جاباما
۴۹۸۶۱۰
۱۲ نظر
۵۰۰۸
۱۲ نظر
۵۰۰۸
پ

محل قرار احمدی‌ نژاد و رفقا برای اردیبهشت ۹۶

همه افرادی که پدیده محمود احمدی نژاد را درک کرده اند معنای اقدامات این روزهای او را هم فهمیده اند . بی مهابا به میدان آمده است، مثل همه آن ۸ سالی که بی مهابا همه کار می کرد. ساعت عملیات برای او و دوستانش فرا رسیده است؛ یک طرح چند لایه و البته ساده را طراحی کرده اند.

نامه نیوز: همه افرادی که پدیده محمود احمدی نژاد را درک کرده اند معنای اقدامات این روزهای او را هم فهمیده اند . بی مهابا به میدان آمده است، مثل همه آن ۸ سالی که بی مهابا همه کار می کرد. ساعت عملیات برای او و دوستانش فرا رسیده است؛ یک طرح چند لایه و البته ساده را طراحی کرده اند.

حرف و حدیث هم زیاد است. یکی می گوید آمده اند تا رای اصولگرایان را بتراشند، دیگری می گوید آمده تا میراثش را از به تاراج بردن توسط اصولگرایان محفوط نگه دارد. کسانی هم این وسط هستند که می گویند محمود احمدی نژاد فقط انتخابات ۹۶ را نشانه نگرفته بلکه طرح بلند مدتی دارد برای آینده سیاست ورزی اش و هزار و یک تحلیل و تفسیر دیگر؛ بگذریم ! مهم این است که احمدی نژاد دوباره ظهور کرده درست از همان جایی که آفتاب سیاست ورزی اش غروب کرده بود .آری او با انتخابات ریاست جمهوری بازگشته است.

حالا از روز گذشته یک خبر در مورد او نقل محافل شده است، می گویند قرار نیست فقط حمید بقایی نامزد انتخابات شود بلکه قرار است احمدی نژاد و مشایی هم به همراه او به ساختمان وزارت کشور بروند و نام خود را به عنوان داوطلب کاندیداتوری در انتخابات ثبت کنند . شاید آنها که این شایعه را نقل رسانه ها کرده اند چندان هم بی راه نگفته اند. خوب که به آنچه پیرامون بقایی نگاه کنیم می فهمیم در میانه تبلیغات برای او احمدی نژاد و مشایی هم برای خود کم نگذاشته اند . یکی خود را درخت پنداشته و حرف های آنچنانی می زند و دیگری هم که روزی رییس جمهور بوده ، پشت سر هم فیلم و بیانیه و نامه می نویسد . تصمیم احمدی نژاد برای انتخابات را می توان از همین نشانه ها درک کرد . می توان حال روز این روزهای او را دریافت . آنها طرحی دارند که مرحله مرحله انجامش می دهند .

فعلا چند حرف را پررنگ می کنند :

۱- احمدی نژاد از حضور در انتخابات نهی نشده ، آنچه بیان شده تنها یک توصیه بوده است. به این سخنان احمدی نژاد توجه کنید :« من خودم فعلا و البته فعلا در مقوله انتخابات مستقیم وارد نمی‌شوم »

۲- اقدامات احمدی نژاد را در مورد انتخابات ۹۶ مشروع و بلامانع می دانند . «آنچه از بیانات مقام معظم رهبری دریافت کردیم این است که دکتر احمدی نژاد فقط به عنوان نامزد حضور نداشته باشد.اگر از بیانات مقام معظم رهبری دریافت میکردیم که دکتر احمدی نژاد کلا حضور نداشته باشد هیچ فعالیتی شروع نمیکردیم»(سخنان اخیر مشایی). برخلاف آنچه که قبلا می گفتند: «وقتی برای آقای احمدی نژاد سیاست ورزی یک امر ممتنع تصویر شده و با توجه به منعی که رهبر انقلاب در مورد کاندیداتوری آقای احمدی نژاد مطرح کردند، موضوع تنها به روز انتخابات محدود نیست، بلکه کل فرآیند انتخابات را در بر می‌گیرد.بنابراین چه کاندیداتوری خود آقای احمدی نژاد، چه معرفی یک کاندیدا از طرف خود ایشان و چه حمایت یک کاندیدا از طرف ایشان ، همه مسائل، شامل همین منع است و مشمول همان دو قطبی شدن فضای انتخاباتی می شود. آقای احمدی نژاد از هر کاندیدایی حمایت کند، همین ظن وجود دارد که ایشان در حال دو قطبی کردن فضا و صحنه انتخابات است آقای احمدی نژاد یک رای دارند و یک رای را در روز انتخابات به صندوق می اندازند، هیچ کاندیدی را به صحنه معرفی نمی کنند و از هیچ کاندیدایی نیز حمایت نمی کنند، چرا که حضور انتخاباتی ایشان به مصلحت دانسته نشده است.منع ورود برای این دوره همه چیز را در نظر می گیرد ، انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری یک دو قلوی انتخاباتی است و احمدی نژاد وارد عرصه رقابتی شورای شهر هم نمی شود.»(سخنان پیشین داوری)

۳- رد صلاحیت را غیر ممکن توصیف می کنند. به این سخنان مشایی دقت کنید :« می‌گن بقایی پرونده دارد، کی نداره! »

۴- خود را کاملا از اصولگرایان جدا می کنند . به این جملات مشایی و احمدی نژاد دقت کنید :« مردم جناب آقای دکتر احمدی نژاد را نه به عنوان مظهر اصولگرایی بلکه برای انجام تغییرات بیشتر و اعمال جدی تر اصلاحات مورد نظر، مناسب تر تشخیص دادند. »

۵- انتخابات را به مزایده عمومی تبدیل کرده اند . به این معنا که در هر محوری آنها بالاترین پیشنهاد را مطرح می کنند تا پیشنهاد دیگران اصلا دیده نشود . مثل همین وعده جدید یارانه ۲۵۰ هزار تومانی .

پس با این تفاسیر اصلا بیایید به این هم فکر کنیم :«چرا فقط این سه نفر ؛ ممکن است بیش از این ها بخواهند از سمت احمدی نژاد نامزد شوند.»

این یک پروژه است ؛ چند لایه اما ساده . دلیلش حتی اگر قابل بیان هم نباشند همه آن را فهمیده اند . دست احمدی نژاد مدت هاست که رو شده است.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 8/8 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  مطالب خواندنی

  نظر کاربران

  • بدون نام

   دست احمدی نژاد مدتهاست رو شده دیگه مردم گول اون و فرقه انحرافی رو نمی خورند

  • بیتا

   خو مگه چیه اگ بیاد رای میاره 100%
   حالا شما چرا دارین میسوزین اکثر مردم دوسش دارن ب شما چه ها اصن کی زبون باز کردین شما
   اگ برین تو کوچه و بازار میفهمین ک مردم میخانش خب هرکی موافق و مخالف خودشوداره مهم نی ولی اگ بیاد رای اورده مطمعنم حرف من تنها نیستا حرف اکثر ملته
   حالا شما هی بسوزین خخخخخ

  • باتیس

   حی علی خیر العمل ..احمدی نژاد مرد عمل.

  • بدون نام

   منتظرتیم اگر رای آوردی چه بهتر اگر هم نیاوردی وظیفه را که خدا به دوست نهاده است انجام داده ای فردای روز قیامت سربلند خواهی بود ریس چرا هر چی من می نویسم چاپ نمیکنی مگر صحبت از حقوق شهروندی نمی کنید یعنی همش شعاره

  • بدون نام

   با سلام خدمت همه هموطنان عزیزم رییس‌جمهور 96دکتر جلیلی هست انشاءالله...

  • بدون نام

   چقدر مردم بدبختی هستیم . واااااااای برمااااا

  • بدون نام

   حداقل بخاطر ۲۵ میلیون رای که آورد بهش احترام بگذارید خودش دوست ندارید به خاطر مستتظعفینه که دعاش میکنن بی احترامی بهش نکنید تنها محسوب اجرا یه که من واقعا دوستش دارم مگه خدا ضعیفخا را دوست ندارد ضعیفخا هم احمدی دوست دارن بس یه ارتباطی هست میدونم چاپش نمیکنی ولی عیب نداره به خدا میگم

  • بدون نام

   به جای این حرفی یه نظر سنجی تو سایت بزارید ببینید احمدی‌نژاد بهتره یا روحانی

  • بدون نام

   کاربر13/00درهمان خیال باش.خخخ

  • هلدی

   افسوس میزاشتیددوباره بیادتادرددلمون راازنزدیک بهش میگفتیم

  • نریمانی

   اصولگرایان و اصلاح طلبان دوروی یک سکه هستند .فرقی با هم ندارند .ایا بجز این تعداد صد نفر ؛دیگران نیز وجود دارند.فقط تقسیم اردوگاه بین خودشان است؛خداوند طول عمر حضرت امام خامنه ای را افزون نماید

  • بدون نام

   کاربر21:16سلام بعد از پیروزی آقای جلیلی اگه خواستید دلیل پیش بینیم وبرای شما خواهم گفت.رمز کاربری همدیگرو که داریم بعد از انتخابات با همین رمز علت پیروزی آقای جلیلی را برایتان میگویم قول میدهم...دوستدار شما کاربر13:00

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج