۱۰۰۳۵۳۱
۱ نظر
۵۶۶۲
۱ نظر
۵۶۶۲

لیفت پیشانی و ابرو، اینگونه جوان و زیبا شوید

لیفت پیشانی و ابرو، درواقع روشی برای جوانسازی قسمت بالایی چشم است که به شادابی پوست نیز کمک می‌کند. با برداشتن قسمت اضافی و افتاده‌ی بالای پلک، چشم‌های شما باز‌تر و درشت‌تر به نظر می‌رسند. لیفت ابرو می‌تواند ابرو‌های افتاده را درمان کند و چروک‌های عمیق اطراف ابرو و پلک را برطرف کند. با لیفت ابرو هم‌چنین صاحب صورتی صاف‌تر و جوان‌تر خواهید داشت.

برترین‌ها: آیا وقتی به خودتان در آینه نگاه می‌کنید احساس رضایت کافی از صورت خود دارید؟ چشم‌ها و پیشانی ما معمولا نقش بسیار برجسته‌ای در نشان دادن احساسات درونی‌تان دارند. با بالا رفتن سن و کند شدن تولید کلاژن در پوس، عضلات بدن و صورت دچار افتادگی می‌شوند. اگر ابرو‌های افتاده‌تان، شما را خسته و ناراحت نشان می‌دهد درمان آن لیفت پیشانی و ابرو می‌باشد. درباره لیفت پیشانی و ابرو چقدر می‌دانید؟ آیا تا کنون چیزی درباره آن شنیده‌اید؟ در ادامه مطلب توضیحات کامل‌تری در ارتباط با آن با شما در میان خواهیم گذاشت.

لیفت پیشانی و ابرو، اینگونه جوان و زیبا شوید

لیفت پیشانی و ابرو چیست؟

لیفت ابرو یا پیشانی، درواقع روشی برای جوانسازی قسمت بالایی چشم است که به شادابی پوست نیز کمک می‌کند. با برداشتن قسمت اضافی و افتاده‌ی بالای پلک، چشم‌های شما باز‌تر و درشت‌تر به نظر می‌رسند. لیفت ابرو می‌تواند ابرو‌های افتاده را درمان کند و چروک‌های عمیق اطراف ابرو و پلک را برطرف کند. با لیفت پیشانی و ابرو هم‌چنین صاحب صورتی صاف‌تر و جوان‌تر خواهید داشت.

چرا باید لیفت پیشانی و ابرو انجام دهیم؟

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، گذر زمان منجر به افتادگی عضلات صورت و بدن می‌شود. قسمت پیشانی صورت معمولا یکی از اولین قسمت‌هاییست که دچار چین و چروک می‌شود و همین موضوع می‌تواند منجر به افتادگی ابرو‌ها شود. در پی افتاده شدن ابرو‌ها چهره‌ی شما به سمتی می‌رود که بسیاری شما را خسته، نگران و یا حتی عصبانی تلقی می‌کنند. برخی نیز به صورت ژنتیکی ابرو‌های افتاده دارند، که حتی در بهترین حالتشان نیز اخم کرده و عصبانی به نظر می‌رسند.

لیفت پیشانی و ابرو، اینگونه جوان و زیبا شوید

لیفت پیشانی و ابرو می‌تواند کاملا این مشکلات را رفع کند و به بیماران کمک کند تا چهره‌ای طبیعی‌تر و زیباتر داشته باشند. از دیگر مزایای لیفت پیشانی و ابرو می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنینم:

 • مردمی که پیش‌تر شما را عصبی می‌پنداشتند، شما را خوش‌رو و مهربان‌تر می‌یابند.
 • لیفت پیشانی و ابرو باعث دیده شدن بیشتر چشم‌ها و درخشش آن‌ها می‌شود.
 • وقتی چهره‌تان نگران به نظر نرسد، اعتماد به نفستان نیز افزایش خواهد یافت.

لیفت پیشانی و ابرو چگونه انجام می‌شود؟

این جراحی بسته به شرایط شما و انتظاری که از نتیجه آن دارید می‌تواند با بیهوشی کامل یا بی‌حسی موضعی صورت پذیرد. برای انجام قطعی لیفت ابرو جراحی آندوسکوپ بر روی آن صورت می‌گیرد. در این روش جراح شما بخیه‌هایی از پشت خط رویش مو‌های شما می‌زند. سپس با کمک دستگاه‌های مخصوص ماهیچه‌های قسمت ابروی شما را حرکت می‌دهد و با از بین بردن چربی اطراف ابرو فرم دلخواهی به آن می‌دهد. این روش باعث از بین رفتن چین و چروک‌های ناشی از اخم نیز می‌شود.

لیفت پیشانی و ابرو، اینگونه جوان و زیبا شوید

لیفت پیشانی و ابرو بدون جراحی نیز انجام می‌شود که البته راه‌هایی موقتی به شمار می‌آیند. برخی از لیفت‌های موقتی ابرو عبارتند از:

لیفت پیشانی و ابرو با نخ

در این روش نخ‌هایی بسیار مقاوم از جنس نایلون در ابرو پیوند می‌خورند. لیفت ابرو در این روش با کمک جمع کردن پوست شل شده و تحریک کلاژن‌ها انجام می‌شود. این روش معمولا چهره‌ای طبیعی‌تر به بیمار می‌دهد.

همانطور که گفته شد لیفت ابرو با نخ روشی موقتی است و معمولا بعد از ۱۲ الی ۱۸ ماه تجزیه می‌شود و به همین خاطر باید مجددا یلفت ابرو انجام دهید.

لیفت پیشانی و ابرو با بوتاکس

این روش که ارزان‌ترین و ساده‌ترین روش به حساب می‌آید، با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در این روش بوتاکس به داخل یا اطراف ماهیچه‌های ابرو و پیشانی تزریق می‌شود و باعث از بین رفتن چین و چروک و افتادگی‌ها می‌شود. این روش هم‌چنین از به وجود آمدن چروک‌های جدید پیشگیری می‌کند. لیفت ابرو با بوتاکس معمولا به مدت ۳ الی ۵ ماه ماندگاری دارند.

لیفت پیشانی و ابرو، اینگونه جوان و زیبا شوید

مراقبت‌های پس از انجام لیفت پیشانی و ابرو

بیماران پس از انجام لیفت ابرو معمولا درد بسیار کمی را احساس می‌کنند، ولی معمولا در قسمت پیشانی کمی احساس نا آرامی و کشیدگی می‌کنند. کبودی و ورم تا ۱۰ روز بعد از انجام لیفت طبیعی می‌باشد و نهایتا بعد از ۲ هفته از انجام لیفت برطرف می‌شوند.

زمان برگشت شما به حالت عادی و انجام کار‌های روزانه‌تان تصمیمی شخصی به حساب می‌آید و بستگی به احوال خودتان دارد. اگر فقط لیفت ابرو انجام داده باشید معمولا سرعت بهبود شما بیشتر خواهد بود، ولی اگر در کنار لیفت ابرو جراحی زیبایی دیگری انجام داده باشید دوران نقاهت شما طولانی‌تر خواهد بود. در ادامه توصیه‌هایی در ارتباط با دوران نقاهت بعد از انجام لیفت پیشانی و ابرو را می‌خوانید:

 • روز انجام لیفت

پیشنهاد می‌کنیم روز اول در خانه راه بروید.

 • ۱ تا ۲ روز بعد از انجام لیفت پیشانی و ابرو

دوش گرفتن بعد از گذشتن یک تا دو روز مجاز است. پیشنهاد می‌کنیم با قسمتی لیفت انجام شده با ملایمت برخورد کنید.

 • ۱ هفته بعد از لیفت پیشانی و ابرو

می‌توانید به صورت نشسته کار انجام دهید. برخی از افراد بعد از گذشت یک هفته قادر به بازگشتن به شغل خود هستند. پس این موضوع به خودتان بستگی دارد. اگر کبودی‌هایتان صورتتان بعد از یک هفته بهبود نیافت می‌توانید بعد از مشورت با پزشکتان از لوازم آرایشی استفاده کنید.

 • ۱ تا ۲ هفته بعد از لیفت پیشانی و ابرو

می‌توانید رانندگی کنید. البته تا زمانی که تحرک و آمادگی جسمی کامل خود را به دست آورده باشید و این کار منجر به ایجاد درد در وضع نشود.

 • ۲ تا ۴ هفته بعد از لیفت پیشانی و ابرو

می‌توانید به تدریج ورزش کنید. البته پزشک شما باید تایید کند که اجازه‌ی انجام چه فعالیت‌هایی را دارید.

ویدیویی از لیفت اندوسکوپیک پیشانی

لیفت پیشانی و ابرو، اینگونه جوان و زیبا شوید

لیفت پیشانی و ابرو تا چه مدت دوام دارد؟

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم لیفت‌های موقتی نهایت تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند. اما انجام جراحی‌های لیفت پیشانی و ابرو، اگر به متخصصان در این زمینه سپرده شوند، می‌توانند تا سال‌ها نیز دوام آورند. البته نمی‌توانیم جلوی بالا رفتن سن و ایجاد چین و چروک روی پوست را بگیریم، اما می‌توانیم با یک سبک زندگی صحیح و سالم تا حد زیادی از آن پیشگیری کنیم. استفاده از کرم ضد آفتاب به صورت روزانه، داشتن رژیم غذایی سالم و پر از ویتامین و پرهیز از کشیدن سیگار می‌تواند تاثیر بسیاری در سلامت پوست و بدن شما داشته باشند.

لیفت پیشانی و ابرو، اینگونه جوان و زیبا شوید

اگر از نشانه‌های پیری روی صورتتان خسته شده‌اید و اعتماد به نفستان را از دست داده‌اید، پیشنهاد ما به شما این است که چین و چروک و افتادگی‌های پوستی‌تان را به متخصصی در این زمینه بسپارید. لیفت پیشانی و ابرو از آن قبیل جراحی‌های زیبایی است که سریع و ساده انجام می‌شود و دوران نقاهت کمی دارد در عوض تاثیر بسیار زیادی روی جوانسازی چهره شما خوهد داشت.

قیمت لیفت پیشانی و ابرو

بدیهی است که قیمت لیفت پیشانی و ابرو برای فراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد. به طور کلی می‌توان گفت که قیمت لیفت پیشانی و ابرو به عواملی از جمله میزان چروک بودن پیشانی و همچنین فرم ابروها بستگی دارد. به همین خاطر نیز نمی‌توانیم قیمت دقیقی از لیفت پیشانی و ابرو به شما دهیم. پزشک متخصص پس از بررسی چروک‌های شما قیمت دقیقی به شما خواهد داد.

منبع: americanboardcosmeticsurgery

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  مطالب خواندنی

  نظر کاربران

  • اینهایی هست که ابروهاشون شیطونی میشه ،به سقف میزنه ،آدم یاد نامادری سیندرلا و سفید برفی می افته اینا ابروهاشون رو کشیدن دیگه درسته ؟

   آدم قیافه اش خسته باشه بهتر نیست تا بدجنس باشه ؟

   منم ابروهام خیلی افتاده است ،هی بهم میگن تاتو کن دوست ندارم ، کشیدن ابرو بیشتر دوست دارم چون ابروم نسبتا پره منتها دنباله اش افتاده است دقیقا مثل سرسره .

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج