۱۳۸۳۰۷۴
۵۱۰
۵۱۰
پ

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

طالع بینی صور فلکی شما در مورد پول و شغلتان در سال ۲۰۲۴ چه می گوید؟

روزیاتو: راسل گرانت یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین ستاره شناسان جهان است. او بیش از ۴۰ سال است که طالع بینی می نویسد و راهنمایی های نجومی ارائه می دهد و میلیون ها خواننده و بیننده را در بسترهای مختلف رسانه ای جذب می کند. او به خاطر شخصیت کاریزماتیک، پیش بینی های دقیق و علاقه اش به طالع بینی معروف است. طالع بینی تخصص اوست، زیرا معتقد است که می تواند به مردم کمک کند تا خود، روابط و سرنوشت خود را درک کنند. در ادامه، می توانید طالع بینی راسل گرانت از متولدین صور فلکی مختلف در زمینه‌ی پول، شغل و حرفه در سال ۲۰۲۴ را بخوانید.

برج حمل (۱ فروردین – ۳۰ فروردین)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

منتظر چشم انداز های بهتر در بهار باشید. حتی اگر برنامه ای برای ترک شغل فعلی خود ندارید، حتما از هر فرصتی برای نشان دادن مهارت های خود استفاده کنید. شما احترام مافوق را به دست خواهید آورد و ممکن است یک ترفیع شایسته در انتظارتان باشد. آنچه مهم است این است که احساس کنید می توانید پتانسیل خود را به عمل تبدیل کنید. در اواسط آگوست شانس مالی خواهید داشت. برنامه ریزی برای آینده مالی به شما حس کنترل قوی تری می دهد. عادت کنید که بخشی از درآمد ماهانه خود را پس انداز کنید.

برج ثور (۳۱ فروردین – ۳۰ اردیبهشت)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

به خودتان وفادار بمانید و ساختن راهی برای پیشرفت خود را در اولویت قرار دهید. به جای تلاش برای جلب رضایت دیگران، به دنبال راضی کردن خود باشید. با ایجاد تغییرات تدریجی می توان تا جولای به یک هدف شغلی دست یافت. این مسیر برای شما بهتر از تلاش برای تغییر یک شبه است. اگر در پاییز وام می گیرید، برنامه های پرداخت داشته باشید. وقتی نوبت به امور مالی می رسد، حواس تان به خودتان باشد. مبلغ غیرمنتظره ای پول در ماه نوامبر به سمت شما می آید.

برج جوزا (۳۱ اردیبهشت – ۲۹ خرداد)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

با تاخیر پاداشی در ژانویه به دست می آورید که به‌خاطر کار سخت گذشته‌تان است، یا پرداختی یک‌باره برای کاری است که انجام داده‌اید و فراتر از وظایف عادی‌تان بوده است. برای انجام یک حرکت حرفه ای جسورانه در ماه مارس آماده باشید. پیگیری آموزش های مدیریتی می تواند شروع کار بزرگی برای شما باشد. اگر می خواهید آینده امن تری برای خود بسازید، پیوندهای مالی گذشته باید در پاییز قطع شود. خواه این کار با فروش برخی اموال باشد یا تقسیم مزایای بازنشستگی، آن را به تعویق نیندازید. رسیدن به توافق، آزادی شخصی شما را می‌خرد.

برج سرطان (۳۰ خرداد – ۳۱ تیر)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

از هر فرصتی که در ماه آوریل به دست می آورید، استفاده کنید و با افراد در صحنه کسب و کار ملاقات کنید. شما با چندین متخصص کار بلد ملاقات خواهید کرد که بازارهای جدیدی را برای مهارت های شما پیشنهاد می کنند. مردم متوجه می شوند که شما چقدر موفق هستید. در تابستان به شما شغلی با شرایط خوب پیشنهاد می شود. مگر اینکه صلاحیت لازم را داشته باشید، در پاییز در معاملات حقوقی، مالی و تجاری به دنبال مشاوره حرفه ای باشید. بد نیست قبل از اقدام فکر کنید. علاوه بر این، جریان های زیرینی وجود خواهند داشت که آشکار نیستند. فرصتی برای کسب درآمد در ماه نوامبر برای شما پیش خواهد آمد.

برج اسد (۱ مرداد – ۳۱ مرداد)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

بر اساس طالع بینی صور فلکی در سال ۲۰۲۴، شما در ماه ژانویه در سازماندهی افراد نقش آفرینی خواهید کرد و مهارت های مدیریتی شما از دید بالا دستی ها پنهان نخواهد ماند. شما قدرت زیادی را معطوف به هر چیزی که علاقه شما را جلب می کند، خواهید کرد و از وظایف خود کاملاً لذت خواهید برد. مقداری پول برای سفری که در ماه آوریل برنامه ریزی کرده اید کنار بگذارید. سرمایه گذاری و ابتکار در سپتامبر پیامدهای مالی بزرگی خواهد داشت. شما باید سریع عمل کنید زیرا یک روحیه رقابتی در اطراف شما وجود دارد. لحظه ای که فرصتی برای پیشی گرفتن از رقیب می بینید، از آن استفاده کنید. به اشتراک گذاری ایده های درخشان خود در ماه دسامبر برای شما یک جایزه به همراه خواهد داشت.

برج سنبله (۱ شهریور – ۳۱ شهریور)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

فرصتی را برای پیوستن به یک سرمایه گذاری کارآفرینی در ماه فوریه بپذیرید. این راه را برای شما هموار می کند تا به حرفه ای سودآورتر برسید. در ماه جولای، حداقل یک شغل در نتیجه تجربیات قبلی به شما پیشنهاد می شود. افزودن به مهارت های خود، بالا رفتن از نردبان موفقیت را آسان تر می کند. تأخیرهای مالی ناامید کننده در اواسط ماه آگوست باعث ایجاد اضطراب در شما می شود. یکی از بستگان سخاوتمند به شما کمک می کند تا بدهی هایتان را بپردازید. مهربانی آنها را با دلی شاد بپذیر. فرصت کار در خانه در ماه دسامبر به خوبی برای شما مناسب است.

برج میزان (۱ مهر – ۳۰ مهر)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

با شروع سال، احساس خوش شانسی شما را تبدیل به یک ولخرج بزرگ می کند. ارث، پرداخت بیمه یا تسویه حساب قانونی در آوریل خواهد رسید. علاوه بر این که شما را از نظر مالی در موقعیت بهتری قرار می دهد، به شما امکان می دهد برخی از تعمیرات خانگی را انجام دهید. عطارد در اواخر ژوئن به بالای نمودار شما خواهد رسید و شما را در مورد اهداف خود مطمئن تر می کند و در محافظت از منافع اصلی خود قاطع تر می شود. کاری که شامل ملاقات با افراد جدید در ماه نوامبر باشد، لذت بخش خواهد بود. دیدگاه‌های تازه‌ای که به دست خواهید آورد، باعث می‌شود که کسالت را از خود دور کنید.

برج عقرب (۱ آبان – ۳۰ آبان)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

تعهد شما به کار در ماه مارس به خوبی نتیجه خواهد داد. یک همکار ارشد که از اخلاق کاری شما قدردانی می کند، باعث پیشرفت شما می شود. برای شما مهم است که جاه طلبی های حرفه ای خود را در ماه جولای دنبال کنید، حتی اگر به این معنی باشد که بیشتر از همیشه به خودتان فشار بیاورید. جایزه، تسویه حساب قانونی یا پول حاصل از فروش برخی اموال، وضعیت مالی شما را تا پایان سال بهبود می بخشد. وضعیت مالی به سمت بهتر شدن خواهد رفت، حتی اگر به دلیل مشکلات قانونی، مدتی طول بکشد تا شما سودش را احساس کنید.

برج قوس (۱ آذر – ۳۰ آذر)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

بر اساس طالع بینی صور فلکی شما، با شروع سال، چشم انداز شغلی‌تان تقویت می شود. فرمانروای شما، مشتری، شما را به ساختن زندگی ای سوق می دهد که منعکس کننده نیازها و جاه طلبی های شما باشد. پیشنهادی را بپذیرید تا رهبری یک پروژه مهم یا پرمخاطب را بر عهده بگیرید. شما مهارت های لازم برای موفقیت را دارید. یافتن شغلی با مزایای عالی شما را از نظر مالی امن می کند. استفاده خلاقانه از منابع در پاییز شما را قادر می سازد تا با هزینه بسیار کم به درجه ای از تجمل برسید.

برج جدی (۱ دی – ۲۹ دی)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

مسائل مالی در ماه آوریل یک نقطه دردناک در خانواده خواهد بود. شما بر نظرات خود ثابت قدم خواهید بود و تا ماه جولای متوجه خواهید شد که چقدر حق داشتید در موضع خود ایستادگی کنید. ثبت نام در یک دوره آموزشی در ماه جولای، چشم انداز شغلی شما را روشن تر می کند. اگر در پاییز مشغول خرید نقدی یا خرید و فروش هستید، هوشیاری خود را حفظ کنید. لیستی از اهداف را بر اساس اولویت در ماه اکتبر تهیه کنید و سپس در مورد نحوه رسیدن به آنها تصمیم بگیرید. خورشید گرفتگی در ۲ اکتبر شما را با انگیزه و متمرکز نگه می دارد.

برج دلو (۳۰ دی- ۲۹ بهمن)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

فقط یک چیز بین تو و یک رویای خاص وجود دارد و آن این است: پول. به جای اینکه اجازه دهید این کار شما را از رفتن به دنبال چیزی که می خواهید باز دارد، به هر فرصتی که برای به دست آوردن پول نقد به دستتان می رسد توجه کنید. این کار شما را یک شبه میلیونر نمی کند، اما در پایان ماه مه شاهد بهبود وضعیت مالی خود خواهید بود. پذیرفتن مشاغلی که بیش از تعهدات کاری عادی شما هستند، رئیس شما را در ماه اکتبر تحت تاثیر قرار می دهد. عزم آتشین شما برای ناامید نکردن کسی باعث احترام و تحسین همسالانتان خواهد شد.

برج حوت (۳۰ بهمن – ۲۹ اسفند)

طالع بینی شما درباره پول و شغلتان در ۲۰۲۴ چه می‌گوید؟

طالع بینی صور فلکی شما می گوید که با شروع سال، کسی که به شما نزدیک است، درآمدی بادآورده دریافت خواهد کرد. با این حال، به زودی متوجه خواهید شد که آنها برای این پول برنامه‌هایی دارند و خواه ناخواه باید تصمیم آنها را بپذیرید. تغییر شغل در ماه آوریل به شما این امکان را می دهد که بدهی هایی را که باعث دردسر شده است را بازپرداخت کنید. در پاییز در جریان فرصت های مربوط به پول و دارایی خواهید بود. چه در حال درخواست کمک مالی برای یک موسسه خیریه باشد، چه برای خرید یک خانه جدید یا به دنبال کمک مالی برای یکی از اعضای خانواده خود، هر کاری که لازم باشد برای تحقق نیات خود انجام خواهید داد.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.
آموزش هوش مصنوعی

تا دیر نشده یاد بگیرین! الان دیگه همه با هوش مصنوعی مقاله و تحقیق می‌نویسن لوگو و پوستر طراحی میکنن
ویدئو و تیزر میسازن و … شروع یادگیری:

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج