۱۲۸۴۲۷۱
۸۸۰۱
۸۸۰۱

محتوای حمایت شده

لمینت اقساطی و مزایای آن

لمینت اقساطی یکی از راهکارهای مناسب و اقتصادی برای زیبایی دهان و دندان است.برای آشنایی با شرایط انجام لمینت اقساطی تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

یکی از بهترین روش‌ها، برای داشتن ظاهر زیبا لمینت دندان است که در مدت زمان بسیار کوتاه می تواند تغییرات پیشگیری به چهره و لبخند شما هدیه دهد. دندان ها به علت عوامل مختلفی دچار پوسیدگی، خراب شدن، جرم گرفتن و... می شود که تاثیر بسزایی بر روی چهره و لبخند فرد می گذارد، اما امروزه روش های مختلفی وجود دارد که می تواند لبخند شما را زیبا تر نمایان کند، یکی از این روش ها لمینت است اما به علت هزینه بالای دندانپزشکی بسیاری از افراد قادر به انجام لمینت نیستند که روش اقساطی در کلینیک های گوناگون وجود دارد که به راحتی می توانید لبخند خود را زیباتر نمایان کنید.

کسانی که از پس هزینه های دندانپزشکی با مشکل بر می خورند می توانند راه های دیگر از جمله لمینت اقساطی انجام دهند چرا که هزینه های دندانپزشکی هزینه بالای داشته و برخی از عموم با پرداخت هزینه ها به مشکل بر می خورند به همین دلیل می توانند به موقع برای درمان اقدام کنند. برخی از کلینیک های دندانپزشکی با طرح اقساطی میتواند به مراجعه کنندگان و بیماران، به صورت کامل لمینت دندان ها را انجام دهد.

لمینت اقساطی و مزایای آن

لمینت اقساطی و مزایای آن

برای مشاوره و اطلاع از هزینه ایمپلنت فوری در دندانپزشکی دکتر آیدین مغانی همین حالا تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۰۳۴۹۰۹

با مراجعه به برخی از کلینیک ها می توانید با چندین مرحله مبلغ لمینت را پرداخت کنید. با این روش، علاوه بر رسیدگی به دندان،  فشار مالی را نیز برای خود کمتر کنید چرا که لمینت کردن دندان یک درمان پرهزینه، اما طرفداران فراوانی دارد به همین دلیل روش اقساطی را در اختیار مردم قرار داده اند تا به راحتی انجام دهند.

لمینت دندان اقساطی

قبل از هر چیز باید آشنایی کامل با روش لمینت داشته باشید تا بتوانید با خیالی آسوده تصمیم به انجام لمینت بگیرید.

لمینت روکش نازکی است که روی دندان قرار گرفته و شکل و ظاهر دندان را تغییر میدهد با توجه به اندازه دندان لمینت ساخته شده و قالب آن تنها مختص به فرد است.

کسانی که دندان های نامرتبی دارند و به مرور زمان تغییر رنگ داده، میتوانند با روش لمینت دندان های خود را زیبا و مرتب نمایان کنند. بیشتر افراد بین دندان هایشان فاصله وجود داشته و یا شکستگی های کوچکی دارد که روش لمینت می تواند مشکلات و ظاهر  آنها را پوشش دهد. با داشتن دندان های زیبا اعتماد به نفس شما بالا رفته و حس خوبی را تجربه میکنید.

 در ادامه مقاله شما را با لمینت بیشتر آشنا خواهیم کرد همچنین کسانی که با هزینه بالای درمان مشکل دارند می توانند با روش اقساطی دندان های خود را زیباتر کند پس با ما همراه باشید تا با روش لمینت اقساطی بیشتر آشنا شوید.

همانطور که در مطالب بالا ذکر کردیم با هزینه بالای لمینت دندان برخی از افراد با پرداخت به صورت نقدی دچار مشکل میشوند اما امروزه با وجود روش اقساطی می توان این مشکل را کاهش داد.

 به این نکته توجه داشته باشید که با انتخاب روش اقساطی هیچ تاثیری بر روی درمان و یا جنس لمینت ندارد چرا که کلینیک های مختلف کار خود را به صورت کامل و به نحو احسن انجام می دهند پس نگران نباشید زیرا در آخر یک کار خوب بدون هیچ نقصی در اختیار شما قرار می دهند.

لمینت اقساطی و مزایای آن

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

draidinmoghani@

لمینت اقساطی و مزایای آن

عوامل تاثیر گذار در لمینت اقساطی

 از مزیت های لمینت اقساطی می توان گفت در بیشتر کلینیک های معتبر توسط پزشکان با سابقه وبا تجربه، انجام میشود آنان امتیاز را در اختیار بیماران خود قرار می دهند تا به راحتی به درمان خود ادامه دهند. این امتیاز به بیمار دندان های زیبا و درخشان می دهد.

 لمینت دندان باعث مقاومت بیشتر دندان شده و به صورت شفاف دیده می شود که ظاهری کاملاً طبیعی و واقعی به دندانهای فرد دارد. عمر لمینت دندان بسیار بالا بوده و با مراقبت ها نگهداری های درست می توانید چندین سال از آنها استفاده کنید که با روش اقساطی میتوانید از مزیت های لمینت دندان بهره ببرید.

 موارد مختلفی وجود دارد که می تواند قیمت لمینت دندان را کاهش یا افزایش دهد اما چند مورد وجود دارد که تاثیرات بیشتری بر روی قیمت لمینت می گذارد که در ادامه چند نمونه از آنها را بازگو می کنیم:

لمینت اقساطی و مزایای آن

 • یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت لمینت، مواد تشکیل دهنده آن است. این مواد تاثیر بسیار زیادی بر روی مقاومت و کیفیت دندان می گذارد هر قدر مواد تشکیل دهنده لمینت با کیفیت تر و مقاوم تر باشد هزینه بیشتری نیاز دارد.
 •  یکی دیگر از موضوع های تاثیرگذار بر روی قیمت، تجهیزات دندانپزشکی است. هر اندازه وسایل و تجهیزات بیشتر و بهتری در اختیار مراجعه کننده قرار بگیرد باعث می شود کیفیت درمان بالا رفته و نتیجه مطلوبی داشته باشد، پس باعث تاثیر مستقیم بر روی قیمت می گذارد. برای انجام لمینت دندانپزشک تجهیزات زیادی نیاز دارد که با استفاده و در اختیار گذاشتن آنها هزینه را بالا میبرد.
 •  دستمزد دندانپزشکی نیز در قیمت لمینت تاثیرگذار است. دندانپزشکان مختلفی وجود دارند که قیمت های گوناگونی به عنوان دستمزد خود در نظر گرفته که با توجه به سابقه و انجام کار آنها در نظر دارند. زمانی که پزشک شما با سابقه کار بالا و با تجربه باشد هزینه نیز بیشتر می شود.
 • تعداد لمینت بر روی قیمت تاثیر گذار است چراکه تعداد لمینت بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر می‌شود. زمانی که تعداد دندان ها بیشتر باشد،  لمینت بیشتری نیاز دارد پس تعداد دندان نیز تاثیر بر روی قیمت لمینت دارد.
 •  دندان بیمار نیز در هزینه تاثیر گذار است. برخی از دندان ها قبل از انجام لمینت به ترمیم نیاز دارند که قبل از انجام لمینت باید دندان را آماده سازی کنند به همین دلیل می تواند باعث افزایش هزینه شود.

 قبل از انجام لمینت حتماً پزشکان با مهارت و با تجربه را انتخاب کنید زیرا مهارت بالایی دندانپزشک می تواند بهترین لمینت را برای دندان شما نصب کند که با کیفیت بالای لمینت می توانید با خیالی آسوده چندین سال از آن استفاده کنید پس قبل از انجام لمینت به بهترین دندانپزشکی ها رفته و تحقیق لازم را انجام دهید تا تصمیم نهایی راجب انتخاب دکتر انجام دهید.

لمینت اقساطی و مزایای آن

روش های مختلف لمینت اقساطی

با مراجعه به کلینیک و بررسی های لازم توسط دندانپزشک مشخص میشود که دندان های بیمار به چند لمینت نیاز دارد که طبق بررسی و معاینه میتوان هزینه راه تخمین زد. سپس این امکان را برای بیمار فراهم می کند که مبلغ را به صورت اقساطی پرداخت کند.

 کلینیک های متعدد با خدمات های متفاوتی که در اختیار بیماران قرار می دهد روش اقساطی نیز در اختیار متقاضیان قرار داده تا همه افراد بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

بعد از مراجعه به دندانپزشکی نحوه پرداخت به بیمار گفته می شود که به صورت مرحله ای یا چند ماه هزینه را پرداخت میکند. بعد از معاینه مشخص می‌شود که چه مقدار باید به صورت پیش پرداخت داده شده و طی درمان به چند دوره اقساط آن را پرداخت کند.

روش اقساطی سه ماهه، شش ماهه و یا... وجود دارد که بستگی به خدمات کلینیک دارد همچنین با توجه به هزینه لمینت، مقدار پیش پرداخت و قسط ها مرحله ای قسط بندی می شود.

با مراجعه به دندانپزشکی می توانید به صورت نقدی و اقساطی روش پرداخت لمینت خود را انتخاب کنید. اگر روش نقدی را انتخاب کردید بعد از درمان کامل هزینه را به صورت نقدی پرداخت می‌کنید.

اما روش اقساطی به دو صورت قسطی و یا دادن چک معتبر است. بعد از انجام لمینت که طی چند مرحله انجام میشود با مشخص شدن هزینه لمینت می‌توانید در طول درمان به صورت قسطی هزینه را پرداخت کنید. به روش چک های معتبر نیز با دادن چند فقره چک طی چند ماه متوالی هزینه را پرداخت کنید.

 روش های نام برده شده می تواند برای اشخاصی که با هزینه بالای لمینت مشکل دارد روشی بسیار مناسب باشد که به راحتی لمینت دندان خود را انجام داده و ظاهر و لبخند را زیبا تر و درخشان تر نمایان کند  که کلینیک های مختلف با دندانپزشک های با تجربه لمینت اقساطی را در اختیار شما قرار داده اند.

لمینت اقساطی و مزایای آن

دندانپزشکی تخصصی دکتر آیدین مغانی - شبانه روزی

 • دکتر آیدین مغانی جراح و دندانپزشک
 • دارای دکترای دندان پزشکی از دانشگاه bmgv
 • دارای سرتیفیکیت زیبایی از دانشگاه روسیه
 • ۱۲ سال سابقه دندان پزشکی

خدمات مطب:

 • ایمپلنت (سوئیسى، آمریکایى، فرانسوى، کره اى)
 • لمینیت سرامیکی
 • تصحیح اسمایل لاین (نامنظمی_ ناقرینگی) بدون تراش یا با حداقل تراش دندان ها
 • کامپوزیت ونیر
 • بلیچینگ
 • ترمیم همرنگ دندان
 • جرم گیرى و بروساژ
 • عصب کشى با دستگاه های پیشرفته بدون درد
 • جراحى دندان عقل و کشیدن دندان
 • پروتز متحرک
 • روکش هاى دندانی
 • لیفت لثه
 • پرداخت به صورت قسطی هم پذیرفته میشود

مطب دکتر آیدین مغانی همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۱

خدمات اورژانسی دندان پزشکی شبانه روزی انجام می شود.

طرف قرار داد با بیمه ها

برای مشاوره کلیک کنید.

لمینت اقساطی و مزایای آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۰۳۴۹۰۹

۰۹۳۹۴۲۴۳۴۰۲

لمینت اقساطی و مزایای آن

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

draidinmoghani@

لمینت اقساطی و مزایای آن

ملاصدرا، ورودی کردستان جنوب، نبش بن بست توفیق، پلاک ۲/۲، ساختمان کردستان، واحد ۱۱، طبقه ۳

 

 

 

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج