بایست فاصله انجام نوبت‌های بعدی را کمتر کرد و در فواصل 6 تا 8 ماه این کار را تکرار کرد.

جالب است بدانید که هایفوتراپی قبل از انجام  لیفت صورت با نخ و یا انجام فیلر موجب افزایش اثر این خدمات زیبائی می‌گردد.

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

دکتر داورپناه بر این عقیده است کسانی که به تازگی از نخ های لیفت و یا فیلر در صورت استفاده کرده‌اند چند ماهی انجام هایفوتراپی را به تاخیر بیندازند ولی بر عکس‌؛ در صورتی که ابتدا هایفو انجام شود و پس از آن لیفت با نخ و یا فیلر انجام شود، اثرات مطلوبشان دو چندان می شود.

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

برای مشاوره در واتساپ کلیک کنید.

۰۹۱۲۰۱۶۳۲۴۳

مزایای دستگاه هایفو دابلو گلد پریمیوم 2022

طبیعتا این دستگاه مزایای بسیار زیادی دارد که به عنوان بهترین دستگاه هایفو شناخته می‌شود. یکی از اصلی‌ترین مزایای این دستگاه این است که از آن برای قسمت‌های مختلف بدن استفاده می‌شود. برخی دیگر از اصلی‌ترین مزایای این دستگاه به شرح زیر است:

 • ایجاد نقاط متمرکز و بدون همپوشانی و امواج در تمام کارتریج‌ها
 • امکان استفاده از بالاترین انرژی دستگاه
 • امکان لیفت و جوانسازی به صورت همزمان در یک جلسه
 • قابل استفاده برای تمام تایپ‌های پوستی
 • مناسب برای تمام فصول
 • عدم نیاز به مراقبت‌های خاصی برای قبل و یا بعد از انجام هایفو با این دستگاه
 • اثر بلند مدت بعد از انجام یک جلسه
 • سادگی کار با دستگاه

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

مزایای هایفوتراپی و استفاده از دستگاه هایفو

 برای آشنایی با بهترین دستگاه هایفو در تهران در این قسمت به بررسی مزایای روش هایفوتراپی برای جوان‌ سازی پوست و استفاده از این دستگاه می‌ پردازیم. برخی از این مزایا عبارت هستند از:

 • تعداد جلسات کم تر نسبت به سایر روش ها

این کار معمولاً در ۳ جلسه و با کم ترین اثرات جانبی بر روی پوست انجام می‌ شود که همین ویژگی یکی از مزایای مثبت و قابل‌ توجه استفاده از دستگاه هایفو می‌ باشد. یعنی کم ترین ضرر و زیان را بر روی پوست دارد و در عوض بهترین نتیجه را می‌ توان از این دستگاه برای جوان‌ سازی پوست گرفت. کلاژن هایی که با این دستگاه تولید می‌ شوند و هم چنین اثرات ناشی از کار کردن با آن تا ۲ سال دوام دارد. پس‌ از ۲ سال باید این روش یک‌ بار دیگر تمدید شود.

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

 • عدم نیاز به جراحی و بخیه زدن

 در روش هایفوتراپی و استفاده از دستگاه هایفو هیچ‌ گونه بریدگی، تزریق، پانسمان، بخیه و موارد مشابه استفاده نمی‌ شود. بنابراین می‌ توان گفت کم ترین آسیب به پوست را در این روش می‌ بینیم. استفاده از دستگاه هایفو در تهران و کلینیک‌ های معتبر هزینه‌ های کم تری را نسبت‌ به دیگر روش‌ های لطافت پوست و زیبایی به‌ همراه دارد. همین موضوع موجب استفاده گسترده از این روش و دستگاه هایفو می‌ شود و طرف‌ داران زیادی تمایل به انجام این کار دارند.

هایفوتراپی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

همانطور که گفتیم، اصلی‌ترین کاربرد هایفو، جوانسازی و لیفتینگ پوست است و همانطور که از مزایای این روش پیدا بود، هایفو روش مناسبی برای کسانی بود که تمایلی به انجام جراحی ندارند. حالا شاید برایتان سوال باشد که این روش دقیقا به چه کسانی توصیه می‌شود. در پاسخ باید گفت که به طور کلی این روش برای اکثر افراد بالای 30 سال روش مناسبی است، اما هایفو ممکن است انتخاب خوبی برای موارد زیر نباشد:

 • کسانی که پوست بسیار شل و یا پوست بسیار فشرده‌ای دارند.
 • افراد بسیار مسنی که پوست بسیار شلی دارند.
 • افرادی که به عفونت مبتلا هستند و در ناحیه مورد درمان ضایعات پوستی دارند.

اصلی‌ترین کاربردهای هایفوتراپی

طبیعتا کاربردهای این روش زیبایی باعث محبوبیت بسیار زیاد آن در میان مردم شده و تا حدی توانسته جایگزین روش‌های تهاجمی و جراحی شود. بعضی از اصلی‌ترین کاربردهای هایفوتراپی به شرح زیر هستند:

 • درمان افتادگی و شلی پوست
 • چین و چروک
 • لیفت غبغب
 • جوانسازی پوست
 • لیفت شکم و پهلو
 • لاغری موضعی
 • زاویه‌دار کردن چانه و فک
 • رفع چین و چروک و سیاهی اطراف چشم

دکتر علی اکبر داورپناه

 • بیش از ۲۵ سال تجربه
 • پزشک نمونه کشوری از سازمان نظام پزشکی
 • پزشک نمونه سازمان های بیمه گر
 • مدرس آزاد و شرکتی نخ لیفت سیلوئت - کاگ، لیفت بینی، تزریق فیلر و بوتاکس

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

همین حالا تماس بگیرید.

روزهای فرد شعبه پونک

۰۲۱-۴۶۰۱۰۸۵۱

روزهای زوج شعبه پاسداران

۰۲۱-۲۲۸۸۶۹۸۹

برای مشاوره و هماهنگی

۰۹۱۲۰۱۶۳۲۴۳

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

برای مشاهده نمونه خدمات کلینیک از اینستاگرام بازدید نمایید.

@dr.davarpanah_ali

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

برای مشاوره در واتساپ کلیک کنید.

۰۹۱۲۰۱۶۳۲۴۳

بهترین دستگاه هایفو در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

تهران، محدوه پاسداران و پونک

میدان پونک، اشرفی شمال، بعد از پل عابر، جنب بانک سپه، روبه روی ایستگاه بی آر تی، ساختمان نسیم، پلاک 65، طبقه سوم واحد 4

خیابان پاسداران، بالاتر از سه راه ضرابخانه، روبه روی موسسه آموزش علوم بانکداری، پلاک 124، واحد 1

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج